Čtyři legendy

Jack spolu s patnácti muži unesenými z tajné základny byli vybráni, aby změřili síly při Velkých hrách. Z klání na život a na smrt vzejde v souladu s pradávným rituálem pouze jediný vítěz, ovšem odmítnout účast nepřipadá v úvahu. V průběhu vražedného boje Jack odhalí záhadné mocnosti stojící v pozadí: čtyři legendární království....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343086/ctyri-legendy-EHe-343086.jpg 4.420
Série:

Jack West Jr. (4.)

Originální název:

The Four Legendary Kingdoms (2016)

Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Přidat komentář
Elea
16.12.2017

Napínavá, zajímavá kniha, četla se téměř sama. Pokud ji však porovnáme s dalšími díly autora, je zřejmé, že všechny jsou podle stejného scénáře a účast hrdinů obou sérií naznačuje určitou bezradnost autora, co dál psát.

milunka21
26.11.2017

Akce od začátku do konce. Lehké a přesto čtivé a napínavé. rozhodně se těším na pokračování.

slunečnice777
06.11.2017

Tak dočteno, pořád mě fascinuje mix žánrů jaký M. Reilly dokáže namíchat. Ano je to divočina, občas dosti morbidní humor plno akce. Přesně tak to mám rád a moji dva oblíbení hrdinové se potkají v tomto příběhu. Někdo může namítnout že je to strašná hloupost, možná, jen neposuzujte. Občas potřebuji vypnout nemyslet a odpočívat a bavit se. Knihy s Jackem a Strašákem jsou přesně takové. Těším se na další knižní příběhy. Doporučím číst těm kteří potřebují to co já, vypnout mozek a užívat si tu jízdu na horské dráze.

TheSarcasm
02.11.2017

Klasická "ptákovina" jako vždycky, ale kvůli tomu Reillyho čteme, ne? Polární stanice je podle mě asi nepřekonatelná, ale rozhodně nedoporučuji neznalým čtenářům číst Reillyho knihy s kloboukem na hlavě - dozajista by vám uletěl :-)

hana4834
04.10.2017

jako vždy krásný a napínaví příběh s Jackem a teď i se strašákem :D

Jana65
27.09.2017

Taky přečteno jedním dechem, kniha jako všechny od Reillyho úžasná, podle náznaků očekávám minimálně 2 knihy jako pokračování. Všem můžu jedině doporučit. :-)

pajom
03.09.2017

Rychlá akce,rychlý děj :)
Pokračování sem!

Peťulka3
18.08.2017

Zase naprostá paráda! Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Bylo to napínavé od první do poslední stránky. Prostě pecka.

muchomurka
01.08.2017

Moc se mi líbí Reillyho knihy a tahle nebyla výjimkou. Jack West a jeho dobrodružství mi už chyběla a moc ráda jsem si je přečetla. Knížka není jiná než předchozí, má všechny prvky Reillyho rukopisu, což je skvělé. Našlapaný děj, kdy se pořád něco děje, žádné nudné zdlouhavé popisy či úvahy, ale všechno účelně jasné, stručné, akční.
Dobře vymyšlený příběh, jen jsem doufala v ještě rychlejší rozjezd, ve smyslu "ať už Jack převezmě otěže a zvrátí ručičky vah ve svůj prospěch." Ale i takto to nemělo chybu. Lily a ostatní zde měli menší role, což bylo možná škoda. To že se tu objevil Strašák bylo zajímavé překvapení, ale bála jsem se, jak to může skončit, když má být pouze jeden šampion vítězem. Naštěstí jsem spokojená, skvělý konec (ať je jak chce neuvěřitelný, ale proto takovéto knihy čtu, ne pro nudná fakta).
A jsem zvědavá, jestli se dočkáme ještě dalších Jackových dobrodružství, ale podle několika zmínek bych tomu i věřila. :) Takže doufám, že ano.

Tazz1
11.07.2017

Klasický Reilly. Strhující čtení od začátku do konce. Tentokrát jak s Jackem Westem, tak i se Strašákem. Slupnuto během pár dní.

ladycatelyn
19.06.2017

Oživeno sice o setkání dvou hrdinů, ale Matthew umí napsat lepší pecku, dala jsem čtyři hvězdičky protože tam byl Strašák, jen to oživení nakonec už bylo na mě moc :-), ale co .... je to Reilly ne?