Není cesty zpět

Není cesty zpět https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304721/bmid_neni-cesty-zpet-yIJ-304721.jpg 4 913 222

David Raker série

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům s dveřmi dokořán. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a Emily tak nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo. Pavučina klamu a zlověstných rodinných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten brzy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Never Coming Back , 2013

alfinha2321
14.05.2017 4 z 5

Dobrá detektivka, která naštěstí netrpí tím, že jako několikátý díl ze série předpokládá, že se s hrdinou už znáte. To mi vyhovuje. Dobře se četla, konec byl velmi překvapující - a to v dobrém slova smyslu. Solidní čtyři hvězdičky si zaslouží.

princesse
05.05.2017 4 z 5

Tak situace se opakuje. Opět jako u knihy Bez slitování. Ze začátku jsem se nemohla začíst, dokonce jsem myslela, že knihu odložím, ale nakonec jsem vytrvala a pak se to rozjelo a už se četlo mnohem lépe. Ale přiznávám, že jsem četla lepší knihy tohoto žánru.

Leniiis
18.04.2017 4 z 5

Knížka se dobře četla a byla napínavá. Za mě tam bylo jen strašně moc jmen a příběh byl hrozně zamotanej a u knížky jsem fakt musela přemýšlet, abych se zorientovala v té změti jmen a zápletek.

Hella
29.03.2017 3 z 5

U mě se nějaké velké nadšení nekoná. První polovina byla rozehraná dobře, napínavá a originální, v druhé se děj tak nějak zadrhl a přespříliš zašmodrchal. I tak však lepší průměr.

Ladiva
26.03.2017 3 z 5

Pre mňa je táto detektívka miernym sklamaním. Výborne rozohraná zápletka sa na konci uzavrela dosť prekombinovane. David Raker mi miestami pripomínal Terminátora - ledva vyliečený po ťažkom úraze, dostáva viackrát nakladačku, otrasie sa a "funguje" ďalej. Ťažko uveriteľné.

Peslik
17.03.2017 5 z 5

Dlouho jsem hledala náhradu za Ch.Cartera, až mi oko padlo na tuto knihu a musím říct, že padlo dobře. Sice jsem se na začátku trošku ztrácela, ale jakmile jsem chytla nit, četlo se to jedním dechem. Super zápletka, sympaťák Raker a konec, který byl pro mě úžasný. Těším se na další díl a doufám, že v budoucnu bude i 1.-3.

konicekbily
08.03.2017 4 z 5

Autor to napsal velice dobře, pouze se bohužel pro české čtenáře v první čtvrtině knihy patrně vrací k předchozím dílům a ty jsou pro nás zatím nedostupné. A tak tu mám vzpomínky na mládí, kdy moje babička četla detektivky tak, že se podívala dozadu, kdo je vrah a potom říkala:"To jsem zvědavá, jak to začíná!" I my sdílíme touhu po prvních dílech, abychom se dozvěděli, jak to začíná!

Martiska
01.03.2017

Když je toto 4. díl v sérii, jaký je 1. - 3. díl?

Cassandra88
24.02.2017 5 z 5

Úžasná kniha! Při jejím čtení jsem se nenudila ani na okamžik.

cie
15.02.2017 5 z 5

Další autor skvělých detektivek! Akorát nerada začínám číst sérii uprostřed, takže doufám, že přibudou co nejdříve i ostatní díly! ;-)

Sirius
03.02.2017 5 z 5

Už "Bez slitování" bylo super. Ale Není cesty zpět je alespoň tak o dvě třídy lepší. Weaverův styl je strašně návykovej, zápletka pořádně zašmodrchaná, zvraty pořádně protřepaný. A hlavně Raker je dědic drsný školy jak víno.

veronika9143
18.01.2017 5 z 5

Super, jsem nadšená skvělá zápletka, hodně napětí a jen tak se člověku nepodaří uhádnout o co jde. Autor píše velice poutavě a dokáže nás zmást, odlákat. A na konci vždycky ještě něco navrch. Jediný co mi vadí je vydávání této série, proč od konce? To pak nejsem tolik překvapená, když si to přečtu dopředu. Za to ale autor nemůže...

katule1992
04.01.2017 5 z 5

Mystery Press sáhlo po autorovi u nás ještě ne tak známém, což je velká, ale opravdu velká škoda. Tim Weaver píše velice osobitým stylem, který vás nenechá klidným. David Raker, coby soukromý detektiv, je sympaťák a dobrák celým svým tělem a jeho každý krok sledujete bystřím okem,

berydana
02.01.2017 5 z 5

Dokonalá detektivka, thriller. Nic nechybí a nic nepřebývá, vše je v knize v dokonalém souladu, který vám nedovolí ji odložit dokud si prostě nedočtete do konce.Za mě 5 hvězd a kdyby to šlo dala bych i více.

sona8058
28.12.2016 5 z 5

Thriller, který vám nedá spát! Musela jsem číst a nepřestávat a dostala jsem všechno, co od skvělé detektivky požaduji - napětí, neotřelou zápletku a rozuzlení, které nikdo nečeká!
Díky Mystery Pressu jsem narazila na dalšího autora, kterého si zařadím mezi TOP.

adaba
24.12.2016 5 z 5

Parádní detektivka, napínavá od začátku do poslední stránky. Už se těším na další knihu tohoto autora.

mmmisulka.r
14.12.2016 5 z 5

Po dlouhé době skvělá detektivka. Perfektně propletená, zamotaná a doslova geniální s překvapivým jádrem příběhu. Super. Na autora se jistě znovu podívám!
Recenze v záložkách - Knižní deníček

Jana77
28.11.2016 4 z 5

Na začátku jsem měla docela problém s tím množstvím postav a časových rovin, ale když jsem se zorientovala, příběh nabral docela fofry. A ten konec, tak ten mě dostal. Rozuzlení, kdo, co proč, dokonalé. Doporučuji si přečíst.

katule1992
28.11.2016 5 z 5

Tak takovouto knihu jsem ani necekala. Byla plna napětí,necekanych zvratů, tmavých zakouti. Proste naprosta paráda!!

Je skoda,ze zde nejde dat 4,5* a tak muzu alespoň sem napsat,ze celemu pribehu ubiram hvězdičku za Davidovo zjisteni o Annabel. Kdo cetl ten vi ;)

Ale i tak mi tato skutečnost nebrání v precteni dalsi knihy.

milunka21
23.11.2016 5 z 5

Tolik akce, tolik napětí, tolik tajemství, to jsem fakt nečekala. A ještě k tomu strašně čtivá.