Drzý bastard

Drzý bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/bmid_drzy-bastard-hu3-445386.png 4 684 124

Drzý bastard série

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Cocky Bastard , 2015

Petriii
22.10.2020 5 z 5

Za mě teda musím říct že bomba. Ta chemie mezi nima a Chance a bylo to vtipný a Chance :D fakt byl sladkej! Příběh se mi vážně líbil,bylo to krásně napsané,obě spisovatelky stále ví co dělají a dělají to správně. Určitě vřele doporučuji ;)

lusitta05
22.10.2020 3 z 5

Neviem či je na svete tak trpezlivý chlap ako Chance. Aubrey mi išla strašne na nervy počas celej knihy. Zo strachu aby jej neublížil bola po celý čas totálna krava. Ako celok - žiadny zázrak. Koza bola ako oživenie fajn.

Kukicka
22.10.2020 3 z 5

Chance byl neskutecny sympatak a podle popisu i pekny chlap. Aubrey uz mi tak sympaticka nebyla, spis naopak. Zacatek knihy byl takovy slabsi, pak se mi moc libil zvrat, proc Chance udelal co udelal a kde byl. Kniha mi ale prijde takova prumerna a nic ve me extra nezanechala

Mabella
22.10.2020 5 z 5

Velmi vydarena jednohubka. Jedna z tych naozaj vybornych od tejto dvojice spisovateliek. Trosku eroticka, plna vzrusenia, vasne a lasky a tak trochu rozpravka. Ideal.