Zabij mě znovu

Zabij mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/bmid_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4 589 171

Detektiv Tom Douglas série

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

Kill Me Again , 2016

zuzca.h
08.04.2017 5 z 5

Zajímavá detektivka s propracovaným motivem. Ke konci jsem knihu už nemohla odložit jak jsme byla zvědavá jak to vše dopadne. Maggie mi bylo líto a to do čeho se, né až zas tak vlastní vinou dostala jsem jí vůbec nezaviděla. A oceňuje, že v sobě našla sílu to ukončit tak jak to ukončila. Knihou si člověk potvrdí známou věc, že do hlavy druhého nevidíš, a že i člověka o kterém si myslíme, že ho opravu známe vůbec znát nemusíme.

zdehan
03.04.2017 5 z 5

Kniha byla napínavá od začátku až do konce líbila se mi.

mija.chalka
02.04.2017 4 z 5

Příběh jsem poslouchala jako audioknihu většinou v autě. Občas jsem měla trochu delší pauzy a byla to moje první audiokniha. I jsem si říkala, že na čtení to prostě nemá. Ale příběh mě nakonec úplně strhnul. Parádní zápletka.

momo01
26.03.2017 3 z 5

Kvalitní zápletka a skvěle vystupňované napětí; jen hlavní hrdince jsem měla chuť zakroutit krkem.

Luci_in_books
24.03.2017 5 z 5

Skvělá kniha od začátku až do konce. Skvělá zápletka, sympatická postava hlavního vyšetřovatele Toma Douglese, autorka má skvělý čtivý styl psaní a dokáže čtenáře udržet v napětí. Rozhodně se pustím i do dalších knih autorky. Doporučuji.

Kviky
15.02.2017 4 z 5

Ale joo. Překvapivý zvrat se konal. Dej odsypal... Myslím ze jako detektivka neurazi...

edith79
08.02.2017 5 z 5

Napsat pořádnou krimi s originální zápletkou a neotřelým motivem je stále těžší. Tady se to ovšem povedlo na jedničku. Kniha udržuje člověka v napětí a má spoustu silných a překvapivých momentů. Kapitoly jsou dlouhé tak akorát, takže si pořád říkáte "ještě jednu" a najednou je konec a je vám to líto, přestože jste se ho vlastně nemohli dočkat.

bookcase
05.02.2017 5 z 5

Četla jsem všechny díly, které u nás byly zatím vydány, a Zabij mě znovu se podle mého názoru řadí mezi ty nejdrsnější. Autorka dokáže čtenáře držet v šachu a dokonale mást mozkové buňky.

konicekbily
03.02.2017 3 z 5

Dokonalý styl, několik souběžných příběhů, zamotaná zápletka, stupňující se napětí a nečekané rozuzlení jsou hlavní důvodu, proč mám knihy této autorky rád. Ani tady nic nechybělo, spíše naopak, propletenců v ději a protichůdnosti v jednání postav bylo na můj vkus poněkud více.

JessieEx
02.02.2017 4 z 5

Skvělá detektivka, téměř až na hranici thrilleru! Pro mě byl příběh napínavý už od první kapitoly, tak dobře byla napsaná. Nejedná se sice o nijak originální námět, podobných příběhů už jsem četla spousty, přesto měl něco do sebe. Škoda, že jsem se neztotožnila ani s jednou z hlavních postav. Maggie byla zpočátku sympatická, ale postupem času mě víc a víc rozčilovala a měla jsem chuť jí začít nadávat, ať už se konečně vzpamatuje a vše nahlásí policii, když ne kvůli sobě a manželovi, tak alespoň kvůli dětem. Takže to byly opravdu nervy.
Konec byl taky dobrý, ale chybělo mi tam nějaké "vysvětlení". Už dlouho nad tím přemýšlím a říkám si, že buď to vysvětleno bylo dostatečně, jen já to nepochopila, nebo to je právě ten efekt - domysli si sám, a nebo bude mít knížka pokračování...uvidíme.
Každopádně se k Rachel Abbott určitě ještě vrátím!

halimatu
31.01.2017 5 z 5

Výborná detektivka, zaujala mě okamžitě od prvních stran. Určitě doporučuji, zakládám do knihovny a těším se na další autorčiny knihy.

PetK
30.01.2017 4 z 5

Poslouchala jsem jako audio. Bavilo, napínavé to bylo, jen se obávám, že to bude další z řady detektivek, u které si za půl roku matně vybavím nějaký pojem, o čem to bylo. Ale to už je i můj problém množství. :-) Vracet se k ní asi už nebudu, nicméně na další knihy autorky se docela těším, je to kvalitní "jednohubka".

evasamankova
19.01.2017 3 z 5

Zřejmě nejslabší z autorčiných knih. Ačkoli čtivé, napínavé, s dobře houstnoucí atmosférou, tak bohužel zbytečně překombinované a "přeplácané".

LilianaFalcon
17.01.2017 4 z 5

Tenhle žánr čtu spíš jen párkrát do roka, tak se snažím si vybírat aspoň ty dobře hodnocené. Kniha byla zajímavá, ale bojovala jsem se poustou naprosto zbytečných informací, které nepomáhaly ani ději, ani charakteristice postav, ani odhalování tajemství. I tak jsem se ale nechala vtáhnout do příběhu a byla napnutá jak kšandy. Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla bez znalosti předchozích dílů, a ničemu to nevadilo, čekala jsem trochu jiný konec. Tenhle mě totiž zklamal nebo už je to věc žánru, že jinak to ani skončit nemohlo?

milunka21
11.01.2017 5 z 5

Naprostá pecka, nechápu, že jsem autorku míjela.

denib
07.01.2017 4 z 5

Příjemná a dobře čtivá detektivka. Některé kousky děje mi připadaly trošku předvídatelné, ale i tak jsem četla s napětím. Ale nějak jsem se nedokázala vžít do myšlení hlavní hrdinky - byla mi cizí, někdy až nesympatická. Její rozhodnutí jsem občas nechápala, protože byla tak evidentně špatná.

Šánka
03.01.2017 5 z 5

Tato autorka mě již po několikáté pobavíla, správně vynervovala a skvěle se četla.
Od první stránky dobře rozehraný příběh s několika dějovými linkami a pořádným napětím. A když jsem si tak v poslední třetině říkala...a co teď, vše je jasné...., velmi jsem se spletla, pak přišlo to pořádné adrenalinové finále až do poslední stránky. No prostě výborná detektivka !

mmmisulka.r
02.01.2017 5 z 5

Naprostá spokojenost s touto knihou, doporučuji. Více se dozvíte v recenzi v záložkách.
Knižní deníček :-)

mirunda
01.01.2017 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Napínavé od první do poslední strany.

veronika9143
26.12.2016 5 z 5

Předchozí knihy jsem nečetla a proto jsem z knihy byla nadšená. Moc si přeju přečíst i předchozí knihy autorky - určitě se mi budou líbit. Tato kniha mě dostala a dlouho jsem neodhalila celou pravdu - a na konci bylo skvělé rozuzlení. Za mě super!