Diabol v prestrojení

Diabol v prestrojení https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500598/bmid_diabol-v-prestrojeni-zxq-500598.jpg 4 187 40

Lady Merritt Sterlingová nie je nijaká krehká kvetinka. Riadi prepravnú spoločnosť po zosnulom manželovi a snaží sa vyhýbať škandálom. Neprajná londýnska smotánka totiž čaká len na to, kedy zlyhá. Úspech sa neodpúšťa, a ak ho navyše dosiahne sebavedomá a svetaskúsená žena, spoločnosť sa môže zblázniť. No keď Merritt vtrhne do života svojrázny výrobca whisky Keir McRae, jej odhodlanie čelí skúške. Keir má po príchode do Londýna len dva ciele. Nedať sa zabiť a odolať čaru lady Sterlingovej. V oboch prípadoch je jeho budúcnosť neistá. Netuší, kto a prečo sa ho usiluje zbaviť, no Merritt je ¬jediná, komu môže veriť. Zdá sa, že vzájomná príťažlivosť je silnejšia než rozdiely medzi nimi. Nebezpečenstvo sa stupňuje a Merritt je pripravená ochrániť milovaného muža za každú cenu. Dokonca aj keď sa ukáže, že by mohol byť tým pravým diablom v prestrojení.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Devil in Disguise , 2021

happy19
07.06.2022 5 z 5

Další dokonalost od královy historických romancí!
Od první stránky to milujete...úžasné!
Opět propojeno více generací a kdo má načtené všechny knihy (já:-D) tak se nostalgicky usměje,jak je boží číst o postavách z dob minulých,-)
#LisaKleypasForever

„Nejlepší a nejkrásnější věci na světě nelze spatřit nebo se jich dotknout. Musejí být pocítěny srdcem.“

Hatshepsut
05.06.2022 5 z 5

Tato autorka píše skvělé historické romance. K tomu není co dodat. Opět vtipné, má to spád a velmi dobře se to čte.

"Život se dá pochopit, jen když se podíváte za sebe, ale žít se dá, jen když hledíte dopředu." Kierkegaard

alzbeta4340
25.05.2022 5 z 5

Roztomilá historická romance pěkně propletená se sérií Čekanky. Od Lisy Kleypas je to šikovné, protože alespoň mě to nutí tyto starší knížky si někde sehnat a znovu přečíst.
Bavila jsem se dobře. Bravo.

Garena
23.05.2022 5 z 5

Je to už několikátá kniha v této sérii, kam autorka „propašovala“ Evie a Sebastiena, za což jsem velmi ráda, protože je to má oblíbená dvojice. Nesmím samozřejmě zapomenout na Merritt a Keira, jsou to sympatičtí hrdinové, ale pokud by tento příběh nebyl propojený s Čekankami, byl by jen průměrnou knihou. Kdo Čekanky nečetl, toho to pravděpodobně moc neosloví.

Slunečnice322
21.05.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila! Nemám ani jedinou výhradu, je to pohlazení po duši. Doporučuji!

packlik
12.05.2022 4 z 5

Na knihy od Kleypas se moc těším a mám je ráda, je to jistota pěkného počtení. Tento “Ďábel” je takový průměr, neurazí, fanynky Čekanek se setkají se svými oblíbenci ( Sebastián je moje č.2, stále mi chybí Simon Hunt ) a Keir byl sympaťák, Merrit už mi tolik nesedla, proto o hvězdičku méně.

biki
23.04.2022 5 z 5

Jejda, to bylo tak pěkné! Historická romance s ingrediencemi namíchanými v tom správném poměru, sympatičtí hlavní hrdinové, mezi kterými to jiskřilo od samého počátku, a napínavá zápletka k tomu. Jako obvyklé potěšili staří známí - já osobně bych ráda přivítala i setkání s Annabell a Huntem (třeba mě autorka někdy v budoucnu vyslyší) - ale i ozvěny z minulosti nyní možná až příliš vzorného Sebastiana. Zkrátka, Lisa K. ani nyní nezklamala.

LilianaFalcon
20.04.2022 5 z 5

Tak jo, bez mučení přiznávám, že hlavní důvod, proč se mi knížka tak moc líbila, spočíval v "obsazení" hrdinů a hrdinek z Čekanek. Když se tam objevila Lilian s Westcliffem, tak jsem si to neskutečně užívala, protože Kouzlo podzimu patří k mým nej.
Nechápejte to špatně, příběh Merrit a Keira nebyl špatný, Keir je totiž miláček a Merrit ho skvěle zvládala :D I zápletka se povedla, těch vtipných momentů tam byla taky slušná řádka, jen se obávám, že pro někoho nezasvěceného to asi až taková pecka nebude.

munka
15.04.2022 5 z 5

Lisa Kleypas je moja srdcovka, takže kniha potešila a pri čítaní som si zaspomínala na Čakanky. Pekné čítanie.

Kešu1981
08.04.2022 4 z 5

Netuším co má společného Keir a Merritt s Ravenelovci, jako pokračování série to nevidím. Ale bylo to skvělé, čtivé a moc mě to bavilo.

vcielka
07.04.2022 5 z 5

Len chcem podotknut, ze bazov Dabel v prestrojeni vyplyva priamo z knihy. Este niekde ba zaciatku to spomenie Merrit a v podstate prirovna Keira k Dablu v prestrojeni. Pretoze je diabol pokusitel.
Pribeh ovela lepsi nez posledne dve knihy, ktore ma trochu sklamali. Zboznujem Kleypasovu a naozaj som rada, ze to zacina opat naberat ten spravny smer.

Terez9119
05.04.2022 5 z 5

Příběh Merritt a Keira do série moc nezapadá. Lisa by měla udělat novou sérii, protože dětí mají ještě Čekanky spoustu. Za mě ale další skvělá kniha, která naplní úplně všechna očekávání, která od Lisy máte. Více v recenzích.

Verulesa
05.04.2022 5 z 5

Tohle je první letošní mnou hodně očekávaná kniha, která dostála svému očekávání :)
Kleypas je prostě láska a nemám, co bych vytkla. Postavy byly strašně sympatický a mihnou se tu i oblíbenci minulých dílů.

Červená33
31.03.2022 4 z 5

Když čtu Kleypasovou, tak přesně tohle čekám. Postavy za těch mnoho knih znám vlastně velmi důvěrně, tak bych nepotřebovala vysvětlování a pohledy do minulosti. Baví mne ale posun postav, že z mladého, zhýralého Sebastiána se postupně stal otec a teď i strýček Sebastián a podobně i ostatní. Mimochodem, když měl Keir horečku, tak jsem čekala, kdy na scénu napochoduje interesantně zešedivělý Cam s tím svým mechem a bylinkami :)

keiko33
29.03.2022 4 z 5

Ako vždy, zaujímavý príbeh, tentoraz nezávislá a nebojácna vdova Merritt a Keir krásny a statný Škót. Bolo fajn, že sa tam objavili mnohé postavy z predchádzajúcich kníh. Čo mi ale vadilo, boli tie detailné posteľové opisy, čo sa do danej doby nehodí. Len čo ju spoznal, už si predstavuje, ako sa pohybuje v nej a kadečo iné, čo by s ňou robil. Toto dosť kazí dojem z historickej romance.

pacinka
27.03.2022 5 z 5

Krása. ,,Mrňavá tyranka,, Merrit je skvělá a Kier je miláček k tomu Skot, skvělá odpočinková volba knihy. Celá série mi přirostla k srdci, doporučuji.

Zomy
26.03.2022 5 z 5

Velká paráda jako vždy. Nejsem objektivní hodnotitel, protože Lisu já zkrátka miluju, je pro mě ze všech autorek historických romancí bezkonkurenčně nejlepší. K některým jejím knihám se vracím naprosto pravidelně. Sebastian St. Vincent (spolu s Derekem Cravenem) je jeden z mých nejoblíbenějších hrdinů a evidentně nejsem sama, když právě k St. Vincentovi se Kleypasová neustále vrací - a stále to skvěle funguje.

V Ďáblovi v přestrojení je velká osudová romantika s velmi příjemnými hrdiny, občasným vtipem a poměrně bohatou zápletkou. Merrit vyrostla v pravou dceru svých rodičů.

Nechápu teda začlenění do série Ravenelových, snad jen že jde o jejich generaci. Toto je spíš 2. série Čekanek a vzhledem k tomu, že ty byly nakonec velmi plodné, vůbec bych se nezlobila, kdyby svůj příběh získali i další jejich potomci. Stejně tak název Ďábel v přestrojení nedává smysl, protože Kier byl miláček.

Moc se mi líbí, že autorka dokáže udržet i po tolika letech a knihách charaktery původních postav, opravdu jí věřím, že přesně tímto způsobem zestárli Sebastian, Lili a Marcus.

mysanda20
24.03.2022 5 z 5

Moc povedená kniha. Měla jsem velkou radost,že se tam objevili postavy z čekanek,hlavně Sebastian,ten je prostě boží a ty jeho hlášky.Příběh rychle plynul,a u některých scén jsem se nasmála,hlavně hlášce:Vy jste mrňavý tyran:-).
Doufám,že od Lisy u nás vyjdou další knihy

Bernii
24.03.2022 5 z 5

Krásné

rampapa
23.03.2022 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluju tuhle rodinu a sérii. Autorka píše nádherně. Merritt jsem si hnedka zamilovala a Krutá taky hnedka. Příběh se mi moc líbil. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.