Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1412 238

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

hannah37
09.06.2014 3 z 5

Uf... no mě to přišlo dost nudné. Měla jsem problémy se přinutit dočíst... Stále stejné situace pořád dokola.

fibuska
29.05.2014 5 z 5

nevíte kolik je gideonovi ?

kacaaba
13.05.2014 4 z 5

Kniha mi dala to, co jsem od ní očekávala. Chvilkama mě rozčilovalo, kvůli čemu se Eva naštvala a jak ho líčí jako boha. Líbilo se mi to. Milé čtení.

Denčaa
18.04.2014 4 z 5

Kniha mi přišla slabší, než ty, které jsem dosud na toto téma četla. Děj byl prima, ale postavy, jejich charakter, ani uvažování se mi nelíbilo. Ze začátku mi Eva přišla jako fajn ženská, ale pak se z ní vyklubala naivka. Nejvíce se mi zamlouvala postava Caryho, ale nakonec, to taky všechno zvratal. Další díl si určitě přečtu, ale už nejsem plná očekávání, jak to vše bude probíhat, jako u prvního dílu.

Michnicka
01.04.2014 5 z 5

Super knížka, přečteno za chviličku a zítra si jdu pro druhý díl. Odstíny šedi mám také přečtené a dlouho jsem tento žánr nečetla, nicméně po této knize si ráda přečtu všechny díly.

mazlak
31.03.2014 5 z 5

Můžu říct, že Padesát odstínů se s touto sérií nedá srovnat. Lépe se čte, děj je zajímavý a propracovaný ve všech směrech. Už jsem přečetl i druhý díl a moc se těším na poslední. Příjemné čtení.

střapatá
09.03.2014 3 z 5

První polovina mě bavila, ale potom už byl děj moc jednotvárný a byla jsem ráda, že jsem došla ke konci. Chování Evy mě celkem vytáčelo a ta pořád připomínaná dokonalost Gideona taky.
2-3 hvězdičky..

sarekaslukova
07.03.2014 3 z 5

Kniha rozhodně byla zajímavá. Nevím ale čím to bylo, ale asi do poloviny jsem se nemohla vůbec chytit. Ale i tak ke konci jsem to také začala hltat a už se těším na další díl :-)

Anet2
20.02.2014 5 z 5

Úžasná kniha, čte se sama a určitě bych jí doporučila všem kdo má tento typ žánru rád. Já osobně mám ráda i 50 odstínů, když jsem to dočetla, tak jsem hledala podobnou knihu a narazila na Obnaženou a už to bylo:)

Samira
20.02.2014 5 z 5

Moje zamilovaná série, miluju Evu a Gideona:). Knížka je opravdu krásně napsaná, proti některým ostatním podobného žánru je na vysoké úrovni. Jen asi prvních osm stran, možná je to chyba jen českého překladu, je psáno v podivném minulém rodě, který se hrozně špatně čte, naštěstí pak už tam není. Oceňuji i spoustu velmi zajímavých vedlejších postav a skvělé intimní popisky.
Dá se číst mockrát! Doporučuji!

Markyy
20.02.2014 5 z 5

Super kniha, kvalitněji napsána než 50 odstínů, autorka má zkušenosti s tímto žánrem, není to její prvotina. Crossfire serie patří mezi mé nejoblíbenější knihy, nemůžu se dočkat 4.pokračování i když původně to měla být pouze trilogie. DOPORUČUJI!

Sádina
17.02.2014 4 z 5

Lepší varianta 50 odstínů... Až na to, že Eva mi je sympatičtější. Gideon, mladý, pohledný milionář. No uvidíme, těším se na další díly a směle doufám, že se děj bude vyvíjet :)

Bunburistka
16.02.2014 3 z 5

Musím uznat, že tato série je o dost lepší, než Fifty Shades. Je psaná zajímavějším jazykem, a scény se tolik neopakují. Což se o Fifty říct nedá. Ze začátku mě vcelku vadil stejný rozjezd, ale dále je to mnohem lepší. Takže doporučuji.

Pitbullka
13.02.2014 4 z 5

Jako nenáročná četba na odpočinek je to super knížka, ale nějaký větší smysl v tom rozhodně čtenář nemůže hledat. Prostě taková "padesátkovská" četba, nicméně pro mě možná i lépe napsané než "padesátka". Ovšem mám trochu obavu, co čekat od druhého a třetího dílu.

Verrrunka
29.01.2014 3 z 5

No asi jako každá literatura tohoto typu má svá plus a svá mínus... Nejsem úplně fanda, ale na ukrácení dlouhé chvíle to bylo docela dobré. Při srovnání s 50 odstíny to bylo dějově možná trochu bohatší, nicméně nudný jazyk a pořád dokola ty samé věty o zbožňování a nenávisti mi prostě lezly na nervy.

Blanka23
28.01.2014 5 z 5

Knihu jsem začala číst hned po té, co jsem dočetla padesát odstínu a nevěděla jsem co dál se svým životem. Knihu jsem dočetla do půlky, odložila a místo toho začala číst jiné, lepší i horší v tomto žánru, které by se více podobaly padesáti odstínům, protože, idkyž si uvědomuji, že to není správné, tak zásadně vyhledávám knihy, které se jim co nejvíce podobají. Teď jsem se ke knize vrátila a musím uznat, že si 80% a kladné komentáře zaslouží.

Tétéčko
14.01.2014 4 z 5

Když pomyslím, kolik hnusných vražd bylo v Levhartovi, tato kniha mě takřka pohladila. Chápu, že někdo nemá tenhle druh literatury rád, ale mně přijde Eva jako vtipná a chytrá holka (na rozdíl od padesátkové Anny), Gideon je přitažlivý a ta traumata mládí holt někdy na člověka vyskočí. A pořád raději čtu, jak se lidi milují, než vraždí.

Luciga
13.01.2014 1 z 5

Nějak asi nebudu správná cílová skupina pro tento druh knížek... myslela jsem si, že když jsem velmi zrychleně pročetla (resp. spíše prolétla) ze zvědavosti Odstíny, tak že stejným způsobem přečtu i tuto trilogii. Čistě ze zájmu nad příběhem, jaký bude, jak se vyvine, jaký bude mít happyend, abych si užila to "štěstí" na konci. Ale jsem zklamaná, je to strašně povrchní, děsně jednoduché, byť možná asi i napsané čtivou formou, ale nakonec jsem přeskakovala víc než jen erotické pasáže. Do dalších dílů se jistě pouštět nebudu, pro mne by to byla ztráta času.

Styblice
04.01.2014 5 z 5

Tisíckrát lepší jak Fifty Shades. Velmi rychle jsem se začetla a těším se, co přinese další díl.

sarahbetrmen
30.12.2013 1 z 5

Nemohu si pomoct, ale tato kniha byla hoooodně velké zklamání....vybrala jsem si jí po přečtení trilogie 50. odstínů a čekala jsem ,že to bude úplně jiné čtení s podobnou tématikou. Vadila mi hrubost, začátek mi připadal už tolik známý, prostě za mě a nezlobte se na mě, opravdu nepovedené!

milostné romány erotika Padesát odstínů

Sylvia Day