Diablova nevesta

Diablova nevesta https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111964/diablova-nevesta-111964.jpg 4 308 58

Cynsterovská sága série

Krásna emancipovaná vychovávateľka Honoria Wetherbyová sa na rozdiel od svojich rovesníčok vôbec nechce vydať, ale čoraz väčšmi túži po dobrodružstve. Jedného dňa jej osud konečne vyjde v ústrety a postaví jej do cesty neznámeho umierajúceho mladíka. Čoskoro vyjde najavo, že chlapec, ktorý sa stal obeťou vraždy, bol blízkym príbuzným Sylvestra Sebastiana Cynstera prezývaného Diabol. O mladej žene sa začnú šíriť nepekné klebety, ale rodinný klan Cynsterovcov ju vezme pod ochranné krídla. Diabol si totiž zaumienil, že mladá kráska bude jeho ženou. A tak Honorii, ktorá je rozhodnutá stoj čo stoj vypátrať vraha, pribudne ďalšia starosť: musí odolávať zvádzaniu nenapraviteľného búrliváka Diabla Cynstera... Stephanie Laurensová, jedna z najúspešnejších romantických autoriek, sa preslávila najmä sériou o rode Cynsterovcov. Žije a tvorí v Austrálii a jej historické romance sa tešia veľkej obľube v celom anglicky hovoriacom svete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Devil's Bride , 1998

PavlaA
25.10.2023 3 z 5

Příběh nebyl špatný, ale já se knihou těžko prokousávala. Škoda, těšila jsem se, mně ale nesedla.

Ewe291
12.10.2023 4 z 5

No ano Cynterovi su prosto skvely. Ja taketo knihy milujem aj tych chlapov su to prosto srdcovky a su to prosto alpha samci. A tak isto aj zeny su skvele a nebojacne a preto je to vsetko ako chutna torta s ceresnickou na vrchu

Dabel a Honoria su skvely, ako sa dotahuju ako sa jeden o druheho staraju plus je tam vsetko co od knihy a chcem a vtiahne to do deja co na knihach milujem

Miniemall
29.08.2023 5 z 5

Romantika přečtená jedním dechem. Tuto knihu miluji

Ála1968
05.08.2023 5 z 5

Na Vana jsem se těšila.On a Ďábel mě zaujali nejvíce z celé rodiny.Snad ještě Richard.Miluji namyšlené, tvrdé, nepřístupné a nebezpečné chlapy a tihle tři vypadají stejně.Oproti prvnímu dílu byl tenhle slabší.Sice hlavní hrdinka byla sympatičtější,ale celkově to postrádalo trochu více šťávy a akčnosti.

Eliot30
08.02.2022 5 z 5

Velmi napínavé a příjemné čtení.

lusitta05
28.12.2021 4 z 5

Zábavné, romantické a vtipné čítanie.

Marci_Vaj
06.12.2021 5 z 5

Krásná kniha, jen kdyby tam bylo méně té "přezdívky"... Dalo se na některých místech normálně použít Silvestrovo oficiální jméno, ale jinak jako příběh moc pěkný :)

alzbeta4340
24.09.2021 5 z 5

Přečteno znovu po letech. Děj už jsem si moc nepamatovala, a tak jsem se bavila i na podruhé. Čtenářkám historických romancí celou tuto sérii vřele doporučuji.

kacenka6144
23.09.2021 5 z 5

Tahle knížka se prostě neomrzí. Čtu ji určitě už potřetí a pořád se bavím. První díly Cynsterovské ságy se četly samy.

miruska1
14.09.2021 5 z 5

V tomto příběhu autorka vynechala zdlouhavé popisování, což ma potěšilo. Kniha sa čítala sama, příběh se mi moc líbíl.

Ivusak7
14.07.2021 5 z 5

Krásný příběh dvou mladých lidí, knížka se četla sama

cukrovka
22.05.2021 5 z 5

Příjemná a čtivá oddechovka. Romantika s napínavou zápletkou a sympatickými hlavními hrdiny.

katkaq
20.04.2021 2 z 5

Nebyla jsem schopná se plně ponořit do knihy. Možná to bylo stylem psaní autorky, ale kniha mi nesedla.

biki
31.12.2020 5 z 5

O vánočním volnu jsem si zopakovala úvodní díly Cynsterovské série a musím říct, že ve svém žánru patří k nejlepším. Autorka se ještě tak nevykecává a děj má spád, jednotlivé zápletky jsou relativně napínavé. Také hlavní hrdinky ještě nejsou tak přehnaně emancipované, jako v některých pozdějších dílech, kde to působí dost rušivě.

Verunka4444
06.11.2020 5 z 5

Miluji Sylvestera Sebastiana Cynstera,Ďábla.Kniha mě vtáhla do děje už od prvních stránek a během večera jsem jí přečetla,pak pro jistotu ještě jednou(co kdyby mi něco uniklo?).Naprostá senzace :) Prostě se rozhodl a tak to bylo.Honorie byla pro Ďábla jako stvořená,dokonalá pohádka pro romantickou duši jako jsem já :)

uminaa
19.10.2020 3 z 5

Pri tejto autorke idem na istotu, keď chcem niečo sladkého s troškou napätia, a zažiada sa mi výprava do časov minulých, kedy muži boli nezdolnými hrdinami, ktorí sa postavili konvenciám tým, že nechali (niežeby mali páni na výber :) ) svojim vyvoleným dámam priestor pre rebéliu , a to veľakrát na okraji (občas aj za hranicou) vtedajších zvyklostí a etikety. Výborný oddych! Knihu som prečítala už tretíkrát. Veľmi sa teším aj na ostatných príslušníkov Cynsterskej famílie, do ktorej ma uviedli Honoria a Ďiabol ;)

Květinka008
12.10.2020 4 z 5

Mně se líbila :-) Když člověk potřebuje vypnout hlavu...

hadenka
11.10.2020 4 z 5

Krásný romantický příběh s napínavou zápletkou. Kniha mě bavila,přečteno za 2 dny.

vcielka
25.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Myslela som si, ze podla vysky hodnoteni na Cynster seriu, ide o nejaku nadpriemernu autorku. Zial nejde. Je to len taka oddychovka, ktoru neodporucam citat v serii za sebou, ale prekladat seriu inymi autormi, inak citatel zisti, ze autorka vzorec opakuje, len prostredie sa trochu meni. Hrdinovia sa nijak od seba nelisia. Ci porovnate Diabla, Vanea, Skandala, ci Demona - dalej som zatial nedosla - vsetci su na jedno kopyto. Ziadna specificka crta, co robi osobnost osobnostou sa nekona. Hrdinky detto. Okre. Toho su hrdinky otravne naivne. Hrdinovia zasa gorili alfa samci. Specialitou autorky je mysliet si jednu vec, vykonat druhu. Tolko protireceni a konani postav, nad ktorym sa rozum zatavuje... Konzistencia charakteru existuje len v rovine naivna husicka a zadubeny alfa samec, inak sa konzistencia nekona. Kupodivu prva cast o Diablovi bola zatial asi najlepsia z nich. Len orezat polovicu omacok a bolo by to lepsie. Ani mi nevadilo,ze som toho zleho uhadla od zaciatku.

viki77
01.08.2020 5 z 5

hezký příběh plný napětí a romantiky