Zabij mě znovu

Zabij mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/bmid_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4 589 171

Detektiv Tom Douglas série

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

Kill Me Again , 2016

evonra
22.12.2016 4 z 5

Souhlasím, ze tato kniha je slabší než předchozí detektivky, navíc já mám vždy tak trochu problém, když mi hlavní hrdina nesedí. Naštěstí vše opět zachraňoval skvělý Tom Douglas, takže jsem spokokena.

Pavlnka
19.12.2016 3 z 5

Kniha mě hodně zklamala. Do polovičky jsem uvažovala, že ji odložím, protože mě děj vůbec nezaujal a jen dřívější dobré zkušenosti s autorkou mě přesvědčila, abych to neudělala. Nakonec jsem tedy dočetla, ale už jsem dopředu tušila, jak to asi dopadne. Moje první negativní zkušenost s touto autorkou, tak jsem zvědavá na další knihy.

zuzana2599
18.12.2016 4 z 5

Jistě dobrá detektivka, no první polovina knihy mi přišla trošku slabší, pak se to rozjelo, napětí gradovalo a já strávila čtením dva adventní večery. Maggie se chovala dost nevyzpytatelně a nebyla mi zrovna sympatická, ale přece tak to bývá i v běžném životě. Pro milovníky napětí a detektivek můžu knihu doporučit.

MiroslavKutík
15.12.2016 5 z 5

( AudioKniha ) Hodně napínavá kniha poslouchal jsem v jednom kuse 11 užásnych hodin poslechu.

Knihu doporučuji ...

fis.rena
14.12.2016 5 z 5

Jednání Maggie mi mnohdy přišlo zarážející a nějak jsem si říkala "jako vážně?" Ale to bude tím,že každý by danou situaci řešil jinak. Příběh plyne,je moc fajn a nenudila jsem se. Že je tam "moc psychopatů"...mno,řekla bych,že vzhledem k rozuzlení případu jich tam bylo tak akorát. Jsem spokojená,můžu doporučit.

Hella
11.12.2016 4 z 5

Skvělá detektivka. První polovina sice nepatrně slabší (a dotyčná mi svojí naivitou chvílemi lezla na nervy), zato druhá - dějem a zvraty nabitá - půlka to dokonale spravila. Výtečné počtení.

Joges
04.12.2016 4 z 5

Autorka od samého začátku buduje napětí, v nastaveném tempu ani na okamžik nepoleví, v závěru napětí ještě zvyšuje a žene případ do zajímavého finále. Příběh je propletený, kombinovaný, ovšem i nejlépe vykonstruovaná detektivka může mít trhliny, a tak jsem námětu i hlavní hrdince místy nevěřil. Z celkového pohledu knihu chválím za stálou akci a napětí, ale námět zcela neohromil.

kneslova
17.11.2016 5 z 5

No, výborně napsaný detektivní příběh, všechna čest, ale půl bodu bych tentokrát strhla za příliš mnoho psychopatů(jak už někdo níže napsal) a za mne hodně nepochopitelné chování hlavní hrdinky.

lupo
03.11.2016 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Dějová linie, spád a nečekaný konec. Knížku jsem hltala slovo od slova a opravdu se povedla. Mohu jenom doporučit.

Koňadra
23.10.2016 3 z 5

Totoka som počúval skupinovo ako audioknihu. V aute. Na môj vkus celkom nedomyslené a občas nelogické. Najmä ma neustále zmáral pocit, že autorka nemá ani vzdialenú predstavu o práci advokátky a polície všeobecne. Samozrejme, dobrá detektívka musí mať niektorú z postáv šialenca, psychouša, alebo aspoň nejakého labiláka, ale preboha ... nemôžu však byť mentálne postihnuté, či psychicky narušené všetky postavy :o))). Ale načítané Simonou Postlerovou vynikajúco, preto pridávam o hviezdičku viac.

KočkomilkaJana
20.10.2016 5 z 5

Úžasná dějová linka, kdy vlastně nevíte, kdo je dobrý a kdo je špatný. Čtení jde samo od sebe, přímo text hltáte a nechcete skončit ... Tak nějak tušíte, kdo je kdo, ale pořád si to nechcete připustit a fandíte rodině. Zajímavé vztahy, zajímavé pojetí myšlenkových pochodů a! přijde mi, že jednou se autorka i sama dostala do úzkých s jednou postavou a jaksi tam byla navíc. Ovšem to je můj pocit, třeba je to tím, jak vášnivě jsem knihu hltala očima :)