Drzý bastard

Drzý bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/bmid_drzy-bastard-hu3-445386.png 4 685 685

Drzý bastard série

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Cocky Bastard , 2015

aneta147
06.11.2020 5 z 5

Skvělá knížka, po dlouhé době mě knížka skutečně bavila
+ Koza neměla chybu.????
Knížku vřele doporučuji.
A trochu jsem se zamilovala do Chance.;)

ovecka535
06.11.2020 5 z 5

Mně se kniha líbila, pobavila jsem se u ní. Zvláště u pasáží s kozou- domácím mazlíčkem.

NikolaSkop
06.11.2020 5 z 5

Kniha se mi moc libila! Mam rada obe spisovatelky. Pribeh hezky plynul, je to takova ta klasicka oddechovka kterou prectete za par hodin. :)

Dresia
06.11.2020 5 z 5

Bylo mi ctí překládat tuhle krásnou knížku.
Koza je moje oblíbené zvíře, už dlouho po ní toužím. Teď jsem to tedy upgradovala na omdlévající kozu ;).

georginaa
06.11.2020 5 z 5

Drzý bastard byl ve skutečnosti moc milý chlapík. Kdo by nechtěl aspoň jednou za život prožít takové dobrodružství a užít si něco neskutečného??? Já jedy ano, akorát na to nemám takové koule :-), aspoň tedy hledám dobrodružství v knihách a to se mi díky těmto dámám splňuje. A největší potěšení mi udělal jejich domácí mazlíček, hlavně nedávat koze kukuřici, ha ha bylo to k popukání.

musivila
05.11.2020 5 z 5

Zas další bastard, který se mi dostal pod kůži ❤
Kniha se četla sama, nechyběl humor, romantika … přesně to, co člověk od tohoto žánru očekává. Jsem ráda, že jsem si nečetla předem žádné komentáře a nevěděla jsem vůbec, co mě v knize čeká. O to víc jsem si ji užila. Takže nic neprozradím … jen tedy … omdlévající koza neměla chybu :-))

jinbr
04.11.2020 5 z 5

No jo, ano, také si zkouším představit kozu jak omdlévá... Ačkoliv se jinak jedná o vcelku běžný rámec milostného příběhu, tedy zamilují se, pak přijde problém, pak ho vyřeší a jsou spolu až na věky, byl přeci jen uchopen jinak. Přiznám, že první polovina i přes tu sympatickou kozu mi přišla taková zvláště jako utahaná. Ale od druhé části už to dávalo smysl a dobře se to rozjelo. Jako celek tedy hodnotím kladně, přeci jen se povedlo vybočit z běžného schématu. Hezká, pohodová knížka, co pohladí a také pobaví.

petulkapeta
03.11.2020 5 z 5

jednim slovem úžasne...v prvni časti jsme se furt tak smala až se muj drahy muž na mě koukala jestli jsem se nezblaznila...druha uz byla trošku važnějsi...aspon ze začatku,pak zase super a Pixie no nemam slov to mě autorky dostaly nejvic :D

Anna-Soltysova
30.10.2020 5 z 5

Opäť skvelá kniha.

jani.ruzicko
30.10.2020 5 z 5

Tak naprosto sympatické a skvělé hlavní aktéry jsem už dlouho nezažila.
Strašně jsem se bavila. Skvělé rozhovory, hašteření, pochopení a láska...jsem nadšená ❤

Autorky opět nezklamaly. Je vidět, že jsou úžasné jak sólově, tak že jim to ladí i v tandemu =)
Rozhodně doporučuji =)

Ketfl
27.10.2020 5 z 5

Tohle byla podle mě jedna z nejlepších knih od Vi a Penelope, a to především kvůli omdlévající koze, která podle mě byla totální hvězdou příběhu. Takhle jsem se u knihy dlouho nezasmála :-D Co se týče příběhu, líbilo se mi rozdělení do dvou částí, kde každou část vyprávěl jeden z hlavních hrdinů. První část děje končí opuštěním a zlomeným srdcem. Bylo to tak dojemné, že jsem z toho byla sama úplně smutná. Druhá část z pohledu Chance se už chvílemi táhla. Někdy jsem měla chuť už Aubrey zatřást. Která ženská by proboha odmítla takovýho chlapa? Naštěstí vše dobře dopadlo a hlavně o zábavný chvíle se opět postarala Esmeralda Sněhová vločka alias Skopový alias Pixy, takže nakonec jsem opravdu spokojená s celým příběhem. Prostě taková hezká pohádka pro dospělé. Za mě povedené.

Anna195
27.10.2020 4 z 5

Tak toto bola zaujímavá jazda. Príbeh je rozdelený do dvoch častí. Prvú časť príbehu rozpráva Aubrey a druhú časť (o 2 roky neskôr) Chance. Prvá časť príbeh je plná rôznych zážitkov, pri ktorých sa Aubrey a Chance viac spoznávajú. Ich prvé stretnutie bolo úžasné. Medzi oboma bola cítiť príťažlivosť, ale Chance nechcel podľahnúť, pretože ho niečo držalo. Chance urobí to, čo vlastne nikdy nechcel, zlomý Aubrey srdce. A v tomto momente mi bolo Aubrey veľmi ľúto, pretože si zaslúžila lásku a šťastie. O 2 roky neskôr chce Chance druhú šancu a vysvetliť Aubrey, prečo sa tak zachoval. Tento dôvod sa teda nečakala. Veľmi sa mi páčilo ako sa snažil Chance a urobil by pre Aubrey všetko na svete. Chance si ma získal svojim vystupovaním a humorom. Priala som mu krásny koniec. No Aubrey ma na konci troška hnevala, že sa tak dlho nevedela rozhodnúť, ale odpustiť a dať druhú šancu je niekedy ťažké. Miláčik Pixy bola úžasná a dodala celému príbehu originalitu. Krásne napísaný epilóg.Príbeh o druhej šanci, pre ktorú treba bojovať.

JanaSustr
26.10.2020 5 z 5

Všechno bylo prostě fajn. Moc hezká knizka. Po dočtení mam takový hezký hřejivý pocit. Spokojenost.

Klaaarka
26.10.2020 5 z 5

V ramci zanru proste skvelé. Vtipne,ctive i kdyz predvidatelne. A jsem za to rada. Myslim,ze pohadky proste nekdy chybi i dospelym. A tohle jsou ctive pohadky s happy endy. V tomhle pripade i s princeznou ???? doporucuji. Nebudete zklamane.

ivetapl
26.10.2020 5 z 5

Miluji knížky od Penelope a Vi. Úžasný příběh. Chválím za vtipného domácího mazlíčka. Schvela oddechovka.

Evka3814
26.10.2020 5 z 5

Kniha která se dá očekávat od těchto autorek. Sice byla slabší,ale i tak si u ní člověk odpočine. Aubrey mě neuvěřitelně štvala, Chance byl vtipálek s velkou výdrží. No řekněte, kterej chlap by vydržel tak dlouho uhánět ženskou:) No a na závěr, nejlepší na celém příběhu byla koza :)))

Ivuska.09
24.10.2020 3 z 5

Všichni už asi víme, co od těchto dvou autorek očekávat. Líbí se mi jejich styl psaní: příběhy jsou poutavé, jednoduché, plné jiskření. Nicméně k ději mám u tohoto vyprávění pár výhrad: děj byl pro mě těžko uvěřitelný, takže já bych raději něco reálnějšího. Nicméně svůj účel kniha splnila.

AliceTief
24.10.2020 5 z 5

Naprostá bomba, moc se mi to líbilo, krásný příběh a hlavně postava Skopový byla naprosto super a dodalo to příběhu na originálnosti. Chvíli mě Aubrey fakt vytáčela a říkala jsem si že za to nestojí, ale vše se v dobré obrátilo =)

hana1039
24.10.2020 4 z 5

Skvělý příběh, jako vždy od tohohle dua, ale tentokrát dávám jen 4 *, nevím proč autorky nechaly Chance tak dlouho,, žebronit a ponižovat,, když už Aubrey vysvětlil příčinu, proč se na 2roky musel odmlčet.. Jistě, důvěru si člověk musí zasloužit, ale její váhavost, si myslím byla až zbytečně moc dlouhá, když viděla, co všechno Chance pro ní byl schopen udělat... Jinak nápad s,, domácím mazlíčkem,, byl sice neobvyklý nápad, ale, jo, byl úsměvný....

Myška43
23.10.2020 5 z 5

Ještě jsem od autorek nečetla knihu, která by mě zklamala. Tento příběh byl opět skvělý. První část, kterou vypráví Aubrey byla vtipná, dobrodružná a končí jejím zlomeným srdcem. Druhou část vypráví Chance, když se objeví po dvou letech a chce si získat její srdce zpět. Jeho jsem si ihned zamilovala, fandila jsem mu a Aubrey mě už ke konci štvala, ale získat si zpět důvěru je holt těžké. No láska zvítězila, šťastného konce se dočkali a to je důležité. Takže já doporučuji, je to další krásný příběh o druhé šanci, plný emocí.