Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435290/bmid_denicek-moderniho-fotra-aneb-proc-b-tK7-435290.jpg 3 1438 374

Deníček moderního fotra série

Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

1v8na
08.05.2017 4 z 5

DO knihy jsem se pustila s tím, že najdu knihu, u které se pobavím a odpočinu si. Ano, povedlo se! Kniha nejenže naplnila moje očekávání, ba dokonce ho předčila. U knihy jsem se pobavila a pasáže mi přišly velmi komické a chvílemi jsem rozhodně nevěřila, že se to fakt mohlo stát.
Určitě to nebyla poslední kniha, kterou jsem od autora přečetla.

DK197
23.04.2017 4 z 5

Musím přiznat, že knihu jsem číst neplánovala - znám blog a né vždy jsem ocenila autorův humor. Ale když už se mi doslala do ruky... přečetla jsem ji. A bylo to příjemné a vtipné. :-) Docela by mne také zajímalo, jak se ty příběhy staly doopravdy - bez vší té legrace a nadsázky. :-) Kdo umí, umí. :-)

cukrovka
03.04.2017 4 z 5

Autor s nadsázkou a humorem vypráví své zkušenosti s péčí o mimino. Moc jsem se u toho nasmála a vzpoměla si na některé situace ze své mateřské dovolené.

pankáč
22.03.2017 3 z 5

Opravdu veliká legrace.:-)

NessaIssil
18.03.2017 3 z 5

Blog autora čtu docela ráda, nicméně u knihy jsem měla pocit, že se snažil místy až moc tlačit na pilu. Po půlce mě kniha začala fakt až nudit. Znovu si ji zřejmě nepřečtu.

kristynyli
16.03.2017 5 z 5

U knihy jsem se bavila, je myšlena s nadsázkou nebo aspoň se takto podle mne musí brát :) nelíbí se mi ale moc že často je Nataša za povalečku když to tak řeknu přijde mi jako by byla vykreslena tak že ano chodí do práce ale potom se o Čeňka vůbec nestará, a nejeví o něj zájem... jinak se mi ale kniha líbila..

Beatrisie
11.03.2017 5 z 5

Moc jsem se u knihy bavila :)

Karola050716
28.02.2017 2 z 5

První polovina geniální, ale postupem času je to všechno už trochu přehnané a hnané do absurdit, jak se autor snaží být vtipný za každou cenu. Na mateřské asi každému trochu hrábne, mě nevyjímaje, ale tohle už je moc a stálo mě dost přemlouvání knížku vůbec dočíst.

Lana33
25.02.2017

Popis Čeňka jako malého Satana je vtipný, nicméně mně zaujal více autorův blog než celá kniha. Celkově nejlepší mi přišly stati s Natašou :) na ukrácení volného času ideální :)

petulkapeta
11.02.2017 3 z 5

Tak oproti čeňkovi je snad moje dite andilek,ne vim ze vse neni jak se pise,ale i tak.Kniha spise pro muze nez pro zeny...

Monyčí
05.02.2017 1 z 5

Kniha mě zklamala. Nesedl mi styl psaní autora. Přišlo mi to, jako když chce být autor za každou cenu vtipný, ale moc mu to nevycházelo. Přišlo mi to trochu urážející a hrubé. Do dalších dílů se rozhodně pouštět nehodlám. Myslím, že čas se dá využít i mnohem zábavnější a kvalitnější literaturou.

Lanisa1966
04.02.2017 5 z 5

Úžasná moderní kniha plná vtipných replik otce na mateřské dovolené.

zbt81
30.01.2017 odpad!

Knihu ani jej pokračovanie neodporúčam. Ja viem, každý máme iný vkus aj zmysel pre humor, ale toto je strata času, ktorý sa dá lepšie využiť, na kvalitnejšie knihy a autorov...aspoň pre mňa.

perpe2a
29.01.2017 4 z 5

Humorné historky ze života, ve kterých se mnoho z nás nejde :-) Oddechové a potěšující pohlazení po těle i duši. Doporučuji

Katulik86
14.01.2017 3 z 5

Nebyla to takova sranda jako v radiu, ale vzhledem k tomu ze mam doma prcka, ktery sice zaplatpanbuh spal a spi asi o milion procent lip, neolizuje zdi a nenechavam ho zuzlat igelitky, sem tam se clovek vidi a dost casto si rika,ze tak spatne na tom neni... Nehledala jsem vrchol litratury, ale neco odpocinkoveho, takze nakonec spokojena a zvedava na dalsi dily. A ze se nektere cinnosti a hlasky stale opakuji? No inu, tak to na materske je...

Welinie
10.01.2017 3 z 5

Ze začátku jsem se natlemila dost. Sice je kniha určená spíš pro muže, tak mě jako ženu to rozesmálo. Ale jenom na začátku. Bohužel. Potom se to dost opakovalo.

Ikkju
01.01.2017

Tak nevím, jako čerstvý fotřík jsem knihu našel pod stromečkem, ale stačilo mi párkrát nahlédnout, a ne, nedám tomu šanci... Myslím že pro "plod svého penisu", svoje pobavení či poučení udělám líp, když si přečtu cokoliv jiného...

pakoshka
15.12.2016 3 z 5

Přijde mi, že dneska už to fotr umí líp, že už se trochu vypsal.

Clara del Valle
15.12.2016 3 z 5

Knihu hodnotím jako lepší průměr. Některé situace mě vysloveně pobavily, protože mám v příbuzenstvu chlapečka s nulovou potřebou spánku, tak popis chronicky nevyspalých rozhádaných rodičů a vysmátého hyperaktivního malého vysírače mě rozesmál ... naprosto přesné! Některé situace dovedené ad absurdum byly nudné a nerealistické /tatínek ve společnosti matek na mat.dovolené/ a pointová hláška "Čeněk se poblil" jednou dvakrát rozesměje, pokud jí čtu popadesáté, tak zívám.

Akemi4
12.12.2016 5 z 5

Většinu příběhů jsem znala z blogu, ale stejně jsem se královsky bavila. :D