Ve službách zla

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/269313/ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4.41571

Cormoran Strike (3.)

Career of Evil (2015)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Plus

Kniha Ve službách zla

jaja1989
včera

Super kniha
Ikdyz jsem tušila ,kdo je pachatel konec mě fakt překvapil!!!!
Taky mě moc bavilo číst o vztahu Robin a Strika, škoda že nebudou spolu

kercah

Jako všechny Cormoranovi příběhy i tento se četl sám. V knize je vše detailně popsáno a čtenář je tak s lehkostí vztažen do děje.

adamgedrake

Dobry konec. Myslel jsme ze pribeh byl trosku pomalu ale mi to bavilo.

olga3826

Pro mě zatím nejlepší kniha ze série s Cormoranem Strikem. Komplexní příběh, detaily, které zapadají do sebe. Do poslední chvíle jsem nedokázala odhalit, kdo je ten novodobý Jack Rozparovač. Taky velmi rafinovaně podaný a uvěřitelný vztah mezi Cormoranem a Robin. Pokud umíte anglicky, doporučuji číst originál - jazyk J.K.Rowling je bohatý a popisy míst i lidí úžasné.

Niu

Přečteno jedním dechem. Těšila jsem se, co za zápletku autor vytáhne tentokrát. Nezklamal. Tolik podezřelých, tolik zápletek, změna stylu psaní a asi i zvláštní jiskřivý vztah Robin a Cormorana mě nutil neustále číst. Doufám, že to nebyla poslední kniha série, protože tenhle závěr fakt neberu :o)

IVANA0123

Kniha se mi moc líbila a za mě zatím nejlepší ze série. Má vše, co má detektivní román mít - napětí, sympatickou detektivní dvojici a slušné množství podezřelých. A musím říct, že se mi čím dál víc líbí i autorčin styl psaní, který je chvílemi sice dost popisný, ale ani tak nenudí. Těším se na další díl, pokud tedy bude, v což doufám.

masetka

Díky této knize jsem začala v 35ti letech číst ...

Tereza0107

Třetí díl Cormorana Strika byl asi ze všech nejlepší. Zajímavá zápletka, napínavý průběh a nečekaný konec. Líbilo se mi, že autorka přidala kapitoly z pohledu vraha, což v předchozích dílech nebylo. Bavilo mě přemýšlet, kdo z podezřelých osob asi může takhle zvráceně uvažovat. Zároveň se mi líbila linka soustředěná na Robin, kdy jsem byla zvědavá, jak dopadne rivalita Strike vs. Matthew. Konec zůstal lehce otevřený, tak doufám, že v budoucnu třeba vyjde ještě nějaký další díl.