Drzý kravaťák

Drzý kravaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460516/bmid_drzy-kravatak-Zd5-460516.jpg 4 688 103

Drzý bastard série

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jako by byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stuck-Up Suit , 2016

Silvisek
14.07.2022 5 z 5

Vyborna kniha uz od zacatku. Krasne jsem se zasmala a konec byl uzasny.

evik2710
03.07.2022 4 z 5

Povedlo se hezké humorné čtení

Dandulka
28.06.2022 5 z 5

Krásný příběh, který se opravdu povedl. Mám tyhle autorky moc ráda a jejich knihy se opravdu čtou jedním dechem. Mám v knihovničce další kousky a moc se na ně už těším.

Nermal
26.06.2022 5 z 5

Hmm! Mobil vytracený v metru, krásně exotické jméno sympatické Sorayi a přezíravý gigant jménem Graham, to samo o sobě vyvolává velká očekávání. Přesto byla tato stokrát omletá, ale kupodivu stále perfektně fungující zápletka zárukou skvělé zábavy. Nezapomenutelná byla scéna z recepce, kde si Soraya zjedná respekt mezi vším tím křovím pana Grahama, když mu nese zpět telefon - no prostě lahůdka!
Takže se nebojte číst už posté, a přesto pokaždé trochu jinak.

michaela5515
19.06.2022 5 z 5

Já teda příbehy Vi a Penelope fakt můžu. Nebudeme si nic nalhávat, všechny jsou na jedno brdo, ale je to výborná oddechovka. Člověk u toho naprosto vypne, stane se z něj na pár dní romantik. Příběh Sorayi a Grahama byl divoký a sladký zároveň. Ti dva se skvěle doplňovali a spoustu dialogů bylo opravdu vtipných.

adela2230
18.05.2022 4 z 5

Oddechová kniha, klasický příběh od autorek. Byla vtipná a zápletka byla z jiného soudku než obvykle. Jen občas byla hlavní hrdinka trochu protivná.

Nattali.ka
07.05.2022 1 z 5

(SPOILER) Za mě teda dost slabší kniha. První část knihy úplně o ničem, chování a především smskování postav bylo úplně pubertální. V druhé části se děj zápletkou trošku rozjel, tak byla kniha čtivější. Místy mi přišlo, že bylo poznat, že knihu psaly 2 autorky (popis vážné situace a náhlá vsuvka úplně o něčem jiném nebo změna na sexuální řečičky). Vztah hlavních hrdinů působil strašně na sílu, plus nechat si vytetovat její jméno po ani ne 2 měsíčním vztahu, nedlouho po tom, co si nechal předělat jméno bývalé přítelkyně, bylo úplně absurdní. Zápletka i celkově příběh byl prostě nereálný a nepravděpodobný. Mám sice ráda tenhle styl oddechovek, kde se neočekává příliš, ale u téhle knihy tak vysoké hodnocení opravdu nechápu.

tanecnica
26.02.2022 4 z 5

Jojo, tohle můžu. Když jsem sáhla po knížce od těchto autorek, přesně jsem věděla, co chci, co můžu čekat, a to jsem taky dostala. Vtipný a záživný příběh, trochu romantiky, více erotiky... Moc jsem se bavila. Ideální, když potřebujete vypnout.

Artep071
03.02.2022 5 z 5

Za mě spokojenost ... tento příběh byl moc fajn ... Soraya mě bavila, její výstřednost a prostořekost byla osvěžující... a z drzého kravaťáka se stal takovej zamilovanej slaďouš , přes dramatickou zápletku se ti dva dostali ruku v ruce ...no pohádečka pro dospělé xi xi jako obvykle ..kdo má chuť na pohodové počteníčko ..vřele do toho :)

krevetka79
23.01.2022

Tyhle dvě autorky nikdy nezklamou.
Oddychová knížka, se spoustou vtipu a sexu.

Toledo
19.01.2022 3 z 5

Taková klasika, kterou si jeden den přečtete a za týden už si ani nevybavíte postavy. Ty příběhy jsou často dost podobné...avšak i tyhle knížky ráda pro relax čtu - zlatý střed.

Arsi007
03.01.2022 4 z 5

Od začátku příběh nepostrádá vtip, Soraya je velice sympatická, sarkastická a v tomto žánru velmi neotřelá postava . Vše bylo z pohledu čtenáře dokonalé. Ale nevím, proč mají autoři ve zvyku do erotického románu nacpat jednu určitou zápletku. Nechci spoilerovat tak nebudu konkrétní, ale nehodí se to, přijde mi to až úchylné, vzhledem k tomu, že jsou zde peprné scény a tohle za mě prostě ne.

Ve finále to bylo i milé a roztomilé a rozhodně jde o jeden z nej erotických románů za poslední dobu, který jsem četla.

IG: @hanybooks

Nikyna8
29.12.2021 5 z 5

Kniha od této autorky opět nezklamala, krásné a pohodové čtení. Moc pěkná kniha.

barborelka
22.12.2021 3 z 5

Jedna ze slabších....oproti tomu Osudový dopis se mi moc líbil....tedy mi bohužel nepadla ní jedna postava do oka....

Petra-1
26.11.2021 3 z 5

Četla jsem v originále již před delší dobou, z počátku jsem byla nadšená. Kniha měla zajímavý nápad a byla vtipná. Ale po první třetině už jsem se celkem nudila.

dooky
26.10.2021 3 z 5

Příběh měl potenciál, chvílemi to bylo hodně čtivé, ale mě tam něco chybělo. Chvilemi jsem se i nudila. Nevím, nějak mi to nesedlo.

Kačí137
16.10.2021 5 z 5

Jako vždy pohodové a pěkné čtení u kterého si odpočinete a pobavíte. Autorky prostě umí. Samozřejmě klasika - mrzutý sexy boháč a obyčejná (mimo barvy vlasů) pracovitá holka, která si nenechá nic líbit.

Aja39
06.10.2021 5 z 5

Originální Soraya a sexi kravaťak to bylo moc fajn čtení.Přibeh o přitažlivosti což tihle dva mezi sebou tedy měli , zajímavý děj moc pěkná kniha.

georginaa
25.09.2021 5 z 5

Opět mě tento příběh pobavil, plno peprných zpráv, pošťuchování a přitažlivosti. Soraya se s ničím nepárala, prostě řekla přesně to co chce, ať je to kdokoliv, servítky si nebrala. A to Grahama imponovalo. Všichni se ho bojí, asistentky se mění jak na běžícím pásu a jen tahle má na to koule mu odporovat. Nehledě, když ji poznal, nemohl z ní spustit oči. Opravdu to stojí za přečtení a určitě kniha pobaví.

alzbeta2843
19.09.2021 5 z 5

(SPOILER) UPOZORNENIE! Tento príspevok obsahuje viacero spoilerov!!!

Spočiatku som si vravela, že sa to až príliš podobá knihe Nahá pravda od Vi, ale toto dopadlo trochu inak. Myslím, že sa to hodí do súčasnosti ako málo čo. Ja teda nie som z rozvrátenej/rozvedenej rodiny, ale mám niekoľko priateľov, čo to tak majú alebo bohužiaľ už i riešia rozvod sami. A musím povedať, že tu bola perfektne vystihnutá myšlienka, že deti sú chápavejšie než si myslíme a nie vždy je správne sa pretvarovať. Sama neviem ako by som sa rozhodla na Soraynom mieste. Ale viem! Urobila by som presne to isté, lebo občas musí rozhodnúť rozum než srdce. Bola som rada, že Graham dokázal pochopiť jej správanie a nakoniec som sa usmievala ako slniečko. Kiežby to tak jednoduché bolo i v skutočnom svete.