Dokonalá lesť

Dokonalá lesť https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451028/bmid_dokonala-lest-bbx-451028.jpg 4 194 42

Sandra Brown, obľúbená autorka svetových bestsellerov, aj vo svojom najnovšom psychologickom trileri majstrovsky spája mrazivé napätie a zakázanú vášeň. Agent FBI Drex Easton zasvätil celý život jedinému cieľu – dolapeniu sériového vraha, ktorý zabil najmenej osem žien. Po páchateľovi neostávajú telá obetí ani žiadne stopy. Ženy vždy záhadne zmiznú spolu s peniazmi z bankových účtov a tajomný muž po sebe nezanechá ani odtlačok prsta... Po rokoch pátrania sa predsa len objaví jedna stopa. Vedie k uhladenému šesťdesiatnikovi Jasperovi Fordovi, ktorý žije s mladšou manželkou Taliou na predmestí Charlestonu. Krásna Talia Drexovi hneď pri prvom stretnutí pomotá hlavu, no mladý muž si napriek tomu kladie otázku, či je manželova spolupáchateľka, alebo sa Jasper chystá zabiť aj ju. Podarí sa Drexovi získať kľúčové dôkazy, ktoré by nanajvýš opatrného Forda spojili aspoň s jedným prípadom? Alebo mu priamo pred očami predvedie ďalšiu dokonalú lesť a znovu zmizne ako duch, bez akýchkoľvek stôp a s ďalšou mŕtvou ženou na konte?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Outfox , 2019

Evka27
14.05.2022 2 z 5

Přestože Sandra Brown je moje oblíbená spisovatelka, tentokrát to byla fakt nuda. Na prvních 150 stranách se nedělo vůbec nic a tak teda aspoň 2*.

Becca_books
02.05.2022

Sandra je moje stálice. Sáhnu po ní vždy jako oddechovku mezi nějakou sérií nebo více sadistickými metodami padouchů. Vyloženě romanťárny nemusím a tady mám vše dohromady. Napětí, romantiku, rychle ubíhající příběh, zajímavého padoucha i zápletku. A ještě jsem si splnila políčka v čtenářské výzvě za novou knihu roku 2022 :)

alnahu
28.04.2022 4 z 5

Opět dokonalý ,čtivý,napínavý romanický thriller .Příběh sériového vraha ,který dokonale umí zamaskovat stopy ,ale i on se dopustí chyby.I v tomto příběhu se dočkáme nečekaných zvratů a zajímavé zápletky.

Prateri
22.04.2022 4 z 5

Sandra Brown a její knihy jsou moje knižní stálice. Najdu zde napětí, lásku, přátelství, padouchy i dobré lidi. Kniha Lest opět toto vše nabízí. Žádná stránka nebyla napsaná zbytečně, žádná nuda. Román udělá radost ženám, pánové zrovna po knihách Sandry Brown nesahají - jejich škoda.

Téra
16.04.2022 3 z 5

Tentokrát super čtení. Vše, co od Sandry očekávám, tam bylo. Zajímavá zapletka, chemie mezi hlavními hrdiny i nečekané zvraty.

ArwenAragorn
09.04.2022 3 z 5

60%

Začátek mě navnadil, pak jsem se začala ztrácet, ale další část byla dost dobrá. Romantickou linku jsem u této autorky čekala a nevadila mi. Přesto je knížka o něco slabší, než některé, které jsem od S.B. četla. Ale k přečtení jako oddechovku doporučím.

alka.2007
02.03.2022 3 z 5

Čtivosti starších titulů dle mne nedosahuje, ale čtení dobré. Občas jsem se ztrácela a erotiku přeskakovala

Květi62
21.02.2022 5 z 5

Tak to byla jízda. Moje velmi oblíbená autorka tentokrát velmi překvapila. Knížka měla napětí, spád, jiskru. A samozřejmě, jak jsme u této autorky zvyklí také hlavního hrdinu, který používá pochybné metody, obchází pravidla, porušuje je, ale je to dobrý chlap, který by dal celý svůj život za spravedlivý trest a za lásku.

knihomolkaL
14.02.2022 5 z 5

Moje oblíbená Sandra Brown píše stále perfektně. V záložce jsem zaznamenala její věk, teda klobouk dolů. Příběh je opět napínavý, jiskření mezi hlavními hrdiny úžasné, děj graduje a ne každý je tím, kým se zdá být...
Báječné!!!

musivila
09.02.2022 4 z 5

Pro knihy Sandry B. mám zkrátka slabost. Nechybí trocha napětí, akce ani romantiky. Kniha měla opět vše, na co jsem u autorky zvyklá. Ze začátku mi sice trvalo se začíst, první polovina knihy byla pozvolnější, ale v půlce se děj více rozjel a já si čtení celkově užila. Konec překvapil, co se týče Drexe, to jsem nečekala. A Gif s Mikem byli skuteční kamarádi na život a na smrt.

Jenny46
06.02.2022 4 z 5

Po hodně dlouhé době jsem si vzala zase knihu od Sandry B. a můžu říct, že mě překvapil styl psaní. Ze začátku asi do 30 stránky jsem trochu nevěděla co čtu, ale pomalu příběh začínal dávat smysl a nedala se kniha odložit...
Tady nevíte komu věřit, super čtení na víkend.

Havrnka
05.02.2022 5 z 5

Za mě jednička. Bylo zde napětí, přátelství, romantika i překvapení. Přečteno jedním dechem.

georginaa
02.02.2022 5 z 5

Páni, tentokrát mě Sandra Brown mile překvapila. Jakoby změnila svůj styl a dala do toho opravdu něco navíc, než doposud jsem četla a že ji mám načtenou. Samozřejmě trochu romantikou to okořenila, ale více se zahloubala do pachatele a vyšetřovatele. Konec ten byl opravdu překvapením, který snad nikdo nečekal. Dle mého názoru, je to jedna z nejlepších knih autorky.

biki
30.01.2022 4 z 5

Hlavní motiv knihy - mnohaleté úspěšné působení sériového vraha - sliboval kvalitní napínavý příběh. Musím ale přiznat, že první polovina knihy mi připadala trochu chaotická a útržkovitá a nemohla jsem se pořádně začíst. V druhé části, od Jasperova zmizení, ovšem příběh nabral pořádný spád s řadou dějových zvratů, takže zbytek víkendu padl na dočtení knihy. No a ten závěr, ten mě fakt dostal, to jsem opravdu nečekala.

VictorT.
26.01.2022 5 z 5

Lest bola moja úplne prvá "BROWNOVKA", verím však, že nie posledná. Spisovateľka dokáže skĺbiť detektívku, napätie, vraždu, akciu a romantiku tak, že dej pôsobí vyvážene a zaujímavo. Je napísaná ľahko a číta sa nesmierne rýchlo. Kniha čitateľa zavádza do bludiska nečakaných zvratov a príjemného dobrodružstva dvoch priťahujúcich sa ľudí. A čo všetko je v knižke "outfox" nájdete odpoveď.

hana1039
25.01.2022 4 z 5

Jo, takové oddechové čtení, to já můžu :-), není to žádné velké krimi, ale moc dobře se to čte, takovým lehkým, nenápadným,, způsobem,, se ani nenadějete a je konec.. Nečekejte krvavé popisování scén, ale za to čekejte jednoho samolibého kreténa :-)) !!!

Pípasek
24.01.2022 5 z 5

Nevím co ještě dodat, super čtení.

nina3905
23.01.2022 3 z 5

Ak poznáte autorku Sandru Brown, tak viete čo môžete od jej kníh očakávať. Predvídateľná detektívna zápletka aj rozuzlenie príbehu spojené s romantikou. Oddychová kniha, rýchlo prečítaná.

jeny-v
23.01.2022 4 z 5

Lest - za mě opět výborný román, do kterého jsem se o víkendu "zakousla" a nepustila, dokud jsem nedočetla. Dostala jsem přesně to, co Sandru B. dělá jedinečnou autorkou těchto témat: napětí, akčnost, romantika a konec - vítězný, překvapivý a šťastný. Její knihy si buď zamilujete, nebo je zatratíte. V anotaci je úspěšně popsaná zápletka, v ději trochu ošizený překlad, ale jinak jsem spokojená. Moc jsem si užila postavy "tří mušketýrů" - Drexe Eastona, Gifforda Lewise i Mika Malloryho a jejich hon na muže, který se seznamoval se ženami po celých Státech a ty následně beze stopy zmizely.

raty
20.01.2022 4 z 5

Přes dvacet let čtu každou knihu Sandry Brown, která u nás vyjde. Vím tedy, co čekat. Prima oddechovku, co pobaví. Tentokrát víc akce než obvykle. Postavy opět krásně nekomplikované, černobílé. Zápletka trochu jako z béčkového filmu. A musím přiznat, že na konci mě autorka převezla a překvapila.

Sandra Brown
americká, 1948