Stalker

Stalker https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220302/bmid_stalker-C9I-220302.jpg 4 4215 4215

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Stalker , 2014

jefff
28.06.2015 5 z 5

Stalker je znovu výborný počin Keplera, sice není po příběhové stránce tak propracované a zajímavé jako Svědkyně ohně a Písečný muž, ale o to je akčnější a ke konci napínavější. Joona nedostává tolik prostoru na úkor dalších, což ve výsledku není na škodu. Stalker je skvělá kniha, jedná z top žánru. Kepler drží laťku stále vysoko.

melonka
23.06.2015 4 z 5

Po dlouhé době, kdy mě knížka opět pohltila. Super čtení. Čtyři hvězdy jen proto, že když jsem přešla na další kapitolu, tak jsem se v některých místech vracela zpátky, abych zjistila, jestli jsem nepřeskočila nějakou stránku, a ono ne...

Klarinecka
23.06.2015 4 z 5

Místy trochu divočina, předchozí knihy byly lepší.

Kolka97

Skvělá knížka!!!!

Lindulinek
22.06.2015 5 z 5

Fantastická kniha, odhalení vraha a vysvětlení všeho super. Manželé opět nezklamali :-)

bookcase
22.06.2015 5 z 5

Stalker mě dostal. Jeden z nejlepších thrillerů, při čtení mi šel mráz po zádech.

Gupi
21.06.2015 5 z 5

Bohudík, že nebydlím v přízemí. A po této knize asi ani nebudu.

sally21
21.06.2015 4 z 5

Těšila jsem se na tuto knihu, nebyla špatná, závěr se rozjel, ale Písečný muž to u mě vyhrál, to byla z té čtveřice nejlepší kniha :-).

Corell
20.06.2015 4 z 5

Nemohla jsem se Stalkera dočkat, kniha byla výborná, přesto místy malinko absurdní. Rozhodně jsou však Keplerovi špičky a Písečného muže mám stále jako jejich number one :).

Эva
18.06.2015 4 z 5

Přestože jsem Stalkera zhltla jedním dechem, Kepler prostě není můj favorit. Joona je na mě pořád moc hollywoodský :) Jedno se ale knize upřít nedá, a to skvělý a překvapující konec!

vysypanel
18.06.2015 5 z 5

Absolutní špička! Konec jsem četl téměř do rána!!! Závěr je naprostá destrukce , co všechno člověk vydrží? Líbí se mi knihy s Jonnou :-) Doporučuji!

egan
18.06.2015 1 z 5

Toto bolo utrpenie vôbec dočítať...Prečítal som zatiaľ všetkých Keplerovcov a týmto veľdielom sa aj s nimi rozlúčim. Hypnotizér bol pre mňa sľubný začiatok série, potom s Paganiniho smlouvou prišiel totálny prepad...Svědkyně ohně považujem za vrchol ich doterajšej tvorby (v rámci ich možností samozrejme)...Písečný muž bol celkom zábavný a vtipný v tom, aký bol hlúpy a naivný...ale tento Stalker??? Tento paškvil, ktorý nedosahuje ani úrovne maturitnej slohovej práce? Príbeh postavený na hlavu, konanie postáv vykonštruované až za hranicu debility,...ach jaj! Keplerovci vytvorili nový žáner - "absurdné sci-fi náhody bez kúska logiky". Už sa mi to nezdalo ani zábavné...jednoducho je to celé hlúpe. (jednu hviezdičku dávam asi za tri krátke kapitolky popisu stalkerovho napádania a popisu snahy o prežitie jeho obetí, kde to malo aspoň záblesk nejakej atmosféry)

T-rish
18.06.2015 4 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale nejsem z ní odvařená jako z předchozích dílů. Pravdou je že Písečný muž byl mistrovský kousek a nebude lehké držet tak kvalitní úrověň pokaždé, i tak musím říct že kniha mě bavila jsem ráda, že Joona je zpět a těším se na další pokračování s tímto 'pohodovým chlapíkem'. Rozhodně Keplerovci stále patří k tomu nejlepšímu co krimi nabízí!-)

Lucie Luu
17.06.2015

Knížka se mi jako vždy líbila. Musela jsem jí přečíst na jeden zátah. Něco trochu přitažené za vlasy, ale jinak více než reálné. Doufám, že Kepleri vydají brzo další knihu

Katuschkaaa
17.06.2015 4 z 5

Celkově knihu hodnotím velmi kladně, jednou si ji zase přečtu, ale... nějak to úplně nesplnilo mé očekávání. Začátek super, všechno mělo spád a dobře se četlo. Prostředek docela utahaný. Konec to trochu napravil, četlo se jedním dechem a do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah... Komisařka Margot mi moc nepřirostla k srdci a Joony bylo málo, proto 4 hvězdy...

michaela2188
14.06.2015

Dalsi jiz v rade z povedenych kousku Keplera!!! Neuveritelna kniha, dej, zpracovani, nemohla jsem chvilemi ani cist, jak jak to bylo strhujici, ale jednim dechem jsem se dostala k zaveru!!! Perfektni a doporucuji vsem!:-) btw. rusim doma dvere do zahrady.....

tereza2317
14.06.2015 5 z 5

Hodně bubu! :). Špičkové vykreslení sériového vraha kterého skutečně nechcete vidět ani hodně z dálky... holinky, žlutá pláštěnka s kapucí a ostří velkého nože... Uaaaa... Doufám, že nebudu dlouho večer sama doma, protože i my máme zahradu a do ní vedoucí prosklenné, francouzské dveře... skvělý thriller! Doporučuji!

mistinka
13.06.2015

Nemohla jsem se knihy dočkat a přečetla jsem ji na dva zátahy. Skvělá kniha, jen mě mrzelo, že autoři dělali ze čtenáře hlupáka a naprosto okatě ho vedou ke špatné stopě, aby pak zjistil, že to samozřejmě nemělo tak snadné rozuzlení.

Halila
12.06.2015 5 z 5

Rok a půl jsem čekala na dalšího Joonu. Nejsem zklamaná, zase jsem nemohla odtrhnout zrak jako u předchozích dílů. Jen Joony zde bylo jako šafránu.

Evulli
10.06.2015 4 z 5

Klasická "keplerovina", která vám nedovolí knihu odložit a celou dobu našeptává, aby vás na konci opět pleskla přes čumák s rozuzlením. Nicméně jsem asi pořád rozmlsaná Písečným mužem, takže jsem čekala trošku větší nářez a rychlejší tempo. To ale nic nemění na tom, že kniha je to skvělá.