Dobre sa drž

Dobre sa drž https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149984/bmid_dobre-sa-drz-149984.jpg 4 288 88

Naozaj poznáte vlastné deti? Tia a Mike Bayovci nechceli svoje deti špehovať. No ich šestnásťročný syn Adam sa znepokojujúco zmenil – a keďže jeho najlepší kamarát Spencer Hill nedávno spáchal samovraždu, nemôžu potlačiť strach. Tak dajú synovi na počítač nainštalovať monitorovací program, aby vedeli, aké stránky navštevuje, s akými ľuďmi sa kontaktuje a o čom si s nimi píše. Nedozvedia sa všetko – ale čo odhalia, vyzerá ako potvrdenie ich najhorších obáv. Betsy Hillová náhodou zistí, že posledná noc jej syna Spencera nebola taká, ako si myslela. Odrazu sa vynárajú otázky. Kto môže za smrť Spencera Hilla? A prečo z rodičovského domu náhle zmizol Adam Baye? Odpovede vedú len k ďalším záhadám. Zúfalí rodičia sa vrhajú do pátrania na vlastnú päsť, zatiaľ čo v ich okolí vyčíňa sadistický vrah.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Hold Tight , 2008

Calinda
26.10.2018 2 z 5

Spíše slabší průměr, zbytečně překombinované.

Ráčkajda
08.10.2018 5 z 5

Super, miluji knihy, které vás chytnou hned na začátku a drží až do konce a zatím jsem tedy nečetla od Cobena nic, co by se mi nelíbilo.

Veronika33
18.09.2018 5 z 5

Toto bola moja prvá skúsenosť s týmto spisovateľom a musím uznať, že ma baví. Dej príbehu sa rozbehol hneď od prvých stránok a pekne pútavo plynul bez nudných pasáží. Bolo zaujímavé ako osudy postáv boli navzájom prepojené, na niekoho by to mohlo pôsobiť až prekombinovane, ale mne sa to pozdávalo. Odporúčam!!!

Angelicca
22.08.2018 5 z 5

Úžasná kniha od skvělého spisovatele. Děj je napínavý, poutavý a stejně jako všechny knihy od tohoto spisovatele, nepustíte z ruky dokud to nedočtete. Vřele doporučuji!

Ajuszka
13.08.2018 5 z 5

Jak nekdo muze tohle vymyslet??..Naprosta pecka,neskutecny pribeh asi 10ti lidi,ktery je propleteny tak,ze na konci jen lapete po dechu. Za me totalni pecka,dekuji za takoveho autora!

Kerberos
09.08.2018 4 z 5

Od Cobena jsem toho moc nečetla ,budu to muset napravit.Děj velmi zapletený,ale na konec se všechno vysvětlí.

Janyssek
18.07.2018 2 z 5

Knihou jsem se prokousavala díky komentářům tady...Cobena mám ráda, ale tady se začalo pro mne něco dít až na stránce 270. Bohužel, ani konec mne nijak neohromil.

Janyssek
18.07.2018 2 z 5

Zklamání

March
08.07.2018 5 z 5

Za mě plný počet, napínavý, skvěle propleteny dej, naprosto strhující rozuzlení, vřele doporučuji a to nejen tuto knihu, ale autora a jeho díla.

mysce
07.06.2018 5 z 5

„Rodiče se dnes dětem věnují až moc. Nedají jim pokoj od rána do večera, sedm dnů v týdnu. Dnešní teenageři nemají prostor k rebelii.“
Cobenův mrazivý kriminální příběh otevírá citlivé téma vztahu rodičů a dětí. Dotýká se snahy rodičů ochránit své děti v době internetu a nových technologií, porozumět jim a přitom nenarušovat jejich soukromí.
Jak se rozhodnout, když máte pocit, že se vám syn ztrácí v temných zákoutích…

Prateri
17.05.2018 4 z 5

Knihy pana Cobena se čtou pěkně, jsou nabity dějem. Drž se není výjimkou. Rodiče vyrážejí na obranu dětí, které o to nestojí, a tak si všichni všechno navzájem komplikují. Neschází tam ani vraždící sadista a nakonec zjistíte, že všechno souvisí se vším. Takže, držte se.

Str. 390: S důvěrou už to tak chodí. Můžete ji zradit třeba z dobrého důvodu, přesto už ji znovu neobnovíte.

Hope80
10.03.2018 5 z 5

Jako jsem asi již u Harlana uvedla v minulosti. Je to prostě jednička mezi spisovateli. Nikdy nezklame. Jeho knížky jsou skvělé, mistrovská díla.

mulder
07.03.2018 5 z 5

Jako věrný fanoušek Harlana Cobena vřele doporučuji:-)

Val
03.01.2018 4 z 5

Ze začátku trošku chaos v postavách, ale docela brzy jsem se začala orientovat. Tak šílený propletenec se hned tak nevidí. Opravdu by mě ze začátku vůbec nenapadlo kolik lidí a situací bude do sebe zapleteno. Vůbec to nebylo špatné. Určitě se pustím do dalších autorových knih.

Miruš
21.10.2017 5 z 5

Napínavá a šíleně strhující

davas
12.09.2017 4 z 5

kvalitně propletený příběh ,který stojí za přečtení ...Harlan snad nenapsal nic špatného ...

anko57
03.09.2017 3 z 5

Opravdu trochu zamotané až překombinované.

LucillaPeters
28.08.2017 4 z 5

Přiznávám, že jsem knihu četla nadvakrát, téma mě ze začátku úplně neoslovilo. Ale když jsem překonala pár stránek, úplně mě dostala. Dva propletené děje, které se nakonec správně propojily. Navíc opět velmi dobře prokreslená atmosféra a vystavěný napínavý děj. Spokojenost a nenechte se odradit začátkem.

kozisek1
20.08.2017 3 z 5

Moc zamotané, asi i proto, že jsem knihu četla pouze před spaním. přesto, slabší od tohoto autora.

wooloong
02.05.2017 4 z 5

Dobře vykreslené uvěřitelné postavy, několik linií příběhu, které se ve finále protnou, a vše se vysvětlí. První kniha autora a určitě ne poslední.

kriminalistika

Harlan Coben