Diablova nevesta

Diablova nevesta https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111964/diablova-nevesta-111964.jpg 4 309 59

Cynsterovská sága série

Krásna emancipovaná vychovávateľka Honoria Wetherbyová sa na rozdiel od svojich rovesníčok vôbec nechce vydať, ale čoraz väčšmi túži po dobrodružstve. Jedného dňa jej osud konečne vyjde v ústrety a postaví jej do cesty neznámeho umierajúceho mladíka. Čoskoro vyjde najavo, že chlapec, ktorý sa stal obeťou vraždy, bol blízkym príbuzným Sylvestra Sebastiana Cynstera prezývaného Diabol. O mladej žene sa začnú šíriť nepekné klebety, ale rodinný klan Cynsterovcov ju vezme pod ochranné krídla. Diabol si totiž zaumienil, že mladá kráska bude jeho ženou. A tak Honorii, ktorá je rozhodnutá stoj čo stoj vypátrať vraha, pribudne ďalšia starosť: musí odolávať zvádzaniu nenapraviteľného búrliváka Diabla Cynstera... Stephanie Laurensová, jedna z najúspešnejších romantických autoriek, sa preslávila najmä sériou o rode Cynsterovcov. Žije a tvorí v Austrálii a jej historické romance sa tešia veľkej obľube v celom anglicky hovoriacom svete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Devil's Bride , 1998

koala
23.09.2017 2 z 5

Naprosto bezduché ... pořád dokola jen - ON: "Usmyslel jsem si, že si tě vezmu a basta ... ať chceš nebo ne" .... ONA: "Já se vdávat nechci, pojedu do Afriky." Samozřejmě zahodí všechny své plány, protože pan Nesnesitelný je táááák neodolatelný ... a vrah jasný snad od první stránky, protože byl jedinou negativní postavou v celé knize.

moudivlacek
23.08.2017 5 z 5

Skvělý začátek jistě vynikající série. Od počátku jsem tušila, že se od této knihy nedokáži odtrhnout, a také že ne - jeden večer - a byla přečtená.
Spisovatelka má zvláštní dar - rozesmát vás i ve vážné situaci, aniž by to působilo morbidně. Od počátku je vám jasné, kam povede první setkání dvou hlavních hrdinů. A také je jasné, že v tak velké rodině hrdiny Ďábla se vždy najde někdo, kdo se nějak vymyká.
Hlavní hrdinka je dokonalá pro Ďábla a moc mě potěšilo, jak ji hned jeho rodina přijala.
Opravdu skvělý pár, a jelikož je tak velká rodina, těším se na lásky dalších členů rodiny.
Na odreagování a důkladné polechtání bránice od smíchu mohu jen doporučit.

Kayla
08.05.2017 4 z 5

Parádní oddechovka, ale ted potřebuji asi změnit zase žánr. Ale určitě doporučuji k přečtení. Četlo se to velmi dobře a postavy byly zajímavé a sympatické.
Přiznám se ovšem, že těch postav tam bylo na mě až moc. Do tedka mám chaos v tom kdo je s kým pokrevně příbuzní :D :D To bude asi tím, že tenhle román byl pro mě v tomhle žánru prvotinou.

MíšaS.
01.05.2017 4 z 5

Totální oddechovka. Jakmile jí dostal do postele, už mi to nebavilo, protože se nic extra nedělo.

Libuna
19.03.2017 5 z 5

Snad tu tato autorka není některé údaje možná nesouhlasí, někdy se tu ptáte na věci které z knihy nevyčtu tak jsem je neuvedla. Miluji tyto hnihy asi v poslední době nejvíce i kupuji je to série rodu Cynsterů zatím mám Nevinné potěšení, Svůdcova přísaha, Tajná láska, Všechno o vášni, Hříšný úsvit, Dokonalá milenka, Ideální nevěsta, V rukou vikomta Breckenridge, V patách Elize Cynsterové, Pravda o lásce 4 knihy do série mě chybí snad se podaří sehnat velice doporučuji ...

evik75
23.10.2016 4 z 5

Moc pěkný příběh, který nepostrádal humor ani napětí. Určitě si tuto knížku v budoucnu přečtu znovu.

účetní
25.07.2016 5 z 5

Nádherná kniha, děj i hlavní postavy mě pohltily hned od začátku. Honorie i Ďábel byli skvělí, výborně k sobě pasovali. Celý klan Cynsterů je super. Moc pěkně zpracovaný závěr knihy, nechybělo tomu vůbec nic. Moc se těším na druhý díl o Vaneovi. Asi lze říct, že je důležité začít tímto prvním dílem, jen škoda, že některé další díly už nemají tak skvělé hodnocení, to asi autorka s počtem dílů přehnala. Každopádně tento díl bude patřit v mé sbírce k těm nej.

Jass
06.03.2016 3 z 5

Celkem pěkné, při zpětném pohledu nic extra, ale očekávání naplnila. Příjemná oddechovka.

Garena
25.01.2016 5 z 5

Ne všechny díly v sérii se povedly tak jako tento. Děj je rychlý a hlavně vtipný.
Tollyho vrah byl v podstatě jasný chvíli po tom, co se objevil na scéně, ale to nemění nic na tom, že to je skvělé čtení.

Janičta
24.01.2016 3 z 5

V takovémhle druhu knih samosebou nejde hledat něco hlubokomyslného, něco komplikovaného a historicky obohacujícího.
Tyhle knihy (alespoň já osobně) čtu když potřebuji fakt vypnout a "vymýt si mozek".. je to trochu jako koukat na telenovelu :)

A tahle Cynsterovská sága je dobrá :-)
Sympatická hrdinka, fešák co bych mu křápla něco o hlavu za jeho aroganci :-D celkem promyšlená zápletka.
Jen lituji žen té doby, kdy stačilo strávit chvíli s mužem bez garde a bylo vymalováno... :-)

zombie115
27.09.2015 5 z 5

Nádherná kniha, přesně jak jsem očekávala. Asi z poloviny knihy jsem tušila identitu vraha a měla jsem pravdu, což mně potěšilo. :) Ďábel a Honorie jsou super pár, který se vzájemně doplňuje.

havrmoni
11.06.2015 5 z 5

Už když jsem četla její povídku jsem věděla,že si chci od této autorky přečíst víc knih a nezklamala. Jsem nadšená, jestli budou všechny tak pěkné,tak jsem zvědavá kdo za mě bude plnit moje povinnosti a spát

jaja1989
20.04.2015 5 z 5

Úžasný nej díl ze série ostatní mu nesahají ani po kotníky.

Otmarek
14.01.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, jen pro mě osobně má moc rychlý konec, četla jsem již dva příběhy série a nejspíš je to styl autorky, nicméně za mě 5*.

malazluta
15.03.2013 3 z 5

Příběhy z klanu Cynsterů mám ráda díky prostředí, ve kterém se odehrávají. Jsou místy trošku najivní, hodně úsměvné a zábavné.

jaja10
08.01.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem četla až po přečtení dalších dílů z této serie a dala bych ji na první místo. Moc pěkná.

machrus
12.09.2012 4 z 5

Tento díl je docela důležitý v sérii Cynsterů.Člověk který se nemá šanci dostat k tomuto dílu (vím to ze své zkušenosti,protože jsem hledala 1.a2.díl snad ve všech internetových obchodech)tak lituji,protože vím jak nesnáším,když neznám začátek příběhu.Čtenář se zde dozvídá o úmrtí dvou Cynsterovic členů.Díky internetu, elektronickým knihám a především dobrým duším,které soucítí s lidmi jako jsem já , oskenovali knihu a uveřejnili ji na internetu.

maryzka
18.04.2012 5 z 5

docela legrace akorát věty mluvnicky trochu zaškrobenutí českého pravopisu

Oter
07.10.2011 5 z 5

Tak v téhle knize najdete snad vše kromě fantasy a sci-fi. Člověk ji nesmí brát moc vážně a místy se zasměje nad umělostí vět (otázka je, jestli je to vina autorky či překladatele), ale jako odreagování je skvělá.