Hvězdný šéf

Hvězdný šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397190/bmid_hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 4 482 106

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cocky Chef , 2017

janesy
18.07.2019 5 z 5

Dávám plný počet * neb se mi kniha líbila moc. Perfektní odpočinkové čtení, dobře jsem se pobavila. Styl psaní tohoto autora mi vyhovuje :)

sd1992
18.07.2019 5 z 5

Nevím, proč má knížka tak nízké hodnocení. :-) Nemyslím si, že by byla o něco slabší, než ostatní knihy tohoto typu.. :) naopak oceňuji prostředí z moderní gastronomie, díky tomu to nebyla klasická romance ze střední nebo vysoké. Cole i Willow byly od začátku sympatické postavy, takže já jsem si čtení užila.. ;-) P.S. TAKOVÉHO CHLAPA JAKO JE COLE CHCI!!! :DDD

LibraryGirl
12.07.2019 4 z 5

Příběh to byl hezký a příjemně se četl. Rychle to utíkalo. Je to ideální kniha k vodě, má sympatické postavy, humor a sexy romantiku. Těším se na další autorovu knihu :-)

Shanib
11.07.2019 4 z 5

Mě se to moc líbilo, trochu jiná romantická knížka. Téměř celou dobu jsem se musela usmívat. Hlavní postavy sympatické, až mi bylo líto, že se s nimi musím rozloučit. Počet stránek akorát. Všechno hezky plynulo. Akorát ten konec mohl být delší, abychom si ho mohli pořádně vychutnat.

adela2230
10.07.2019 5 z 5

Knížka je zajímavá, spojení jídla a lásky je skvělé. Děj je propracovaný, ale konec byl takový mírně odfláknutý.

janno69
08.07.2019 3 z 5

Knížka byla čtivá a pobavila mě, ale těšila jsem se na více akce v kuchyni, více vaření a soupeření. Ale je to oddechovka a tak to beru, jsem spokojená a to je důležité :-)

DomenicaRisa
06.07.2019 1 z 5

O mužích se říká, že mají rádi dvě věci - jídlo a sex. Autor tyto dvě věci zkombinoval a vytvořil něco, kde konec víte už na začátku, hlavní zápletku v 1/3 a celou dobu uvažujeme, zda to myslel opravdu vážně. Plytká knížka, postavy vykresleny povrchně. Ani jsem ji nečetla spíš jen tak proletěla a znovu už po ní nesáhnu.
Čestná bramborová medaile v mém seznamu Nejhorší erotické (či pseudoerotiké) romány.

Lee7
03.07.2019 3 z 5

Kdyby nešlo o jídlo, asi by to nebylo ono. Knížku bych shrnula jako jedna pěkná a rychlá harlequinka :) Četla se samo, konec všechno dobrý.

LilianaFalcon
30.06.2019 2 z 5

Bohužel knížka je opravdu špatná. Postavy nejsou pořádně rozpracované, rovnou na to skočí, emoce jsem jim nevěřila. Tlachání o jídle by mi nevadilo, ale ono se tam ve výsledku nedělo vůbec nic zajímavého, a i když si tam autorka pár zvratů vymyslela, byla to jednoduše nuda.
Teoreticky tam bylo všechno, co by dobrá romantika měla mít, ale nějak to nefungovalo.

marta14
30.06.2019 3 z 5

Tak dávám trošku lepší 3 hvězdičky. Bylo to celkem dobrý. Jen jsem čekala, že se budou delší dobu dohadovat v té kuchyni. Ale bohužel... Jedna ,,hádka" a už jsou spolu.A taky bylo dost poznat, že to psal muž... To mě celkem naštvalo. Jinak se to skvěle čte, na ty jídla jsem dostala chuť a celkově se mi to prostředí líbilo. Rozhodně skvělé oddechové čtení pro ty, kteří milují vaření, jako já :).

astra3
29.06.2019 5 z 5

Mně se to líbilo. Svižné, žádné zdlouhavé rozebírání pocitů. Jen to jídlo mi při čtení chybělo.

LenRan
27.06.2019 3 z 5

Málo kdy, nevím, co si myslet, ale tímto si nejsem úplně jistá. Na jednu stranu se mi líbil styl, jakým to je napsané, na druhou mi to připadá trochu odfláknuté. Raz, dva, tři....a je konec!

tanja
27.06.2019 1 z 5

Chmm...

Luffi
26.06.2019 1 z 5

Jedna hvězda za to, že mé utrpení při čtení nebylo tak dlouhé a dalo se to dočíst. Autor si měl dát víc času se vzájemným očucháváním postav - třeba dát je do role rivalů, kdy budou muset v kuchyni spojit své síly a zachránit svět před mimozemšťany a špatně připravenými steaky... fakt cokoliv lepší než ta kejda na konci. Nebo uprostřed a na začátku. Velké zklamání.

maca5449
23.06.2019 2 z 5

Na týhle knize je tak strašně citelně znát, že ji napsal chlap... Ženské autorky se rády hnípou v emocích, popisech všeho - svalů, očí, charakteru - no však to znáte... ale tady? Jednou na sebe pohlédli a už ji klátí! Ani jsem nestihla zaregistrovat jestli u toho odhodili kuchařskou zástěru!

Průměrné, až slabé.

havrmoni
23.06.2019 4 z 5

Jednoduchý a celkem rychlý děj. Což mi i vyhovuje, žádné sáhodlouhé myšlenky a trápení apod. Mám ráda pořady o vaření a jídlo, takže i to prostředí, ve kterém se příběh odehrává, se mi líbilo. Jo, bylo to fajn, já jsem spokojená.

Anna-Soltysova
19.06.2019 5 z 5

Kniha na oddych, ktorá sa dobre číta, najlepšie čo najďalej od kuchyne.

Ditules
19.06.2019 3 z 5

Letní oddechovka.

Knihomolka97
17.06.2019 3 z 5

Bylo mi divné, že má knížka tak nízké hodnocení, nicméně mě zaujala anotací i obálkou a začala jsem číst.
A jo... už se tomu hodnocení nedivím. Bohužel jsem zklamaná, začátek byl strašně rychlý, čekala jsem větší ,,hádky" u vaření a že Willow bude dělat větší problémy. Byla tady jedna taková scéna a finíto. Střední část knihy byla vyloženě nudná a jedině ten konec byl aspoň trochu zajímavý.
Ale musím se přiznat, že jsem u čtení dostávala hlad. :-D Některá jídla bych si hned dala.

prcek19
17.06.2019 4 z 5

Knih na téma šéfů bylo už docela dost, tak sem se bála, co od toho čekat, ale nakonec z mého pohledu dobrá oddychovka..určitě se k ní ještě někdy vrátím