Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1412 238

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

jluky
24.04.2013

Budem sa opakovať: Obnažená aj Spoutaná - nápadne podobné s "FIFTY", aj keď tieto dve spomínané sa mi páčili viacej.....No, niekedy mám proste náladu si oddýchnuť aj pri takejto literatúre......a v podstate už očakávam aj tretí diel, dúfam, že v češtine vyjde
skoro....

Katuschkaaa
19.04.2013 3 z 5

Kniha jako taková se četla dobře a podobnost s Odstíny se nazapře. Hlavní hrdinové mi ale nepřišli moc sympatičtí, občas mě rozčilovalo jejich chování a taky docela vulgární slova. Také se mi zdálo, že překlad nebyl úplně nejlepší, občas jsem si musela pár řádků přečíst ještě jednou, protože jsem měla pocit, že to nedává smysl, ty jejich dialogy. Jak už tu někdo psal, v knížce je docela dost gramatických chyb. Myslím, že bych knížku nedoporučila žádné kamarádce a já sama si ji už znovu nepřečtu.

nemeckovatereza
17.04.2013 odpad!

to je taková blbost!!!!!! a ještě jsem v knížce našla asi 5 gramatických chyb.....

hrubik
16.04.2013 4 z 5

Knížka je opravdu až nápadně podobná Fifty shades, ale musím říct, že tohle mě asi bavilo víc. Hezky se to četlo, nebylo to tak jednoduše napsané a zdlouhavé jako FS. Je to opravdu odpočinková četba, nic světoborného, k čemu bych se ráda vracela, ale tak proč ne, za přečtení to stálo.

dalfy
11.04.2013 3 z 5

shoduji se s většinou - podobnost je. Ale mě osobně se lépe četla - rozvíjející příběh o komlikovaném vztahu. Musím říct, že zatím mi ani hlavní hrdinové nevadí. Ráda si přečtu další díl. Prima oddychovka

lela25
05.04.2013 4 z 5

pěkná kniha,taky mi připomínala 50 odstínů,ale četla se dobře :)

kathy-16
05.04.2013 3 z 5

zajímavý námět, ale celou dobu mi vrtalo hlavou, jestli je podobnost s 50 odstíny jen náhodná

trynitrix
27.03.2013 5 z 5

Opět kniha s nezkrotným příběhem až neuvěřitelným, děj měl své pro a proti.

jaja10
26.03.2013 5 z 5

Super, super, super......ano, mohlo by se zdát, že je to obšlehnuté od 50 odstínů, nebo odstíny od Obnažené, ale je přece tolik "podobných" knih si navzájem, ať už čistě romantické, kdy je hlavní hrdinka unesna nějakým zloduchem, aby získal její věno, či kdy se hlavní hrdinka zamiluje do nevětšího prostopášníka ve městě atd. Jde o to, že se jedná o knihy se stejnou tématikou.
Rozhodně tato knížka stojí za přečtení. Moc dobře se četla a už se těším na druhý díl.

srutkovaa
22.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha, hodně podobna na fifty shades, což mě vůbec nevadí.

bookcase
21.03.2013 4 z 5

Dobře napsáno, ale proč mám pocit, že je to obšlehnutý pan Grey? Nebo je to naopak a autorka Padesáti odstínů opsala tohle?

andream
20.03.2013 5 z 5

Čte se dobře, nenáročná oddychovka, ale hoodně podobné 50 ti odstínům.

maculicek
19.03.2013

Nemůžu si pomoct, ale dost mi připomíná Fifty shades of grey..dokonce se mi tato knížka četla lépe, už i kvůli tomu, že je skoro o půlku kratší :-D jinak kdo má rád erotické romány, vřele doporučuji :)

zuza264
16.03.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla čtivá. Těším se na druhý díl.

xtraks
15.03.2013 5 z 5

Těžko soudit jestli je lepší než 50odstínů šedi, obě jsem přečetla jedním dechem, ale asi se mi tato líbila o kousek víc :) už se těším na pokračování :)

malazluta
14.03.2013 4 z 5

Tato kniha pro mě byla příjemným překvapením a navnadila mě pustit se hned do druhého dílu. Oproti Padesáti odstínům šedi mi hlavní postavy v této knize přišly opravdovější, uvěřitelnější a rozhodně sympatičtější ... je to knížka o vývoji vztahu dvou lidí a já jsem od děje ani víc nečekala. Jsem zvědavá, jak se děj bude vyvíjet dál.

MiliKry
13.03.2013 4 z 5

Bylo to čtivé, ale podle mě až moc sladké...víc než první díly 50 tiodstínů.....ale dalo se to přečíst během chvilky. Určitě je to lepší překlad.

Nikoci
08.03.2013 3 z 5

Příjemné čtení od kterého je těžké hnout se na krok. Nerada srovnávám knihy,ale musím říct,že 50 odstínů šedi se mi líbily více :)

VERDY81
05.03.2013

Knížka se mi líbila a hlavně hezky četla, nevím jestli se mi líbila víc nebo míň než 50 odstínů šedi :-) od ani jedné jsem se nemohla odtrhnout.

knihomol 61
05.03.2013

Pěkné,lehké a příjemné čtení,těším se na druhý díl

milostné romány erotika Padesát odstínů

Sylvia Day