Ztracený

Ztracený https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366464/bmid_ztraceny-955-366464.jpg 4 943 225

David Raker série

Pro miliony obyvatel Londýna je ráno šestnáctého prosince stejné jako každé jiné. Ne však pro Sama Wrena, který vyrazí do práce, nasedne do metra – a už z něj nikdy nevystoupí. Žádní svědci. Žádný záznam na bezpečnostních kamerách. Po půl roce po něm stále není ani stopy. Policie je bezradná, a tak Samova manželka Julia osloví Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Ví, jak tito lidé uvažují. A také ví, že mívají jedno společné – důvodem jejich zmizení bývají hluboko pohřbená tajemství. Případ Sama Wrena se ale od ostatních v mnohém liší a s každou odpovědí přináší řadu nových otázek, které nutí Rakera zpochybňovat úplně všechno, včetně vlastního úsudku. Dokáže Raker rozplést síť lží, jimiž Sam Wren opředl svůj život, nebo se stanou osudnými i jemu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Vanished , 2012

oskarina
15.01.2020 3 z 5

Knížka mi přišla zdlouhavá, necítila jsem žádné napětí, spíš jsem byla chvilkami znechucená z děje :-D
Ke konci jsem si dokonce myslela, že knihu odložím, což by se dle slov níže opravdu u thrilleru stát nemělo..
Upřímně jsem velice překvapená z tak vysokého hodnocení.

Allena24
12.01.2020 3 z 5

Možná jsme se s knihou nepotkaly ve správný čas, jsem z tohoto dílu rozpačitá, pro mě to byl chaos.

Eliška82
29.12.2019 5 z 5

Zase další díl super

šipek
26.12.2019 5 z 5

Opět výborný David Raker. Tak tato série mě neskutečně baví. Krůček za krůčkem se David přibližuje k cíli a vyřešení dost komplikovaného případu zmizení Sama Wrena. Prostě tuto knihu milovníci detektivek a thrillerů musí přečíst. již se těším na další díl této série.

Pája699
09.12.2019 5 z 5

Naprostá PECKA....pro mě zatím nejlepší díl, který byl plný zvratů...místama jsem ani nedýchala... Davida jsem si prostě zamilovala....no a ten konec...běžím do knihovny pro další díl :-)

mataj
06.12.2019 5 z 5

Zajímavá, čtivá, napínavá detektivka. Zatím první, kterou jsem od autora četla, ale pustím se i do dalších.

olejnice
26.11.2019 5 z 5

Moje první kniha tohoto autora a jsem ráda, že se mi dostala do ruky. Napínavý a čtivý příběh ! Navíc z prostředí pro mě nostalgického.

Luci_T
22.11.2019 5 z 5

Měla jsem trochu zmatek v dílech, tak jsem četla na přeskáčku. Příběh se mi líbil, kniha byla napínavá, jen sem tam měla dlouhé odstavce, které mě moc nebavily, ale série je má oblíbená a Davidovi prostě fandím.

Calibra
18.11.2019 4 z 5

Weaver nezklame, jeho příběhy jsou velmi dobře napsaný, příjemně se čtou. Raker je sympatický a z mého pohledu neponaučitelný, dělá stále stejné chyby, leze kam nemá a je věčně neozbrojený a i když mu intuice rádí, aby někam nechodil, jde, pachatel ho překvapí a dostane po čumáku. Ale já to Rakerovi i Weaverovi odpouštím... A brzy se vrhám na 4. díl.

Vesmich
12.11.2019 5 z 5

Pro mě druhá v sérii, a protože to poslouchám pouze jako audioknihy, nic na nic nenavazuje, ale vůbec to ničemu nevadí. Je to napínavé, jsou v tom hrůzáci, detektiv dostane pokaždé do čenichu, aby se vzepjal k protiúderu a padouchy ztrestal a dopadnul. Policie je neschopná jen přiměřeně a pošuci jsou vyšinutí tak akorát. Po dvou dnech od doposlechu už netuším, o čem to bylo, ale k tomu to snad neslouží. Takže v žánru je to přesně to, co si od textu čtenář slibuje.

katerina.p.
08.11.2019 5 z 5

Jedná z nejlepších že série

Anet2106
30.10.2019 4 z 5

Tento díl opět nezklamal. Do poslední chvíle jsem neuhádla správného vraha. Komu šel Healy na pohřeb se asi dozvíme v dalším díle. Hurá na něj!

MirkaProk
27.10.2019 4 z 5

Autor této série patří mezi mé oblíbené autory, ale tento díl se mi líbil o trochu méně, než ty předešlé. Bylo to takové asi nějaké zdlouhavé a občas unáhlené chování Rakera mi trochu lezlo na nervy. Ale jinak vcelku dobrá detektivka a určitě si přečtu i další díly.

norrasun
26.10.2019

Nesedl mi příliš autorův styl psaní, měla jsem pořád pocit, že se kniha strašlivě vleče, dialogy mi občas přišly divné, zbytečně rozvláčné. Bez většího nadšení přečteno..no co, zkusím ještě nějaký kousek ze série, třeba si to líp sedne.

AlenaF
21.10.2019 5 z 5

Výborný thriller. Doporučuji. Přečetla jsem za dva večery.

lucyq
21.10.2019 5 z 5

Perfect. Doporucuji precist nejdrive drivejsi dily!

konicekbily
13.10.2019 4 z 5

Opět velice dobrá odpočinková pohádka pro dospělé. Hlavní hrdina začne pátrat po jednom ztraceném manželovi a autor to zamotává tak, že se v tom sám pomalu utopí a nedělá si hlavu s tím, aby nám vše vysvětlil. Hlavně aby se něco dělo a předkládalnám jeden zvrat v ději za druhým. Moc dobrý thriller!

domihruzkova
10.10.2019 5 z 5

Člověk si myslí, že už je konec, všechno dobře dopadlo, ale nakonec se zase něco přihodí a děj pokračuje.
Bylo to čtivé, zamotané a nečekané, jediné, co mi trochu vadilo (ale to je má chyba!) je, že jsem si předem nezjistila, že kniha je součástí série a tak jsem moc nechápala narážky na minulost. Ale i tak kniha byla fajn a doporučuji.

alexis818
04.10.2019 5 z 5

Jako vždy,tedy již potřetí výborné čtení.Má to švih a jede to na plný pecky až do konce.Těším se na 4 díl.

ZuK1
27.09.2019 4 z 5

Místy docela drsné, občas jsem měla i strach, i když některé situace byly trošku přehnané a Raker je opravdu bez pudu sebezáchovy. Místy naopak lehce zdlouhavé. Celkově ale určitě hodně čtivé a napínavé.