Ztracená města

Ztracená města https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515827/bmid_ztracena-mesta-von-515827.jpg 5 14 6

Jack West Jr. série

< 5. díl

Vítězstvím ve Velkých hrách uvedl Jack všechna čtyři legendární království v neslýchaný zmatek. Aby odvrátil nebezpečí enormních rozměrů, musí Jack splnit nemožný úkol: objevit tři ztracená města opředená legendami, a to dříve, než se sám stane kořistí nelítostných nepřátel.

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Three Secret Cities , 2018

ydnac
19.04.2024 5 z 5

ADRENALINOVÁ JÍZDA !!!
PECKA :-)

Pokud milujete hrdiny ve stylu Mission Impossible, Šedý muž nebo Indiana Jones tak tohle si užijete :-).
Tajné království na pozadí lidstva.
Bájné artefakty, ztracená města! Atlantida, Eldorádo...
Neuvěřitelné honičky, padáky, tanky, zbraně, pasti a nástrahy.

Jack west je hrdina :-).
On, jeho dcera - věštkyně, jeho žena a jeho přátelé musí samozřejmě zachránit svět :-).
Jeho team se rozprchne po celém světě, aby našel a udělal co je potřeba, ale v patách jim jsou Králové, rytíři - zabijáci a strážce vězení!

JACKA SI ZAMILUJETE :-) A NAVÍC JE TU I DRUHÝ SUPER MUŽ - KAPITÁN KNIHT :-).

Nenudila jsem se ani na chviličku :-).
Tohle mě nenechalo vydechnout :-).
Knihu jsem dostala od kamarádky a netušila jsem do čeho jdu a jsem nadšená a natěšená na pokračování :-).
A taky mám dalšího oblíbeného autora :-).
DOPORUČUJI !!!

Kocourek
01.04.2024 5 z 5

Opět pecka. Tyhle knihy Reillyho miluji. Ale to vydáváni nám jde pomalu. Po sedmi letech už si předchozí nepamatuju.

pajom
14.11.2023 5 z 5

Honem,honem já chci další ááááááááááááááá

Mili7091
24.10.2023 5 z 5

Moc pěkné. Potřebuji nutně přeložit další knihy.

Peťulka3
19.10.2023 5 z 5

Zase parádní jízda od začátku až do konce. Ale ten konec... takhle to přece nemůže utnout! Jen doufám,že na další díl nebudeme čekat dalších 6 let. Měl by si pospíšit, když to takhle ukončil.

hana4834
12.10.2023 5 z 5

Jako vždy skvěle čtení,jen trochu moc morbidní na hrdinech. A snad se pokračování dočkáme brzo

Matthew Reilly
australská, 1974