Diablova nevesta

Diablova nevesta https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111964/diablova-nevesta-111964.jpg 4 309 59

Cynsterovská sága série

Krásna emancipovaná vychovávateľka Honoria Wetherbyová sa na rozdiel od svojich rovesníčok vôbec nechce vydať, ale čoraz väčšmi túži po dobrodružstve. Jedného dňa jej osud konečne vyjde v ústrety a postaví jej do cesty neznámeho umierajúceho mladíka. Čoskoro vyjde najavo, že chlapec, ktorý sa stal obeťou vraždy, bol blízkym príbuzným Sylvestra Sebastiana Cynstera prezývaného Diabol. O mladej žene sa začnú šíriť nepekné klebety, ale rodinný klan Cynsterovcov ju vezme pod ochranné krídla. Diabol si totiž zaumienil, že mladá kráska bude jeho ženou. A tak Honorii, ktorá je rozhodnutá stoj čo stoj vypátrať vraha, pribudne ďalšia starosť: musí odolávať zvádzaniu nenapraviteľného búrliváka Diabla Cynstera... Stephanie Laurensová, jedna z najúspešnejších romantických autoriek, sa preslávila najmä sériou o rode Cynsterovcov. Žije a tvorí v Austrálii a jej historické romance sa tešia veľkej obľube v celom anglicky hovoriacom svete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Devil's Bride , 1998

viki77
01.08.2020 5 z 5

hezký příběh plný napětí a romantiky

Ve_Von
14.07.2020

anicka3947 - zkoušela Jste Ulož.to?

anicka3947
18.05.2020 5 z 5

Prosim vas skusam si kupit eknihu nevinne poteseni a nejde mi to..poradte mi prosim ako ju mam kupit..dakujem

luci2
03.05.2020 3 z 5

Knížka nebyla špatná. Zápletka dobra s dobrou myšlenkou. Ale vadilo mi skákání dějové linky, které ne vždy pro mě plynule navazovalo. Takže jsem nebyla schopna se do děje plně vžít, proto mi nedělalo problém knihu odložit a dokonce jsem od ni někdy záměrně utíkala, což se mi většinou nestává. Je to prvotina, kterou jsem od této autorky četla a až natolik mě neuchvátila, ale nerada se vzdávám, takže uvidíme jaký bude příběh o Vaneovi. Přes vysoké hodnocení jsem mírně z této knihy zklamaná.

helena9598
08.04.2020 4 z 5

Sága se mi moc líbí. Autorka píše přesně jak to mám ráda. Je tam napětí,erotika. Každý příběh má svoje kouzlo. Silvestr (Ďábel) je dobře vykreslen. Za mě krásné čtení.

venacava
06.03.2020 4 z 5

Knížka mě bavila, často jsem se zasmála a ačkoliv mě napadlo kdo je vrah celkem brzy tak to ničemu nevadilo

niced
18.02.2020 4 z 5

Hezký příběh. Příjemné jsou dvě roviny - detektivní a romantická, ta detektivní zápletka je sice trochu slabší, podle mě byl vrah jasný skoro okamžitě. Ale ta romantická část je super, oproti erotickým románům z dnešní doby, kde je to samý sex pořád dokola a příběh žádný, tak tady se mi líbili sexuální scény, vzhledem k době, ve které se to celé odehrává, měly šmrnc. Obě hlavní postavy mi přišli rozumné, racionální i vášnivé zároveň, což je také příjemná změna oproti hysterickým hrdinkám současnosti. Takže za mě super začátek celé ságy, ráda bych jí přečetla celou, je škoda, že některé díly nejsou vůbec k sehnání.

narisa
10.09.2019 5 z 5

Příběh se mi líbil, ale chvíle mi přišel trošku zdlouhavý. Tak 4,5*

Medasek
04.08.2019 5 z 5

Tahle kniha mě úplně učarovala. Má úžasný a napínavý děj. Líbí se mi, že se nejedná jenom o příběh, který je o lásce, ale že má i detektivní zápletku. Autorka nádherně popisuje změnu v Honoriině chování k Ďáblovi. Už teď se těším až si přečtu další díly. :)

Kory98
07.06.2019 5 z 5

Tyhle historické romance mě vždycky dostanou a pokud mají šmrnc, jako příběhy paní Laurensové, není jim co vytknout. Úžasná zápletka, napínavé až do poslední strany a pro mě předčí některé moderní příběhy s nálepkou erotický román.

MonaLisa42
05.06.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, kterou bych mohla číst stále dokola.
Autorka umí skvěle psát. V tomto historickém románu nechybí akce, napětí ani humor. Kniha mě vtáhla do děje a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hlavní postavy jsem si moc oblíbila. Jsem vděčná za přiložený rodokmen, díky němuž jsem se v postavách lépe zorientovala. Moc se mi líbil epilog, který prozrazuje, že příběh Cynsterů ještě zdaleka nekončí...
Na začátku 19. kapitoly jsem se skutečně vyděsila, protože začíná větou: když se Honorie po letech ohlížela... Skutečně jsem si myslela, že děj najednou přeskočí hodně do budoucnosti, naštěstí se nic takového nestalo.
Už se těším na příběhy ostatních Cynsterů. I přesto si ale myslím, že tento pár bude můj nejoblíbenější. Moc děkuji!!!

zdenca5653
03.06.2019 5 z 5

Moc se mi líbila, i když jsem tušila kdo je vrah od začátku

Anci509
01.04.2019 5 z 5

Skvělá kniha :) čte se jedním dechem

Adele0511
18.01.2019 4 z 5

Tahle knížka mě bavila. Vévoda byl super jak jí prostě oznámil že se vemou a Honorie byla taky fajn. Mám ráda hlavní hrdinky, které nejsou uťápnuté puťky, ale umí si taky dupnout, mají svůj názor a rozhodně si z chlapa hned nesednou na zadek

Janicga88
08.10.2018 5 z 5

Výborně napsaná kniha:) už se těším na další díly

rampapa
04.09.2018 5 z 5

Úžasná kniha a Ďábel a Honoria jsou prostě k sobě stvořeni❤❤

Maruš.D
22.06.2018 4 z 5

Další strhující historický román, který se úžasně četl. Kniha je téměř podle mých představ. Je zde milostný příběh, napětí, romantika, oddanost, tvrdohlavost postav a velké plus je detektivní zápletka. Doporučuji :-)

Princezna_1
12.05.2018 2 z 5

Připadala mi docela nudná...

rampapa
12.04.2018 5 z 5

Knihu miluji. Přečtená jedním dechem.

Rozinka28
19.02.2018 4 z 5

Pro mne kniha představovala příjmenou oddechovku na dva zimní večery. Zpočátku byl děj zajímavější (zápletka v lese). Zloduch byl jasný na první pohled, ale to vůbec nevadí. Svůj účel pro odreagování splnila.