Hvězdný šéf

Hvězdný šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397190/bmid_hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 4 482 106

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cocky Chef , 2017

happy19
29.09.2019 3 z 5

Bylo to vlažné,jako některé pokrmy v knize..působila na mě hrozně sterilně..nedotaženě..nevěřila jsem jim jejich"pocity"..škoda nevyužitého námětu,který měl rozhodně potenciál..Jsem ráda,že jsem četla knihu Láska a tetování jako první!Ta je rozhodně někde jinde:-*

ladyKristyn
28.09.2019 4 z 5

Opět čtení na jeden večer, zdálo se mi to stejné jak u druhé knihy tohoto autora, nic závratného. Potkají se dva a je z toho láska.

2688
25.09.2019 3 z 5

Očekávala jsem od toho víc

Kayla
17.09.2019 3 z 5

Nemohu si pomoct, ale hlavní hrdinka mi přišla jako blbka. A to si myslím, že knize dost uškodilo. Škoda. Samotný děj jinak byl fajn a četl se skvěle. Dvě hvězdy z hodnocení jsem strhla kvůli chování hlavní hrdinky a taky hlavně kvůli konci. To fakt nebylo moc reálné.

trynitrix
15.09.2019 3 z 5

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

JanickaP
13.09.2019 3 z 5

Rychla a ctiva knizka. Zadny propadak, ale necekejte zase uplne neco extra. Cole je sympatak, mam rada hrdiny, kteri jsou charismaticti, vedi co chteji a jsou sebejisti. Wil je taky fajn postava, myslim si, ze k sobe hezky pasuji. Libi se mi, kdyz knizka plyne pomerne rychle a neni tam zbytecne omacky okolo.

keiko33
31.08.2019 3 z 5

Zaciatok bol super, to napatie medzi nimi,no postupne to zacalo upadat. Cole je prisny a puntickarsky,no po zapleteni s Willow obrati o 360 stupnov. Vhupnu na to hned ako sa spoznaju, ved co na tom, ze je jej sef a ma urcitu povest. Zrazu je az velmi sladky a romanticky. Chcelo to trochu chodenia okolo, nejake napatie medzi nimi. Bolo to take rychle a nemastne, neslane. To, ze to pisal chlap ma prekvapilo, vobec mi pribeh k chlapovi nepasuje. Ocenujem recepty, to bolo asi jedine prepracovane v tejto knihe. Nechapem, preco sa u nas vydavaju knihy so slabsim hodnotenim, ked su ovela lepsie knihy. Tato kniha je taka jednohubka na jedno poobedie, no nic viac ako jednoduchu oddychovku necakajte.

veruptackova
29.08.2019 4 z 5

Tohle je moje první kniha, která se řadí do žánru erotických románů a musím říct, že mě hodně pozitivně překvapila. Jakmile jsem si totiž zvykla na některé výrazy během "lechtivějších" scén, které mi trošku z textu vyčnívaly, dostala jsem romantický příběh, který se četl skoro sám. Navíc se autorovi perfektně podařilo zasadit příběh do kuchařského prostředí, díky čemuž jsem nejednou měla chuť na dobroty, které Cole a Willow připravovali.
Kdo chce romantický příběh s kapkou erotiky, který se čte skoro sám - tohle je ideální kniha.

-Sinéad-
25.08.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře, bavila mě, jen ten konec byl nějak uspěchaný.

Arisis
19.08.2019 4 z 5

Krátký...

Misspullinn
18.08.2019 5 z 5

Krásný romantický příběh pro toho, kdo si chce během zkouškového na VŠ odpočinout od namáhavě psaných učebnic a textů :) doporučuji

Pedruska01
18.08.2019 3 z 5

Upřímně jsem se těšila na tuhle knížku, a především jsem ji popadla i kvůli její tloušťce. Potřebovala jsem něco hezkého, romantického, ale krátkého. Byla jednoduchá stylem a snadno se četla. Musím se přiznat, že mě překvapilo, že autorem je muž, v tomhle žánru pro mě novinka a svým způsobem i výzva. A tak jsem se do toho pustila. Jenže! Po pár stránkách jsem začala bojovat a kolem stovky stran jsem ji musela na několik týdnů odložit. Takže následkem je, že začátek jde už lehce mimo mě.
Kniha je rozdělená na dva vypravěče alias dva hlavní hrdiny. Willow se mi zdála jako fajn holka, jenže je situovaná jako naivní, důvěřivá holka z venkova, která se vlastně náhodou objevila ve velkoměstě, kde narazila - jak jinak - než na nechutně úspěšného, bohatého a sexy chlapa, se kterým jim to neskonale jiskří. Willow mi nevadila, ale občas se chovala naprosto mimo mísu. Úplně mě fascinuje, jak téměř nepolíbená holka, která má za sebou jeden vztah s klukem ze "střední" a ještě dost ostýchající se náhle probudí v sexuální dračici s obrovskou odvahou, ze které si děvkař sedne na zadek. To je prostě vždycky tak nepravděpodobné a neuvěřitelné. Jisté "sexuální scény" mi přišly nemístné.
Druhá postava je Cole - jak jsem již zmínila - neuvěřitelně bohatý, úspěšný, charizmatický, sexy a dostane každou na kterou si jen ukáže, bůh v posteli a navíc umí bezvadně vařit. Měla jsem to stejně jak u Willow, ten chlap byl celkem fajn, přesto byly místa, kde se choval prostě neuvěřitelně. Jeden den spatří ženskou a druhý den už na ní nedokáže myslet a obdivuje "pevnost" jejího těla. Sleduje její šíji a už mu cuká v gatích. Kriste pane. Prostě jsem tomu nevěřila - nemohla jsem. Bylo to tak moc..., že jsem to prostě nemohla skousnout a knihu odložila a musím přiznat, že jsem si oddechla.
Jenže nemám ráda nedočtené knihy, a tak jsem jí dala ještě šanci. Děj se posunul, protože ten strašný začátek jsem měla už za sebou a připadalo mi to jiné, lepší - ta pauza mi nejspíš prospěla. :D
Chování hrdinů jsem už brala bez problémů a s chutí a zvědavostí jsem knihu neodložila do doby než jsem se dobrala na konec. Jak mě začátek dusil a nebavil, tak naopak zbytek jsem slupla jak malinu. Líbil se mi nápad, kam to směřovalo a samotný konec, respektive Cole mě velmi mile překvapil, snad i dojal - nečekala jsem, že odhodí hrdost a uražené ego a Willow v dost zapeklité tísni pomůže. Epilog se nám už natočil na špejli k cukrové vatě, ale to jsem mohla čekat. Přeci jenom v okamžiku, kdy Cole učiní hrdinský čin už mnoho stránek nezbývá. :D
Kdybych to shrnula, tak díky začátku a občasnému neuvěřitelnému chování hlavních hrdinů, nad kterým jsem kroutila hlavou a protáčela oči, jsem měla chuť knihu prohodit oknem. Když jsem se dokopala dál přes tu hrůzu bylo to lepší - o mnoho. Líbilo se mi to a bavilo a ty dva jsem si celkem oblíbila, hlavně proto, že se najednou stali reálnějšími. Za ten konec to snad i stálo dočíst. :D Přesto budu hodnotit trochu pokulhávajícím středem, však klidně doporučím si knihu přečíst. :)

JitulHa
18.08.2019 3 z 5

Příběh sliboval zábavnou hru na kočku a myš plnou vzájemných střetů a jisker, bohužel se tak nestalo. Kniha působila velmi instantním a mechanickým dojmem, ať už šlo o samotný děj či charaktery postav. Navíc Willow byla neskutečně otravná až podlá. Opravdu se divím, že pro ni měl hlavní hrdina takové pochopení a vše jenom tak přešel, takoví muži mohou asi existovat pouze v knihách... Celé to zkrátka bylo sešité rychlou nití bez špetky jakékoliv intenzity.

Kekik
30.07.2019 4 z 5

Skvělá oddychovka, která sice ničím nepřekvapí, ale rozhodně jsem si čtení užila. Typická erotická romance- dokonalý, nechutně bohatý muž, s trochou komplikovanější povahou. Krásná žena. Trochu jsem zklamaná z toho, že mezi sebou více nebojovali- myslím v kuchyni. Jedná se spíše o delší povídku, ale ne vždy je potřeba 400 stran, že?
Rozhodně se těším na autorovi další knihy.

veveronka
25.07.2019 1 z 5

Precetla jsem jen pulku.Kniha me nezaujala

Majuš333
21.07.2019 5 z 5

Oblúkom sa vyhýbam knihám zo sveta gastronómie, pretože:
Za 1) Vždy mám chuť vyžrať celú chladničku...
A za 2) Nie vždy mám chuť čítať o ohmatávaní ovocia alebo zeleniny a výbere najlepších/najtvrdších kúskov...
...ale tejto knihe som dala šancu...
A neľutujem :) Je to nenáročná oddychovka, ktorá sa čítala sama...
Teším sa na ďalšiu autorovu knihu, lebo podľa ukážky to vyzerá dobre :)

Lofda
19.07.2019 3 z 5

Dostala jsem co jsem očekávala, tzn. lehkou oddychovku, která se sice dobře čte, ale za týden už nejspíš ani nebudu vědět o čem že to bylo..

Ewwe
19.07.2019 3 z 5

Kniha hezky napsaná, hned po pár stránkách jsem se do ní ponořila a měla ji během pár hodin přečtenou. Děj byl předvídatelný, ale prostředí okolo gastronomie mne bavilo. Celkem jsem měla i stále hlad. :) Ale co mne zamrzelo a proto i sundavám hvězdy je to, jak rychle to autor utnul. Přišlo mi to, jako kdyby už to nechtěl psát a musel to rychle ukončit. Zrovna když se to začalo vybarvovat, tak šup a epilog, který měl ještě jen jednu stránku. Za mne škoda, protože z toho mohl vytřískat více. Jak to dopadlo se spuštěním restaurace ve Vegas, jak si vedla Willow a co restaurace Knife? Zbytečně useknuté a znovu už po té knize nesáhnu.

malazluta
18.07.2019 2 z 5

Jednoduchý příběh u kterého je předem jasné, jak to všechno dopadne. Nečte se to špatně, ale kniha bohužel není ničím výjimečná, takže si asi časem stěží vzpomenete o čem děj pojednával. Ideální čtení na léto...

Tesset
18.07.2019 3 z 5

Bylo to fajn, ale přidala bych více interakce mezi hlavnimi postavami a závěr bych taky více rozvedla. Jinak pohoda.