Drzý bastard

Drzý bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/bmid_drzy-bastard-hu3-445386.png 4 684 124

Drzý bastard série

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Cocky Bastard , 2015

Maruš.D
21.12.2020 4 z 5

Pěkná, trochu naivní oddechovka, která mi, co se stylu psaní týče, sedí. Příběh se odehrává v krátkém a přesto dlouhém časovém úseku a i když to někomu může přijít jako hloupost, já jsem si to tajně užívala. Zamilovat se tak rychle asi není těžké, ale vydržet a nevzdám to, to už je jiná story. Chance byl neskutečný sympaťák, romantik a chlap jak má být. S Aubre jsem se až tolik nespřátelila, ale rozhodně mi nevadila. Koza byla jen sladká třešnička na pěkně příběhu. :-)

knihomolkaL
18.12.2020 3 z 5

No, jsem už asi jako kolovrátek, ale opět to samé - příjemné oddechové čtení, nic víc, nic míň.

astra3
08.12.2020 5 z 5

První polovina asi lepší. Druhá trochu krkolomná. Nejsympatičtější byla kozička Pixy.

knihomolkaJani
08.12.2020 5 z 5

Tak tuhle knížku miluju od začátku, až do konce.. :) Po dlouhé době musím říct, že mi to opravdu sedlo! Asi se mi líblo, že to až do konce bylo takové nejisté. Doporučuji, tyto autorky nikdy nezklamou!

Blanka29
06.12.2020 2 z 5

Po precteni knihy jsem si sla vygooglit, jestli takove kozy vubec existuji :) Do konce prvni casti jsem se dobre bavila. S prichodem druhe casti uz me kniha tak moc nebavila. Snazeni Chance bylo misty az otravne. Z chlapa, ktery si sel celou prvni pulku tvrde za svym se najednou stala hromadka nestesti a citu, ktere mi k nemu moc nesedelo....Nejak autorkam uz dochazi dech a bohuzel to neni prvni kniha, ktera uz neni 100%

Alieen
05.12.2020 3 z 5

Opět to bylo pěkné čtení, příjemná oddechovka, prostě přesně taková knížka, jakou od těchto autorek očekáváme. Přesto.. mi přijde, ze autorky ztrácejí šťávu, druhá polovina knihy pro mě opět byla nemastná a neslaná, kdežto první polovina mě velice bavila. Teď pozor, objeví se asi nějaký SPOILER, musim říct, že důvod, proč Chance Aubrey opustil, dobře.. ano, zajimavý důvod, se kterým se dalo literárně pěkně pracovat, ale tak, jak to pojaly autorky už to bylo skutečně otravné a nereálné. To, jak Chance neustále dolízal, přesto, ze Aubrey měla spokojený vztah s někým jiným, to už skutečně nebyla romantika, ale působilo to nereálně a otravně, chyběla mi v tom nějaká ta hrdost toho muže a opravdovost.

ZHrdinka
03.12.2020 5 z 5

Jako ta koza mi zabila????????????????????????????????

Raislin
21.11.2020 5 z 5

Tato kniha se mi líbila. Ano není to Shakespeare. Ale to člověk neočekává. Oddechovka na večery, když má člověk svých starostí dost. Kniha ke sklence vína!

tanecnica
21.11.2020 4 z 5

Tohle mě bavilo! Skvělá knížka, když se vám nechce přemýšlet a chcete se jen pobavit a tročku si romanticky zavzdychat.

Majuš333
19.11.2020 5 z 5

Zamilovala som si Pixy rovnako ako Chancea a Aubrey. Drzého bastarda zaraďujem medzi svoje ostatné srdcovky :)

Tesset
19.11.2020 5 z 5

Hezky čtivé a vtipné, což mám u těchto knih nejradši. Trošku mi akorát vadilo, že se do sebe zamilovali tak rychle, ale co už. Přestože jsme se toho o postavách jako takových moc nedozvěděli, padly mi do oka. Za mě hrozně fajn knížka.

jaspis
17.11.2020 3 z 5

Všichni víme, jak knihy autorek končí a čteme je kvůli cestě hrdinů k cíli. Ale teď a v téhle knize... SPOJLER!!!

Do půlky super, ale pak, když jsme se dověděli, kde Chance musel nastoupit, nějakou dobu si tam i pobýt a změnil se vypravěč, začalo mi být jedno, jak to s nimi dopadne a tak ve 3/4 děje jsem se přistihla, že bych byla radši, kdyby nezůstali spolu. Fakt. Vadila mi míra "snažení" Chance, už mi to hraničilo s psychickou poruchou. Asi se autorky snažily ukázat, jak moc ji miluje. A v tu chvíli mi i chyběl pohled Aubrey. Nevěděla jsem, co se jí honilo hlavou. A připadalo mi, že by jim bez sebe bylo líp.

dikyna
15.11.2020 5 z 5

To bylo fakt úžasný čtení,hodně jsem se s nimi zasmala,ale byla taky smutná. Doporučuji.

Knihomolka97
15.11.2020 5 z 5

Další výborný kousek od těchto dvou autorek. Drzý bastard mě vtáhl do děje od prvních stran, bylo to sakra vtipné. Omdlévající koza - ještě k tomu slepá, IQ bublajícího bahna...:D :D To je humor přesně pro mě.
Oba hlavní hrdiny jsem si okamžitě oblíbila, jejich špičkování a slovní přestřelky neměly chybu. Chemie, jiskření a sexuální napětí mezi nimi bylo uuuf skoro až hmatatelné. Byla jsem zvědavá na důvod, proč se vlastně Chance držel zpátky a přiznám se, že jsem pak byla docela šokovaná. Tohle jsem opravdu nečekala.
Kniha byla rozdělena na dvě části. První z pohledu Aubrey a druhá zase z pohledu Chance - to mi skvěle vyhovovalo. :)
Ve druhé části mě Aubrey trochu štvala. Nejdřív jsem ji samozřejmě chápala, ale pak mě její chování vůči Chanceovi (který je prostě úplně dokonalej, zvrhlík jeden :D ❤) mrzelo. Trošku už to na mě působilo zdlouhavě. Ale to je jen malinké mínus, i tak dávám plný počet.

maafa
15.11.2020 4 z 5

Tak přesně tohle jsem potřebovala, čtiivou romantiku. Nápad s Pixy je možná trochu moc praštěný, ale vlastně mi to nevadilo:). Druhá část knihy byla taková trochu sladkobolná, připomnělo mi to knihy od Mii Sheridan, ale mně to sedlo. Za mě parádní oddechovka.

ElikaS
12.11.2020 5 z 5

Tenhle typ knížek mám ráda - spojení romantiky, humoru i erotiky. Během road tripu jsem se skvěle bavila. A oceňuji nápad s domácím mazlíčkem, který byl třešničkou na dortu. Vzájemné hašteření Aubrey a Chance jsem si moc užívala.
Ve druhé půlce mě Aubrey trošku štvala, i když dojisté míry jsem její chování chápala.
Každopádně knížku doporučuji.

katerina3329
12.11.2020 5 z 5

Doporucuji.

peitho.1
11.11.2020 4 z 5

První polovina knihy byla skvělá, neskutečně mě bavilo špičkování hlavních hrdinů, chemie mezi nimi a celý nápad s road tripem, zejména omdlévající kozička pobavila.
Škoda, že kniha v podobném duchu nepokračovala i dále, druhá polovina byla zbytečně zdlouhavá a o ničem, proto nakonec slabší 4*.

pavlikova9332
09.11.2020 5 z 5

Ja ty knihy prostě miluji. Už jsem se dlouho tak dobře nenasmála. A koza ta tam byla úžasná

EvaSupovic
08.11.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Taková mňamka.