Drzý bastard

Drzý bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/bmid_drzy-bastard-hu3-445386.png 4 684 124

Drzý bastard série

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Cocky Bastard , 2015

Lofda
10.08.2022 2 z 5

Asi jsem měla přílišná očekávání, přeci jen autorky už znám, ale tady mi nesedlo vlastně skoro nic.. Jediný vtipný moment "oprav skříň" ;-) Sorry, za mě tentokrát ne.

alzbeta2843
16.07.2022 5 z 5

Na Drzého bastarda som narazila v iných knihách a tak ma to navnadilo, že som musela po nej konečne siahnuť. Prečítala som ju na jeden záťah a to doslova za niekoľko hodín. U ich kníh sa vždy snažím odhadnúť hlavnú zápletku a zase som sa netrafila a len mi spadla sánka ako to vymysleli. Chance som si zamilovala hneď zato Aubrey mi trvalo dlhšie si obľúbiť. Hlavne v druhej časti som ju trochu odcudzovala. Možno preto, že to bolo podané z Chancovho pohľadu a nie z jej, ale už som ani nedúfala v šťastný koniec. To nie je spoiler! Oceňujem originalitu zápletky, opäť mi spadla sánka.

barbora3834
07.07.2022 5 z 5

Ze začátku sem si říkala že to nebude ono, ale po par strankach me to chytlo a knihu jsem nemohla odlozit. Ještě nikdy se nesmala u knihy nahlas, ale u části s malou kozičkou to nešlo jinak. Chance je dokonalost sama a nejvíc se mi líbil jeho humor. Moc doporučuji

Nermal
26.06.2022 4 z 5

Budete-li pozorně číst i další knížky této autorské dvojice, může se vám stát, že na chlapa s kozou narazíte i jinde...

zp87
12.06.2022 5 z 5

Zamilovala jsem se do Vi a Penelope.
Svým způsobem jsem ráda, že jsem je objevila až teď a mám před sebou ještě téměř vše, co napsaly.
A tuším, že někdy to bude i slabší. Ale Drzý bastard to rozhodně není. Moc jsem se u čtení bavila.
Chance je chlap snů. Autorky ví, na jakou strunu zabrnkat.
A 'AU-BREE' byla taky docela v poho... Docela. Jako jo, vyšilovala dost, ale asi se to dalo pochopit. Taky bych nedala žádnému bastardovi nic zadarmo. Nemohla hned vědět, co ví čtenářky. A doplním - v reálném čase příběhu se Chance doprošoval asi jen dva týdny. Možná to byly tři. Ale víc ne. A to není rozhodně moc.
Zkrátka sexy-romantické a k tomu vtipné čtení, které vám zpříjemní volný den.

Jita160
21.05.2022 5 z 5

Drzý bastarde ty sexy australané fakt jsem se bavila.
Potkali se... cestovali spolu...zamilovali se.
Moc času na to neměli ale i přesto to bylo hravé milé a pekelně sexy.
Vždycky se snažím odhadnout zápletku ke konci knížky ,ale tady ta mě rozsekala... To jsem fakt nečekala.
No a bonus Kozička jako domácí mazlíček???:-D:-D:-D:-D

Nuttelka
12.05.2022 4 z 5

Také musím dát o jednu hvězdu méně kvůli Aubrey. Určitě je fajn, bavila mi, ale opravdu na můj vkus jí to trvalo moc dlouho, než mu zase skočila do postele :-) Bylo mi Chancea opravdu líto a na jeho místě bych se na to už dávno vybodla. Ale víme, jak tyto knihy fungují, jaký mají scénář a i tak mě kniha moc bavila. Chance úžasný sexy bastard a Pixy - Skopový naprosto bezkonkurenční, skvělá dvojka. Doporučuji jako skvělé oddechové čtení :-)

Pasadenka
08.04.2022 4 z 5

Tak tím stanováním mě docela dostaly. V tomto příběhu bylo odprošování docela dlouhé a Bastard byl tak akorát bastardem. Není to úplný top, ale rozhodně od Vi jedna z těch lepších knížek. :)

Miliamka
02.04.2022 4 z 5

Meh. Jednu hvězdu musím dát dolů za Aubrey a to jak strááášně dlouho jí všechno trvalo a jak si nakonec s Chancem pohrávala. Knížka si nicméně drží standard, bylo to vtipné, vzrušující i romantické.

avalonek
22.01.2022 5 z 5

Hm,hm,hm,tak tohle bylo celkem dost povedený.Jedine,co tedy musím vytknout bylo to,že ji to strašně dlouho trvalo,jinak to mělo vše,co tyhle knihy mají mít..

Artep071
17.01.2022 5 z 5

Jo! Za mě 5*
Užila jsem si skvělý příběh s pěkným tempem a od hlasitého smíchu jsem se dostala i ke slzičkám . Většinu knížky, jsem se culila jako měsíček na hnoji a v podstatě jsem knížku neodložila a přečetla na jeden zátah, abych věděla jak to dopadne. Jsem ráda, že jí mám v knihovně, jelikož se k ní určitě moc ráda vrátím a všem co mají rádi tento žánr, jí upřímně doporučuji.

B.Garden
10.01.2022 5 z 5

Tato kniha mě bavila, ze začátku sem si říkala že to nebude ono. Po par stránkách sem se začala a snad ještě nikdy se nespala u knihy nahlas, ale u části s malou kozičkou to nešlo jinak. Chance je dokonalost sama a nejvíc se mi líbil jeho humor. Moc doporučuji

Mishushka
31.12.2021 5 z 5

Dlouho jsem se tak nezasmála. Moc vtipné pasáže a docela zajímavá zápletka.

Lee7
22.11.2021 3 z 5

Pro mě byl příběh slabší, ale protože mám spisovatelku ráda. I tak jsem se bavila, humoru a těžké chvíle nebylo opoměno.

krevetka79
19.11.2021 5 z 5

Krásná sladká jednohubka , u které jsem se neskutečně bavila .
První část byla parádní jízda, druhá část nabrala trasu horské dráhy ...
Největší hvězda knížky je kozička ...

Koudynka
26.10.2021 4 z 5

Druhá kniha od těchto autorek. Když jsem musela v půlce přestat číst, s tím že budu pokračovat o pár hodin později, byla jsem na trní jak to bude pokračovat. Kniha se četla úplně sama a opravdu hodně jsem se nasmála. Ted už vím že se těším na další příběhy...

wielka
25.10.2021 5 z 5

Ale anooo, mila, vydarena, vtipna jednohubka. Bavila som sa. "Pane Bastardo" :-D :-D

Nikyna8
30.09.2021 5 z 5

Opět autorky nesklamaly, nádherná knížka, nemohla jsem se odtrhnout. Pohodová romantická knížka.

Haňulilinka
20.09.2021 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, ostatně jako i ostatní od těchto autorek. Moc se mi líbí, že jejich knížky mají něco víc, než jiné tohoto druhu. Líbila se mi zápletka, a zamotání děje, které jsem nečekala. Několikrát mi slzelily oči.
Knížku jsem přečetla na jeden zátah.

Ála1968
15.09.2021 3 z 5

Nebylo to špatné.Ale zatím u mě vede Boháč z Park Avenue.Jsem zvědavá,jestli ho něco od těchto autorek překoná.