Zlomené srdce

Zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337127/bmid_zlomene-srdce-6WZ-337127.jpg 4 781 210

David Raker série

MYSLELA, ŽE SVÉHO MANŽELA ZNÁ. JENŽE CELÝ JEJICH ŽIVOT BYLA LEŽ… Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Broken Heart , 2016

JustWomen
01.01.2018 5 z 5

Úžasná kniha, bylo to náročnější čtení, ale tak propracované, tajemné, pohlcující, nepředvídatelné. Cítila jsem tu krásu, ten smutek, tu beznaděj, četla jsem celou noc, zapomněla jsem slavit nový rok, rozhodně doporučuji.

denča1000
31.12.2017 3 z 5

Z počátku se mi kniha velmi líbila, protože se jevila jako klasická detektivka, později se všechno začalo zamotávat, až jsem se v knize pomalu ztrácela. Tím, jak se autor neustále vracel do hluboké minulosti, až desítky let staré, mě kniha přestala bavit. Byly zde zcela nudné a zdlouhavé pasáže, kterýma jsem neztrácela čas a přeskakovala jsem je. Ze začátku se zdálo, že v knize půjde o to, najít pohřešovanou osobu, ale nakonec je příběh celý zamotaný a odvíjí se docela jiným směrem a jsou odhalovány jiné zločiny, čímž ale na druhou stranu autorovi patří obdiv, jak to dokázal všechno zamotat a dospět k závěru.

Kniha je velmi dobře a pečlivě promyšlená a propracovaná. Já jsem ji nakonec neodložila, protože jsem přece jen chtěla vědět, jak to dopadne.

bigben
29.12.2017 5 z 5

Dobré čtení, jen rozuzlení bylo trochu náročnější a zašmodrchané. A co všechno přežije hlavní hrdina je na pováženou...přesto vřele doporučuji:-)

adaba
04.12.2017 5 z 5

Opět skvělá četba, napínavá až do konce. Těším se na další knihy tohoto autora.

katerina.p.
29.11.2017 5 z 5

Ze čtyř knih, které u nás od tohoto autora (zatím) vyšly, má tato nejzajímavější příběh. Také hodnotím kladně, že i když se jedná o sedmý díl série, dá se číst bez problémů bez toho, že by měl čtenář přečtené předchozí díly.

iška
12.11.2017 5 z 5

Podstatně lepší než kniha Němé oběti, které mě docela zklamala. Tentokrát jsem četla a těšila se na každou chvilku, kdy jsem si mohla knihu otevřít.

Jana77
10.11.2017 5 z 5

Četla jsem zatím všechny díly, ale tento byl, myslím, nejpropracovanější. A nejzáhadnější. Opravdu lahůdka, která si zaslouží plný počet hvězd.

Martiiiik
08.11.2017 5 z 5

Tim opět nezklamal, výborná kniha. Četla se úplně sama. Děj měl spád, měl mnoho zvratů a konec byl očekávaně dobrý :-) určitě doporučuji :-)

AlenaF
05.11.2017 4 z 5

Parádní kniha, plno napětí, nebyla jsem zklamaná. Těším se na další díly s Rakerem.

Titas9001
02.11.2017 5 z 5

Čtvrtá v pořadí a za mě rozhodně nejlepší kniha autora (zatím) !!!!!!!!!!!! Kdo čeká akční scény a překombinovaný děj, tak se tentokrát nedočká :) Už jsem tak nějak připravena na to, že David Raker je tak trochu nesmrtelný muž a ejhle......Vlastně je to prostý a komorní příběh o jedné staré události, která se nesmí dostat na povrch, protože by ohrozila postavení mocných lidí kolem filmu. Pro milovníky filmů a dobré detektivky je to krásné čtení. Žádná hluchá místa, čte se jedním dechem. A další dobrá zpráva: Mystery Press chystá další tři díly s Davidem Rakerem.