Drzý kravaťák

Drzý kravaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460516/bmid_drzy-kravatak-Zd5-460516.jpg 4 688 103

Drzý bastard série

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jako by byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stuck-Up Suit , 2016

Ditules
23.05.2021 3 z 5

(SPOILER) Pobavila jsem se hlavně nad dotazy, které Graham posílal do novin. :) A ty přezdívky, jak se postupně měnily... :D Jo a taky se mi líbil Sorayin přístup ke Grahamovi na začátku knihy. Vtipné, oddechové.

knihomolkaL
23.05.2021 4 z 5

Romantické, s trochou erotiky. Oba hlavní hrdinové se mně líbili, byli mi sympatičtí, i když zpočátku více Soraya s tou její prostořekou pusou. Hrozně se mi líbila ta hravost zkraje knihy, ty vtipné smsky. Někdy mě mrzí, že se třeba celý román neodehraje v tomto duchu, bez zbytečných dramat a zádrhelů, když stejně všichni víme, jak tento žánr končí.

lucie3944
22.05.2021 3 z 5

Za mně průměr. Od těchto autorek mám přečteno skoro vše, co vyšlo a přiznám se, že za týden dva už nevím, která kniha je o čem. A tím je pro mě řečeno vše...

Alieen
22.05.2021 4 z 5

Musím říct, že se mi nejvíce líbil začátek knihy, postupně se do příběhu začaly nabalovat další a další zápletky a už to nebylo ono. Nicméně to byla příjemná kniha a začátek knihy jsem si skutečně zamilovala, své místo v knihovně si tedy najde.
Každopádně, co ty chyby a překlepy v textu? Občas mi přijde, že ty knihy pořádně nikdo z korektorů nečte, necetla jsem v poslední době novější knihu, ve které by nebyly chyby a překlepy, je to smutný.

Majuš333
20.05.2021 5 z 5

Setřela jsem ukápnutou slinu z klávesnice...a pustila sa do písania tohto komentára :)

Myslím, že sa pri Vi a Pen budem neustále opakovať, ale opäť som si nesmierne túto ich jazdu užila :) Postavy boli mojou obľúbenou kombináciou: Strelená Soraya a hajzlík Graham. Uvítala som bonus v podobe Chloe, ktorá bola také chytrácke zlatíčko - aj s jej „Méďo Grahame“.

Takému Božskému Klackovi by som stvárňovala Carrie dňom aj nocou. Kurvapádně :)

Niektoré pasáže ma pobavili až tak, že som sa skoro počúrala:
Proč jsem magnet na chlapy, co se přede mnou drbou na koulích?
„Ano. Bude ze mě starší sestra a mám dva taťky. Jsem gay!“

PS1: To fakt niekto rieši, aby koberec ladil so závesmi? :)
PS2: Naozaj sa v dnešnej dobe ešte fičí na kobercoch? :)
PS3: Tí, čo ešte nečítali Drzého Kravaťáka, tak si moje PS-ká nevšímajte :)

verunka95
20.05.2021 4 z 5

Tuto knížku jsem četla, protože jsem zrovna neměla nic jiného a moc se mi do ní nechtělo, proto že styl jejich psaní je mi nesympatický, ale byla jsem mile překvapena, opravdu se mi příběh líbil a když knížky budou takhle psát furt, tak si je ráda vždy přečtu.

happy19
20.05.2021 4 z 5

Vtipná,sladká,duo jede,-)

"Tři věci nikdy dlouhodobě neskryješ: Slunce, měsíc a pravdu."

-Sinéad-
15.05.2021 5 z 5

Autorky opět nezklamaly! Knize není co vytknout!

milst
15.05.2021 5 z 5

Bylo to super :)

ZHrdinka
14.05.2021 1 z 5

Tak tohle mi zklamalo, cekala jsem jejich styl, ale knizka dost vybocuje ze stylu spisovatelek. Urcite by to byla super knizka, kdyby to bylo napsane jinym stylem. Namet jinak ok

Wabinka
13.05.2021 3 z 5

Konečně jsem dočetla a musím říct, že tentokrát se kniha bohužel moc nepovedla. Přišlo mi to hodně laciné, děj strašně rychlý,zbytečně přeplácaný vším možným.
Jednu hvězdičku přidávám navíc jen proto, že mám jinak knihy od Vi ráda a věřím, že další příběh si zase užiju se vší parádou.

musivila
12.05.2021 5 z 5

Bezva oddechovka, opravdu vtipná, Idy sloupek neměl chybu. Jak už bývá zvykem, oba hrdinové si v sobě nesou nějaké křivdy z minulosti, které chtíc nechtíc ovlivňují jejich současný život. Takže drzý kravaťák je možná nakonec drzý jen na začátku a nesnesitelný jen pro své zaměstnance ;-)

dikyna
11.05.2021 5 z 5

To bylo úžasný.Graham byl od začátku zlatíčko. Celou knihu se něco dělo,žádné nudné kapitoly. Zasmál jsem se,ale zároveň to bylo občas smutné. Prostě holky umí psát. Líbila se mi i zmínka o Drzým bastardovi.

havrmoni
11.05.2021 5 z 5

Tak krásný sladký romantický příběh. Líbilo se mi to jejich škádlení a smskování. Graham byl zlatíčko, vzhledem tomu kdo ho vychovával, tak se to dalo očekávat. Soraya mě taky bavila než dostaly autorky ten přiblblý nápad udělat v poklidném příběhu nějaký zvrat. A tím myslím jak Soraya začala dělat ,,správné" věci. Někdy prostě stačí jen hezký, vtipný a oddychový příběh zamilovaných lidí.

Tesset
09.05.2021 5 z 5

U těchto dvou už typický standard, který nezklame. Sice se jejich knihy podobají jako vejce vejci, ale stejně je mám ráda. Povaha Grahama na začátku a na konci dost odlišná, ale asi ještě uvěřitelná. Milá připomínka kozičky z Bastarda byla jen třešničkou na dortu.

Nika30
08.05.2021 5 z 5

Tahle dvojice mě bavila od začátků. Svými rozdíly i způsobem konverzace. A nebýt tě z****** bývalky Bylany ta kniha dokonalá.i když těžko říct. Bez negativních postav nemůžou vyniknout ty pozitivní.

Zomy
05.05.2021 5 z 5

Nechápu, jak to tyhle autorky dělají, ale dělají to dobře. Nedávno jsem si říkala, že se teď v krátké době vydalo nějak moc jejich knih a že si od nich potřebuju trochu odpočinout. Protože, přiznejme si, ty knížky jsou jako přes kopírák. Nabušený začátek, který je extrémně zábavný a plný přitažlivosti. A pak už je to jenom doják.

Tak pro tuhle knížku to všechno platí taky. A přesto musím dát 5 hvězd, i když si uvědomuju, že objektivně to je max na 4 hvězdy. Drzý kravaťák totiž vlastně vůbec není drzý, je to sentimentální cíťa, akorát sprostý na svoje sekretářky.

Začátek je vtipný a báječný, ale zbytek knihy je uslzený a ufňukaný, včetně hlavní hrdinky, která měla do té doby parádní esprit.

Jenže vím naprosto jistě, že až padne šedý podzim, nebo prostě jen šedá nálada, kdy potřebujete trochu (hodně) toho sentimentu, ve kterém hlavní hrdina ani na moment nezapochybuje o své lásce, tak tohle je k tomu jako stvořené.

Tuhle knížku si pro takové chvilky nechám, proto těch 5 hvězd.

Kudík
04.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle se mi od dua autorek vážně líbilo. Graham byl bezmála dokonalý…. jako partner určitě až na ta tetování, resp. motivy jeho tetování. Jako zaměstnavatele bych jej nechtěla. No a Soraya…. tam nejvíc lituji, že sloupek „Zeptejte se Idy“ nevedla přímo ona. Její odpovědi měli vtip i správnou dávku sarkasmu a morální hloubku. SMSková konverzace mezi hrdiny byla sice víc než lechtivá, ale nějak to sem prostě krásně zapadlo. Setkání „Drzého kravaťáka“ s „Drzým bastardem“ a jeho kozou byla krátkým, ale příjemným osvěžením. No a ten epilog… uf.

Raislin
03.05.2021 5 z 5

Obě spisovatelky píší moc hezky a společně ještě líp. Takže za mě další povedená kniha, která pobavila a rozplakala. Oba hrdinové byli sympatičtí. Silný příběh, který rozhodně stojí za přečtení!

ovecka535
30.04.2021 5 z 5

Super čtení, snad bych se i do kravaťáka zamiloval.