Zlomené srdce

Zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337127/bmid_zlomene-srdce-6WZ-337127.jpg 4 781 210

David Raker série

MYSLELA, ŽE SVÉHO MANŽELA ZNÁ. JENŽE CELÝ JEJICH ŽIVOT BYLA LEŽ… Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Broken Heart , 2016

petra2284
13.12.2020 5 z 5

Kniha opet super

Lenia1606
14.11.2020 5 z 5

Moc se mi líbila. Na konci jeden zvrat za druhým. Napínavé, propracované. Těším se na další kousek.

astra3
06.11.2020 3 z 5

První polovina knihy se dost táhla. Druhá byla už svižnější. Autor má lepší knihy. Doufám, že další díl bude povedenější.

Jitulle
30.10.2020 5 z 5

Tento díl mě nadchl zatím nejvíc. Vtáhne do děje.

vekkr
21.10.2020 2 z 5

Audiokniha. Hodnotím, jako průměr. Nepotřebuji 10 mrtvol, ale tady jsem pořád na zločin čekala a pořád se nic nedělo. Chvíli jsem myslela, že to ani nedoposlechnu. Byla to první kniha od tohoto autora a asi už na jinou nedojde.

veronika9761
19.10.2020 4 z 5

Pecka, jedna z nejlepších ze série.

namornice
18.10.2020 4 z 5

Tenhle díl mě bavil opravdu moc. Asi nejvíc ze všech dosud přečtených  "Reikerovek". Dobře promyšlená zápletka a skvělé prostředí! Bavila jsem se opravdu hodně
Prostředí a zákulisí kinematografie a filmového umění s kombinací s pátráním po zmizelé herečce mě  přilepili ke stránkám a knihu jsem zhltla jedním dechem.

Neopol
17.10.2020 5 z 5

Další opravdu super příběh-opět za pět hvězd

March
12.10.2020 5 z 5

Kniha mě moc bavila, zápletky byly skvěle, ty návraty do minulosti jsou dle mého gusta, to ze je to občas takové nereálné a proc ne? Opět si autor neodpustil David ala MacGyver, opět přežil co se dá, vidí co jiní nevidí a už jen ten macgayverovsky nozik mu chybí:-) Ale štěstí přeje připraveným a to David beze sporu je. Rozuzlení opět skvěle vymyšlené, popsané a hlavně to napětí... Mě to prostě baví, takže plný počet.

Doubravka1975
06.10.2020 5 z 5

7.dil série bývalého novináře Davida Rakera, který tentokrát pátrá po zmizelé Lyndě Korinové. Skvělé filmové prostředí a.....Růžový kruh uzavřen. Super.
Autora přidávám do oblíbených, měla jsem pocit, že už je tam od prvních dvou dílů

kokosek
28.09.2020 5 z 5

Nevěděl jsme co čekat, autora jsem neznal, jen mám rád audioknihy, které načetl Bareš.
A nakonec to bylo víc než dobrý. Ale sakra jak to, že já čtu sérii od konce, to se musí napravit.

Arwen777
23.09.2020 4 z 5

Bohužel nečtu knihy této série ve správném pořadí, protože se mi nechce čekat, až se objeví v knihovně. A tady mi určitě nějaká návaznost uniká.
Nicméně s knihou jsem opět spokojená. Pro mě to nebyla taková bomba jako Údolí mrtvých, ale David je můj oblíbený akční vyšetřovatel, bez bázně a hany, který se zaručeně dostane do nebezpečí a vyjde z něj v nějakém napravitelném stavu. Řešení záhad mě baví, je to pro mě perfektní odpočinková kniha.
Prostředí filmového průmyslu bylo zajímavé, něco nového, o čem moc nevím.
Příběh z minulosti byl děsivý, na jedné straně je hrozné, co člověk dokáže spáchat ve zlomku vteřiny, ve vzteku. Horší je ale chladnokrevné vykalkulované bezskurpulozni jednání těch, kteří by mohli přijít o moc nebo o peníze.
Čtení jsem si užila a těším se zase někdy na shledanou s Davidem Rakerem.

Pavlína79
01.09.2020 3 z 5

námět i zápletka skvělá, ale až moc snadno vše David vyřeší, všimne si jako jediný maličkosti, která má samozřejmě moc zvrátit děj

Lumír23
30.08.2020 4 z 5

Žeru ho, ale tato kniha mi přijde trendy v tom, že je to už zase maličko přitažené za pačesy... Nebudu uvádět své důvody, čtení je to rychlé - člověk se neodtrhne, ale ty "záhady"... Nějak mi přijdou už z jiného světa.

koki.veru
27.08.2020 5 z 5

Opět super knížka v této nádherné sérii. Ze začátku trošku pomalejší, ale postupně se to velice rozjíždí. V druhé půlce knihy jsem se už od ní nemohla skoro odtrhnout. Zajímavé prostředí a zajímavá zápletka :)

gigi77
19.07.2020 5 z 5

Po dlouhé době propracované kvalitní čtení.

Moje první kniha od tohoto autora. Pro někoho zdlouhavé čtení, pro mě skvost ... brilantně vykreslené prostředí, atmosféra i charakteristiky jednotlivých postav. Kvalitně napsané a s citem přeložené do ČJ. Doporučuji.

V první pětině máte pocit, že detektiv musí být už u konce svých možností ... o čem pak tedy chce psát zbývajících skoro 400 stran? Nenechte se mýlit, příběh postupně odkrývá záhadné tajemství.
Krátké kapitoly bez hluchých míst pomalu ale jistě posouvají vyšetřování smysluplně dál.

rodak
19.06.2020 4 z 5

Zkrátit tak o 100 stran, občas strašně táhlé. A hlavně ubrat těch náhod, domněnek, teď ho to napadlo apod. Filmový průmysl byl v knize oživením.

terinkha
01.06.2020 5 z 5

Celou dobu jsem měla pocit, že vlastně nečtu nijak závratnou rychlostí a přitom se děj odvíjel tak strašně rychle. Bavila mě tématika filmu, celá zápletka i konec, uteklo to ani nevím jak a bylo to prostě super. Mám pro Davida slabost, takže opět plný počet hvězd a těším se na další díl ♥

Danago
23.05.2020 2 z 5

První více než půlka se neskutečně vleče, má jen občas světlá a napínavá místa. Jako audiokniha je to ideální ukolébavka, krásně se u toho usíná, ale pozornost se udržuje jen velmi těžce, pro mě to bylo načtené hrozně pomalu.
Takže jsem raději zvolila knihu. Za mě to byl opět průměr. Asi se shodnu, že je kniha slabší než ostatní díly. Děj se rozjel až hrubě po půlce knihy.

Terka18
12.05.2020 1 z 5

První kniha a velké zklamání. Neskutečně jsem se nudila. Začátek super, ale po pár stránkách pro mě špatné. Zkusím jinou knihu od autora, snad bude lepší