Čtyři legendy

Jack spolu s patnácti muži unesenými z tajné základny byli vybráni, aby změřili síly při Velkých hrách. Z klání na život a na smrt vzejde v souladu s pradávným rituálem pouze jediný vítěz, ovšem odmítnout účast nepřipadá v úvahu. V průběhu vražedného boje Jack odhalí záhadné mocnosti stojící v pozadí: čtyři legendární království....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343086/ctyri-legendy-EHe-343086.jpg 4.414

Jack West Jr. (4.)

The Four Legendary Kingdoms (2016)

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Alpress

hana4834

jako vždy krásný a napínaví příběh s Jackem a teď i se strašákem :D

Jana65

Taky přečteno jedním dechem, kniha jako všechny od Reillyho úžasná, podle náznaků očekávám minimálně 2 knihy jako pokračování. Všem můžu jedině doporučit. :-)

pajom

Rychlá akce,rychlý děj :)
Pokračování sem!

Peťulka3

Zase naprostá paráda! Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Bylo to napínavé od první do poslední stránky. Prostě pecka.

muchomurka

Moc se mi líbí Reillyho knihy a tahle nebyla výjimkou. Jack West a jeho dobrodružství mi už chyběla a moc ráda jsem si je přečetla. Knížka není jiná než předchozí, má všechny prvky Reillyho rukopisu, což je skvělé. Našlapaný děj, kdy se pořád něco děje, žádné nudné zdlouhavé popisy či úvahy, ale všechno účelně jasné, stručné, akční.
Dobře vymyšlený příběh, jen jsem doufala v ještě rychlejší rozjezd, ve smyslu "ať už Jack převezmě otěže a zvrátí ručičky vah ve svůj prospěch." Ale i takto to nemělo chybu. Lily a ostatní zde měli menší role, což bylo možná škoda. To že se tu objevil Strašák bylo zajímavé překvapení, ale bála jsem se, jak to může skončit, když má být pouze jeden šampion vítězem. Naštěstí jsem spokojená, skvělý konec (ať je jak chce neuvěřitelný, ale proto takovéto knihy čtu, ne pro nudná fakta).
A jsem zvědavá, jestli se dočkáme ještě dalších Jackových dobrodružství, ale podle několika zmínek bych tomu i věřila. :) Takže doufám, že ano.

Tazz1

Klasický Reilly. Strhující čtení od začátku do konce. Tentokrát jak s Jackem Westem, tak i se Strašákem. Slupnuto během pár dní.

ladycatelyn

Oživeno sice o setkání dvou hrdinů, ale Matthew umí napsat lepší pecku, dala jsem čtyři hvězdičky protože tam byl Strašák, jen to oživení nakonec už bylo na mě moc :-), ale co .... je to Reilly ne?