Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1412 238

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

zapina
11.12.2013 2 z 5

Na začátku to vypadalo slibně, ale od půlky jsem se začala nudit a některé opakující věty mi přišly už otravný.

Nause
01.12.2013 4 z 5

Začátek knihy byl skvělý, vážně jsem se do toho ponořila a naplno si užívala děj, který ale začal pokulhávat. To, že se velká část knihy bude odehrávat v posteli, nebo v jejím blízkém okolí jsem tak nějak předpokládala, proto mě začalo někdy v půlce knihy mrzet, že autorka začala tyhle "postelové scény" vynechávat, nebo je shrnula do dvou vět.
Postupně i děj začal trochu váznout; dozvěděla jsem se hlavní problém hrdinky, která se s ním ale docela naučila žít. Za to Gideon neřekl ani ň. Což se mi takhle jednostranně nelíbí. A celkově mám pocit, že jsme se na konci nikam nedostali - problémy se řeší sexem a spousta věcí zůstala otevřená a vlastně jen nakousnutá. Takže člověk ani neví, co by měl očekávat.
Přesto mě knížka do víc jak poloviny naprosto strhla, takže hodnotím ****, už jen pro to, že se mi líbí víc než 50 shades of grey, i když by se zde dalo vyvozovat určité kopírování.

nihnalka
29.11.2013 5 z 5

Po přečtení recenzí na knihu " Padesát odstínů šedi " jsem raději sáhla po této knize.Musím uznat , že recenze měli pravdu.Nádherná kniha, od čtení jsem se nemohla odtrhnout.Doslova jedním dechem jsem jí přečetla, krásný děj, dobře se čte a čas strávený u této knihy vám tak rychle uteče, že až budete na konci a budete chtít číst dál a dál, tak hned hledáte pokračování.Velice poutavý děj.Odvážně erotické čtení, ale ne přehnané.Moc doporučuji!

vaili
27.11.2013 5 z 5

Pro mě skvělá kniha nešlo přestat číst ... přišla jsem k ní úplně náhodou byla v novinkách a zaujala mě obálka :) napínavá a vzrušující :) potom jsem vzala 50 odstínů, když o tom stále všichni mluvili a bylo to velké zklamání. Prostě bestseller by měl být jasně Crossfire ne 50 odstínů, ale zkrátka asi dobrá reklama. Námět je sice podobný, ale Crossfire je lepší v ději, v postavách a i v popise erotických scén, zkrátka předčí 50 odstínů všeho.

Mablis
24.11.2013 4 z 5

Tento žánr jsem četla poprvé, není to zrovna můj soudek a musím uznat, že to nebyla špatná kniha. Četla se úplně sama. Tři dny a nebylo co číst :-)

ivkalia
16.11.2013 3 z 5

Další sexistická oddychovka. Čte se dobře, ale jsem už unavená knihami odstínů 50 odstínů.

nihnalka
07.11.2013 5 z 5

Moc dobře se to četlo,pěkné

Daniel-la
27.10.2013 4 z 5

Kniha není špatná, dobře se četla. Jen jsem se ke konci už nudila. Pořád dokola sex, sex. Pak jsem to už přeskakovala. Ale jinak dobrý.

HalleyM
23.10.2013 2 z 5

Jedno a to samé klišé, které se v dnešní době rozmohlo. Kniha pomalu s ničím novým nepřišla, podle mne to byla ztráta času.

Michaela91
23.10.2013 3 z 5

Moc podobné 50 odstínům ale lepší. Četlo se to líp, mělo to lepší příběh a nebylo to tak drsné.

Senzibil
22.10.2013 2 z 5

50 odstínů šedi s jinými jmény. Postavy mají úplně stejný charaktery, Eva se jen liší v tom ,že se Gideonovi občas vzepře, ale jinak jsou s Anou úplně stejné. Gideon nemá svůj červený pokojíček místo toho má hoteloví pokoj a také s vích 50 odstínů dojebanosti. S Evou si můžou povídat jaký hrozný dětství to měli. Nejlepší na celé knížce je Cary, který se od začátku knížky jeví jako nejzajímavější postava, nepředvídatelné chování a zajímaví vystupování mě od začátku velice bavil.

ilosek
19.10.2013 3 z 5

Kniha je podle mě dobře napsaná a propracovaná. Autorka vystihla skvěle všechny momenty i myšlenky, pocity. Na druhou stranu se mi nelíbí, že je to hrozně podobný 50 odstínů. V skoro každé scéně to vidím. Kdyby autorka zapojila trochu víc své fantazii a odpoutala se od 50 odstínů, bylo by to zcela na jiné úrovni. Ale i tak musím říct, že kniha se mi líbila.

Balenka
19.10.2013 odpad!

Nikdy nepochopím, ako sa táto kniha môže vydávať za medzinárodný bestseller..

Lleennččaa
13.10.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila,velmi dobře se čte.mohu jen doporučit.

Jannetta
06.10.2013 5 z 5

Knižka me ihned zaujala kolegyne s prace mi ji koupili k narozeninam a je supr.50 odstinu jsem necetla. Takze nemuzu srovnavat , ale tato kniha me ohromila moc. Mam chut pořad čist :-) přiběh me vnesl do děje.

rosse007
06.10.2013 5 z 5

Za mne 1, podobnost s 50 odstíny tu sice je, ale kniha je velmi čtivá a pro mě chvílema lepší jak samotných 50 odstínů.

CherryF
25.09.2013 1 z 5

Jsem velice zklamaná! Přijde mi jako by si autorka přečetla 50 odstínu šedi a pak napsala to samé s pár úpravami a těch 650 stánek narvala do 300 stránek. Okopírovala odstíny ale nezkutečným způsobem! Stejný bohatý chlap, barvu oči prohodila, taky se mu zdají sny a aby také neměl jen on špatné dětství tak ho připsala i Evě. Prostě jako by záviděla autorce že má tak pěknou knihu tak to prostěopsala a udělala jen pár změn na kterých se zmohla. Příběh skoro žádný a jen sex a hrubá slova. Však komu se líbí zrychlený příběh tak doporučuji,ale kdo chce lásku, touhu, vášeň a krásný příběh, který je velmi hezky rozepsaný pro delší zážitek tak doporučuji 50 odstínu šedi. No každému se líbí něco jiného :-) pro mě vítězí 50 odstínu šedi, byla jsem smutná když jsem dočetla třetí díl s tím že je poslední. U Obnažená se těším až ji dočtu a vezmu si jinou knihu. Osobně dávám nízké ohodnocení.

Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Líbila se mi. Přečtena jedním dechem. Líbí se mi, že se děj postupně propojoval, postupně se odhalují další a další věci.

vercas01
18.09.2013 5 z 5

Začátek mi neskutečně připomínal 50 odstínů... Kniha se čte jedním dechem(vtáhne do děje) a opravdu se mi moc líbila.

vladkaa
17.09.2013 4 z 5