Kočky útočí

Kočky útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379165/bmid_kocky-utoci-Z14-379165.png 4 341 87

Dospělost je mýtus série

Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky.

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Herding Cats , 2018

Romča11
01.07.2019 5 z 5

Další a prozatím poslední díl ze série komiksů Sarah's Scribbles, který byl opět skvělý a opět nezklamal.
Téma komiksů je stále podobné, týká se nějakých životních strastí, problémů, ale také vtipných a satirických událostí ze života Sarah Andersen.
Specifikum tohoto dílu je, že se autorka věnuje podpoře a radám pro umělce v dnešní době, zvlášť těm, kteří publikují na internet.
Opět velmi vtipné, chytré, prostě se celou dobu smějete. Miluju komiksy a humor Sarah Andersen.
A to grafické zpracování? Opět perfektní!
Ve zkouškovém opět skvělá forma odreagování, rychlé a skvělé na čtení.
Jedinou chybu, kterou vidím je, že tyto vtípky pochopí a zasmějí se jim pouze lidé, kteří jsou knihomolové, introverti... prostě zkrátka lidé, kteří se podobají určitým způsobem autorce.
Ale pokud jste knihomol, který třeba i rád něco tvoří nebo jen introvert, který se rád zasměje, tak tato komiksová kniha je přesně pro vás.

Irsaf
03.06.2019 3 z 5

Jednička se mi líbila nejvíc...

meluzena
02.06.2019 1 z 5

9 stránek bylo fakt parádních - u sedmi z nich jsem smekla, jak jsou trefné, a u dvou se řehtala jako kobyla. Zbytek tam pro mne být nemusel. Je mi líto, ale v tomto případě nadšení ostatních čtenářů nesdílím.

Ana72154
25.05.2019 4 z 5

V některých obrázcích jsem se poznala... :-D

Akléda_
26.03.2019 5 z 5

Nejlepší díl z téhle komiksové série, viděla jsem se na každé druhé straně a smála se fakt nahlas.

PoppyDarkgreen
24.03.2019 5 z 5

...Prostě super. Jako předchozí díly :D a taky se těším na další.

Áňa 998
02.03.2019 5 z 5

Předchozí dva díly byly parádní, takže trojka byla jistota. Opět skvělé vtipy a ilustrace u kterých jsem se nasmála.

Lily101
22.02.2019 4 z 5

Komiks nebyl špatný, ale opět už jsem se nezasmála tak, jako napoprvé. Nechci to úplně dávat autorce k tíži, neb nelze pořád produkovat 100% vtipné "minipříběhy". "Tvorba ve 21. století" se mi vcelku líbila (koneckonců by se dala vztáhnout i na spisovatele, což může být některým uživatelům či návštěvníkům této webové stránky bližší), leč bych možná drobet zvětšila písmo v této části knížky, bylo-li by to možné :-).

sola_lupa
08.02.2019 4 z 5

Už třetí komiks, který jsem od ní četla a pořád mi její styl přijde fajn. Skvělé na kratší relax.
Procentuální hodnocení: 90 %

Andynka
22.01.2019 4 z 5

Super relax pri čtení. ????

Leenah
17.01.2019 5 z 5

Sarah Andersen opět geniální. Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

Peace
13.01.2019 5 z 5

"Pokud je něco příliš příkré na to, abyste to řekli někomu dalšímu, dejte si pozor, abyste to neustále neopakovali sami sobě."

I když jsem se ne úplně se vším ztotožnila, já ty její komiksy prostě žeru!! :o)

papirovestranky
10.01.2019

Opravdu jsem se divila, když mě kniha začala bavit. Čekala jsem něco takového oddechového pohodového, což mi také knížka dala. Ale dala mi i spoustu úžasných myšlenek, někdy jsem se smála a někdy mi to zas tak vtipné nepřišlo. Občas jsem se v komisi našla a bylo to fakt k popukání, občas jsem se zas našla, ale už tak vtipné mi to nepřišlo. Můžu doporučit je to moc krásná kniha.

BetyN.
04.01.2019 5 z 5

Pokud se Vám líbily předchozí komiksy Sarah Andersen, nemusíte se bát, že vás kniha Kočky útočí zklame. Pokud nečekáte čistě nebo hlavně kočičí tématiku. Té tu není o moc víc (možná úplně stejně) jako v předchozích komiksech. Já jsem se smála od začátku až do konce, protože humor autorka mi je nesmírně sympatický. Může to být i vhodný dárek pro nějakou potrhlou kamarádku, protože ta se v tom jistě najde.

Pistácie
09.12.2018 5 z 5

Už třetí komiks a stále mě překvapuje, že autorka pořád vymýšlí nová a zajímavá témata. Skoro v každém vidím sebe, nebo někoho z okolí, a nasměju se, jak je to pravdivé. Jen s jedním stripem nesouhlasím, nejsem totiž cat person. I když se kniha zaměřuje na kočičí milovníky, já si v tom dokážu představit svého psa, a nemám s tím problém. Naopak, i tak to pro mě bylo obohacující. Díky za skvělý počin, a těším se na další.

Hania932
19.11.2018 5 z 5

Tohle je můj první komiks a já jsem nadšená! Tohle bylo opravdu super. Knížka není nijak náročná na čtení a čte se velmi rychle. Co se týče komiksů, tak ty jsou prostě boží! U některých jsem se zasmála a v některých situací jsem se i viděla. Co se mi hodně líbilo byla "Příručka pro mladého kreativního člověka". Autorka to napsala přesně a pravdivě a to se mi hodně líbilo.
Tohle určitě není můj poslední komiks! ☻

Listy
13.11.2018 5 z 5

I tento díl mne nadchnul a nezklamal. Sice se zde autorka zaměřila více na jiná témata než v prvním díle, ale i tak jsem se dost zasmála. V závěrečné části nám je představena úvaha a naděje autorky prokládané komiksíky. První díl je jedinečný, ale stejně tak i druhý a třetí. :)

Fazulajda
29.10.2018 5 z 5

Popravdě nevidím mezi těmito sbírkami komiksů žádný rozdíl, stále perfektní. Teď se nebavím o motivačních proslovech na konci, které bych zvládla vyvracet a doplňovat celé hodiny.

soukroma
29.10.2018 3 z 5

Být kočka, tak se vyjádřím asi následovně:

Titul celého souboru komiksových zastavení začíná kočkou, což je naprosto v pořádku. Jejich další vymezení s ohledem na aktivitu mi nevadí: kočky jsou šelmy, mohou (a rády to dělají) útočit, ale kde potom jsou??? Jsme přece hybatelem všeho (člověk - pán tvorstva, k smíchu), což autorka (živitelka?) vůbec nepochopila!!! Samozřejmě se rády schováváme, ale účelně a s grácií, ale ne že o nás nebude ani vidu, ani slechu, ani zmínka!? Jsme všudypřítomné!!! Aspoň že mezi ošklivými obrázky jsme ty nejhezčí (hlavně já :-), o tom žádná. Nicméně co měl znamenat ten tvar krásného rozmístění našeho krásného těla označený jako "bochník"??? Fuj! A to jsi výtvarnice!!??

Gooverka
27.10.2018 4 z 5

Bála jsem se, že tento díl bude hlavně o kočkách, ale naštěstí nebyl. Musím říct, že třetí kniha byla určitě nejslabší, s mnoha kresbami jsem se neztotožnila a poslední kapitola mě vyloženě nebavila. I přes to dávám 4 hvězdy.

kočky humor komiksy každodenní život

Sarah Andersen
americká, 1992