Drzý bastard

Drzý bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/bmid_drzy-bastard-hu3-445386.png 4 684 124

Drzý bastard série

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Cocky Bastard , 2015

LilianaFalcon
03.03.2021 2 z 5

Mám pocit, že jsem četla jinou knížku než všichni ostatní.
Strašně jsem se nudila, Aubrey mi lezla na nervy a nějak mi nesedly ani ty zvraty, co tam byly...
Přišlo mi to, jako by autorky psaly stylem: Co za kravinu tam tak ještě dát?

Mesicnililie
25.02.2021 5 z 5

Skvěle čtení. Zajímavý a neokoukaný příběh. Bavilo mě to a hlavně ta omdlévajíci koza :)

petusska01
12.02.2021 4 z 5

Fííha, to sa tam riadne zamotalo. Po tej anotácii som to veru nečakala. Ale veľmi príjemne som bola prekvapená. Bolo to všetko také síce príliš romantické a mimo môj okruh reality ale ako oddychovka na studené dni, nie je problém :)

happy19
10.02.2021 5 z 5

Parádní počteníčko...fakt jsem se bavila jejich"jízdou"životem,-)
Autorky nikdy nezklamou♡

„Když dostaneš druhou šanci, neposer to!“

Katana83
10.02.2021 4 z 5

První část byla perfektni. Cesta hlavních hrdinu mě vážně bavila. Další část snahy Chance získat zpět lásku sveho zivota mě opravdu dost nudila. Na můj vkus se to zbytečně protahovalo.

kureceske
07.02.2021 5 z 5

Jsem hodně spokojená, těšila jsem se na další knihu z pera těchto dvou autorek a nezklamala. Navíc jsem se tentokrát fakt dobře bavila, vtipně napsané, dobré dialogy, za mě moc fajn.

JanickaP
06.02.2021 3 z 5

Tak tahle knizka me opravdu nudila...nejak me to vubec nevtahlo,a to mam obe autorky fakt v oblibe.

Terez25
05.02.2021 5 z 5

Přečteno za pár hodin. Musím se přiznat, že mám pro tento typ knih slabost a jsem schopná je přečíst na jeden zátah. S Drzým bastardem to bylo úplně stejné a přiblblý úsměv mi vydržel až do poslední stránky. :)
Moje druhá kniha od autorek a rozhodně ne poslední.

marta14
24.01.2021 4 z 5

4,5 hvězdiček. U tohoto jsem se hodně nasmála. Za mě skvělá kniha, i když nemám ten pocit, že by byla dokonalá, něco mi k té dokonalosti chybělo. I tak ale doporučení. A Chance byl úžasnej!

adela2230
17.01.2021 5 z 5

Kniha je takový oddechová, pravda je, že mi více vyhovuje střídání postav, ale dalo se to. Takový relativně klasická kniha od těchto autorek.

JanuldaN
15.01.2021 2 z 5

Opět jsem potřebovala oddychovou literaturu... Sice se mi text četl dobře, ale tentokrát to nebylo úplně ono. Za mne první polovina zrychlená, druhá natahovaná. A taky docela nesympatické postavy - hlavně v druhé části tak na mne působily... Velké plus dávám za Pixy (Sněhovou vločku) :-)

martiiinkajjj
10.01.2021 5 z 5

Po dlouhé době jsem se u knihy ze srdce zasmála. Super kniha a určitě doporučuju :).

LadyAlena
08.01.2021 5 z 5

Klasicky dobré zpracování, vtipné, sexy :-) ale nic víc, červená knihovna :-)

Zomy
04.01.2021 3 z 5

Autorky svoji práci umí, o tom není pochyb. Ale tentokrát mě bavila jen první půlka knihy. Ta měla všechno, na co jsme u jejich knih zvyklé - vtipné dialogy, jiskření, dojetí (přiznávám, ukápla mi slza).
Ale ta druhá půlka? To byla skoro až nuda.
Zaprvé Chance už se rozhodně nechoval jako bastard (jak byl na začátku dokonale vykreslen). Audrey se nechovala pro jistotu vůbec nijak. Všimněte si, že mezi hrdiny pak už téměř neprobíhala, až na pár výjimek, nějaká větší interakce.
Zadruhé se děj odvíjel velmi podobně jako v Šéfovi.
Zatřetí Chancovo chování nebylo romantické (alespoň pro mě), ale po tolika stránkách už spíše.... otravné...
Tentokrát opravdu jen průměr.

Teliee
02.01.2021 4 z 5

Příjemné čtení, bezva oddychovka..

etell
01.01.2021 2 z 5

Knihu som čítala asi pred mesiacom a musela som si pripomenúť o čom vlastne bola. Stratila sa mi medzi ostatnými. Ale mala svetlé chvíle, keď sa v príbehu objavila omdlievajúca koza veľmi som sa zabavila. Tá bola asi najvýraznejšou postavou. Ale nechcem odradiť, kniha neublíži, skôr pobaví.

LenRan
29.12.2020 3 z 5

Tak za mne teda dost slabé, prostě ani jeden z hlavních hrdinů mi nebyl sympatický. V první části knihy se ona snaží dostat jeho, on nechce, v druhé zase chce on ji a ona jeho ne.
A koza to jako měla všechno napravit nebo jak? Zklamání a nuda.

Kudík
28.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Po přečtení této knihy, resp. její první třetině, jsem si nejen prodloužila život, ale i se dozvěděla něco nového o omdlévajících kozách, tzv. myotonických. Musím uznat, že zážitky se Skopovým alias Esmeraldou Sněhovou vločkou a výsledně s Pixy byly k popukání, až na vadu z nedostatku vit. B1. No a pak to šlo podle mě z kopce. Začátek jsem autorkám věřila, od seznámení Chance s Audrey, po jejich road naplněný zážitky, ale potom v té druhé části.... tam to prostě nešlo. Nevím, zda by se nějaký chlap vydržel snažit se, tak jako Chance a následně odolal Carle, ale budiž.... na pohádky se o vánocích taky dívám. :)

pollyn
28.12.2020 3 z 5

První půlka byla trochu moc pohádková, ale budiž :) Druhá polovina byla jiná oproti běžnému scénáři a možná proto knihu nakonec hodnotím pozitivně ;)

Majka1979
24.12.2020 5 z 5

Výborná kniha, veľmi sa mi páčila. Od začiatku do konca som sa nenudila.
Príbeh sa pre mňa dosť zamotával v strede knihy.
To vyjasnenie bolo skvelé a aj iskrenie medzi dvoma hlavnými postavami.
Všetko čo spolu ti dvaja zažili stálo za to.
Už teraz sa teším na ďalšiu knihu od autoriek :)