Muž bez minulosti

PŘIŠEL O VZPOMÍNKY A TEĎ JE CHCE ZÍSKAT ZPĚT. CO KDYŽ HO TO ALE BUDE STÁT ŽIVOT? Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí… Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? Jak se vším souvisí tělo neznámé ženy nalezené dva roky předtím na opuštěné železniční trati? A co když je Richardova minulost plná tajemství, na která by radši zapomněl – nebo hůř, která by ho mohla stát život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395744/big_muz-bez-minulosti-Unu-395744.jpg 4.6364

David Raker 8.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

I Am Missing, 2017

Kniha Muž bez minulosti

Péťa1950
17. listopadu

Zajímavý příběh vybudovaný na strachu a fantazii dětí. David opět několikrát ve smrtelném nebezpečí. Na tom je tato série založená. Kdo má rád Davida, přečtěte si.

Majulda8

Čekala jsem dobrou zápletku a vyřešení, ale bylo to daleko lepší než jsem doufala.

laura

Temné, zvrácené, strašidelné. Plné napětí, zmatků, záhadných zmizení, bolesti a touhy vědět. Když ztratíte vzpomínky, jako byste ztratili všechno - i svůj život. Už vlastně nežijete, jen přežíváte.

Kdo je muž, kterého vyplavilo moře? Proč se k němu nikdo nehlásí?

Muž bez minulosti nemá nic. Nemá jméno, domov ani rodinu. Jako by nikdy neexistoval.

Chybíš mi... Odpusť... Mrzí mě to...

Zajímavý, neotřelý námět. Příběh nabitý emocemi, překvapivými zvraty i bolavou tíhou viny. Příběh, který nás zavede nejen hluboko do minulosti, ale také do světa obestřeného mystickými bájemi, strachem, do městečka na úpatí hor, kde se zastavil čas...

Bolestný příběh muže, který se snaží zjistit, kým byl, ale zjišťuje, že někdy je lepší zapomenout - a nikdy se nedozvědět, co se skrývá za zavřenými dveřmi minulosti...

V.Krej

Výborně napsaná knížka se zajímavým námětem, napínavá a čtivá až dokonce. Až tak mě to bavilo, že jsem jí přečetla za pár hodin během jednoho dne.

Danilla

Podle mě nejlepší díl ze série. Ač jsem si dle anotace myslela, že zápletka bude tak nějak obyčejná, byla jsem velmi rychle přesvědčena o opaku.

Evule81

Tim Weaver opět nezklamal. Zvolil moc zajímavý námět se ztrátou paměti. 5* jasných.

hrabalikoval

Nevím jak to autor dělá ale další super kniha. Nejdřív jsem ju odkládala kvůli nedostatku času ale pak jsem začetla a 3/4 knihy šlo hned ikdyž nebyl čas. Tento díl mě zaujal a opravdu mě bavilo jak děj vyvíjel. Bylo to vymyšlené do posledního detailu. Akorát už by se David mohl naučit u sebe nosit nějakou zbraň a né chodit všude jen tak.

Allla9

Opět neotřelé téma. Od knihy se nedá odtrhnout, takže vše ostatní musí počkat. Každé rozuzlení knih od tohoto autora je zajímavé a nečekané.