Deník malého poseroutky

Deník malého poseroutky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47817/bmid_denik-maleho-poseroutky-NbE-47817.jpg 4 1445 259

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, narážejí každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje. Píše o svém otravném starším bráchovi, o potrhlém kamarádu Rowleym, o každodenním boji o přežití ve škole, o jednom fakt děsivém domě hrůzy, o kreslení komiksů pro školní časopis a taky o Sejru... Jeff Kinney, autor a ilustrátor v jedné osobě, vytvořil hrdinu, který sice vypadá trochu neobvykle, ale na druhou stranu je to vlastně úplně normální puberťák.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Albatros (ČR)

Diary of a Wimpy Kid , 2007

VikyKleinik
03.11.2016 3 z 5

Když jsem byl ještě malý poseroutka, byla tato kniha moje bible, jenže ted už jsem velký kluk, je mi skoro osmnáct a cítím že snad brzy přijde první sex, a proto se této knihy musím zbavit.

Houbař
15.10.2016 5 z 5

První díl není tak dokonalý jako ty další, ale je dobré si ho přečíst kvůli úvodu (představení, rodiny a kamarádů). Oddechovka to je ale určitě a myslím že hodně dobrá :)

Sardothiem
03.10.2016 5 z 5

Přesně tak, prostě oddechovka. Přečetla jsem ji během dne. Jednoduchý, vtipný a nenáročný. Nemůžu si stěžovat ;-)

Natyna3
24.09.2016 5 z 5

Skvělá oddechovka. Mě obohatilo hlavně to, že jsem ji četla v angličtině. Jestli se chcete trošku procvičit právě v tomto jazyce, tak určitě doporučuji, hlavně dětem. Díky obrázkům vše lehce pochopíte.

Hanulak01
10.09.2016 1 z 5

Vážně nevím, co si o tom mám myslet. Přečetla jsem ji za jediný den (tedy asi tak za dvě hodiny), ale naprosto upřímně, podle mého to není takový trhák, jak o něm všichni mluví. Je to příliš jednoduché a zápletka téměř nulová. Za mě tedy nic moc, čekala jsem mnohem víc.

papaja1288
01.09.2016 5 z 5

Všechny díly přečtené na jeden nádech. Velice vtipná kniha s obrázky. Doporučuji přečíst ne jen mladším generacím

marta0912
19.08.2016 5 z 5

Tak jako přiznejte se, kdo si při čtení malého poseroutky neučůrl smíchy... ;D Díky téhle knižní sérii jsem začala číst a doufám, že si přečtu i následující díly, co vyjdou ( už jen z té nostalgie).

zuzi509
12.07.2016 2 z 5

Vtipná knížka, ale na mě až moc klučičí a jednoduchá. Líbí se mi Gregova máma. Jinak, moc mě ta kniha potěšila.

blonde_elis
12.07.2016 5 z 5

Co dodat ke knize, která se alespoň dle mého názoru stala klasikou mezi četbou pro děti. I když se už jistě nacházím na horní hranici věkové kategorie, pro kterou je kniha primárně určena, dokonale výstižné kresby a geniální hlášky mě pobavily natolik, že navzdory jednoduchosti tohoto díla musím dát 5 hvězd :)!

Jack93
02.07.2016 3 z 5

Poseroutka je pro mě skutečně oddychem, i díky tomu, že jsem dvojnásobně starší oproti cílové skupině, což mě přivádí do deprese. Jako relax super, ale vzhledem k tomu, že tohle byl pro mě už čtvrtý díl, nic mě na něm nepřekvapilo a (bohužel) ani nenadchlo. Je to všechno na jedno brdo a upřímně řečeno, ne všechno se mi zdá pro děti vhodné, občas je to trochu za hranou, ale taková už je doba.

Postupně si přečtu celou sérii, ale myslím si, že tři hvězdičky jsou skutečně maximum, které jednoltivým dílům můžu dát (i když Ošklivá pravda jakožto první kniha si vysloužila o jednu víc). Upřímně ale říkám - kdyby mi bylo jedenáct, byla by to pro mě nejlepší knižní série na světě!

Mengej
19.06.2016

Všechny poseroutky jsem četla v rozmezí 15-19 let a mám je hrozně ráda :) Možná určené pro mladší, ale pro mě je to skvělá oddechovka, při které vypnu a jen se bavím.

hellena1523
13.06.2016 3 z 5

Chvílemi jsem se pobavila, ale rodičům bych pro jejich potomky poradila radši sérii Velkej frajer NATE.

PandaKombajn
17.05.2016 5 z 5

Knihu jsem četla jako malá a moc se mi líbila

BarunkaS
01.05.2016 5 z 5

opravdu moc hezká knížka přečetla jsem jí když mi bylo sedm hrozně se mi líbila je o tom že byla jednou jedna rodina a v ní byl jeden kluk jmenoval se Greg Heffley má dva bratry jeden je starší a druhý je mlatší ten starší se jmenuje Rodrick. Je to moje moc oblíbená knížka a doporučovala bych jí všem dětem v rozmezí 6-15 let.

Kacabinek
28.04.2016 2 z 5

Tenhle díl byl nejlepší! Ostatní už nebyly tak unikátní a zřejmě docházely nápady : )

Cat.ka
14.04.2016 5 z 5

Bezvadná kniha!!!

Sonča2
11.04.2016

Tahle série dotáhla syna ke čtení, takže jsem byla sama zvědavá, o čem to je. Bavila jsem se celou dobu, i jsem zvládla všechna pokračování. Zkoušeli jsme i jiné deníky, ale jak už psali jiní, originál je jen jeden a další už nezaujaly ani syna ani mě (kromě Káji, superfráji). Takže za dva roky synovi půjčím mé oblíbené deníky Adriana Molea a uvidíme.

Kokoska
16.03.2016

Četla jsem jenom kousek a hodně mě to bavilo asi to budu číst i dál!!!!!!!

Paixan
16.03.2016 5 z 5

VÝBORNÁ KNIHA, VÝBORNÝ FILM :33

Motyka2
28.02.2016 5 z 5

velmi sradovní. přečet jsem ji za den.