Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435290/denicek-moderniho-fotra-aneb-proc-b-tK7-435290.jpg 3.51109

Deníček moderního fotra 1.

Humor, Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno, Ikar (ČR)

Kniha Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

DominaCZ
14. lednaodpad!

Trapný k zblití...

Tealc.EU

No nic moc, zřejmě to jako muž nemohu docenit :-(

Vlastina528

Nejvtipnější kniha za poslední roky. Zibura a Landsman vždy rozesmějí.

Deia
31.12.2020

Kniha to je celkom krátka, ale aj tak mi dala celkom zabrať. Vážne som si myslela, že sa mi bude páčiť. Čítať som ju síce začala iba kvôli výzve na @databazeknih (kniha, ktorá má v názve aneb), ale celkom som sa na ňu tešila. Lenže naozaj mi vôbec nesadla. Väčšina príbehov mi prišla taká nasilu, príliš prehnaná, skôr trápna a málo vtipná. Tiež sa tam veľa vecí opakovalo (ako malé dieťa toho asi veľa nerobí, ale aj tak). Toho vracania, kakania, slintania a tak tam bolo až príliš veľa. Proste celkovo mi kniha nesadla. Ako facebookové príspevky si od fotra v budúcnosti (asi) ešte prečítam, ale do jeho kníh sa už púšťať nebudem.

barusa.s
30.12.2020

Humorně popsaný 1.rok dítka okem otce.

lenka7679
17.12.2020

Z počátku jsem u některých pasáží smála, až mi tekly slzy z očí. Bohužel ke konci humoru ubývalo a moc se nebylo čemu smát. Některé věci se neustále opakovaly a nebyly pak již vůbec vtipné. Dávám hvězdy za slzy smíchu ze začátku.

eliska2126
17.12.2020

Tak první knížka z této série. Ani jsem nevěřila, že se to tohohle vážně někdy pustím. A po dočtení si říkám, jakože OK. Žádná bomba, ale taková oddechová četba. Že začátku jsem se taky dost smála, bohužel jak jsem četla dál a dál, tak mi humor v knize začínal být trochu protivný a přišlo mi, že je vlezlý. Autor se snažil být tak moc vtipný, až to bylo občas fakt vynucené.

Makkys
12.12.2020

Knížku jsem poslouchala jako audioknihu a bylo to skvěle načtené, pan Švarc má velice příjemný hlas. Knihu jsem poslouchala v práci a i tak sem se u toho nasmála. Někdy mě to přišlo jak ze života protože některé situace byli skoro stejné jak u nás. Kdo by se chtěl od srdce zasmát tak doporučuji. Určitě sáhnu po autorově další knize