Hvězdný šéf

Hvězdný šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397190/bmid_hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 4 482 106

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cocky Chef , 2017

genikuxik
17.06.2019 3 z 5

Neohromí neurazí, prostě takový průměr...příjemné prostředí kuchyně, že jsem měla chutě většinu knížky...

Saryinka
15.06.2019 2 z 5

Dost podprůměrná romantická kniha. Děj i zápletka je jasná snad už od první kapitoly. Hlavní hrdinka je zralá tak na hození cihly mezi oči. Nehledě na to, že to mělo docela rychlý rozjezd. Kniha byla v celku o ničem... a ten konec to prostě nevylepšil.

Nuttelka
14.06.2019 5 z 5

Super oddechovka, slupnutá jak malina :-)
Z prostředí kuchyně, dost často se mi sbíhaly sliny a umět takto vařit, vrněla bych si blahem :-)

Darktherka
07.06.2019 3 z 5

Oddechovka hezká. Prostředí v kulinářském světě hodnotím kladně. Ale jinak je to jako spousta jiných knížek, kde je naivní dívka a nafoukanej, bohatej , sexy chlap. Neoslní ani nezamrzí.

georginaa
07.06.2019 5 z 5

Hodně se tu píše, že příběh je moc jednoduchý, předvídatelný, ale o tom tyto knihy přeci jsou. Pohodové rychlé čtení, které vás nezaměstnává přemýšlením o spoustě jiných věcí a nezatěžkává mysl psychologickými úvahami. Měla jsem chuť ochutnat některá jídla, od našich typických omáček, knedlíků apod. Ještě jsem nikdy nejedla co měli ve výběru, dost by mě to zajímalo jak by mi to chutnalo, když jsme zvyklé na úplně jinou kuchyni. A co se protagonistů týče, vše je jak má v romantickém čtení být....tak dlouho se hledali, až se našli :-) píše,

Hels
03.06.2019 3 z 5

Na můj vkus až příliš jednoduché. Vím, že takové už tyhle knížky jsou, ale tady nebyla podle mě ani špetka originality.
Plus co mi dost kazilo dojem ze čtení byl slovník, resp slova jako číča, klacek a prcinka

aneta147
31.05.2019 5 z 5

Perfektní knížka, zajímavé napsána, vtipná.
Perfektní oddechovka????????????

Lenny.Wolf
30.05.2019 3 z 5

Nenadchne ani neurazí. Fajn nenáročná kniha do práce, u které se člověk nemusí soustředit a zabije to trochu času. Velmi mi to připomínalo knihu Polibek jako dezert.

alena7172
30.05.2019 3 z 5

Oddychová knížka, takový průměr, myslím, že nijak extra nenadchne, ale ani neurazí. Četla se rychle a příjemně. Vadí mi hodně zrychlený konec, jako by to autor chtěl co nejdříve dopsat a neměl už moc fantazie. Jak přesně to skončí jsem věděla už dlouho dopředu.
Jinak pěkná změna bylo prostředí, kde se knížka odehrává.

lusitta05
29.05.2019 3 z 5

Koniec bol teda trochu dosť osekaný. Akoby autorovi došiel dych. Ale príbeh ma vcelku bavil, taká oddychovka.

anishta
29.05.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, ale takové nijaké. Průměrná romantika s erotikou. Vztah hlavních aktérů byl hodně rychlý a celkově to bylo takové nereálné (i na červenou knihovnu), moc s růžovými brýlemi. Ale jsem překvapená, že to psal chlap, možná jsem čekala něco jiného, chlapský pohled a tak.

Evitsa
27.05.2019 5 z 5

1, rozhodně souhlasím s Evkou,že Obálka(zase)nemá nic společného s knihou o to vím ,mě překvapuje,že je to originál přebal.Čekala bych ho buď v obleku a nebo v rondonu a třeba i s nějakým mňam jídlem.
2,co se mi líbí víc u autorů je,že tolik neodbíhaj od témata jako některé autorky.
3,nevím jak to chodí v Americe s dodáním surovin,ale tady rozhodně ,nejdříve přijede zásobování a buď se plati na místě a nebo potom na fakturu a rozhodně se nejdříve překontroluje jakost a množství.Tak to jediné mi tam moc nesedělo.
4,mě kniha tedy rozhodně naplnila pohodou,byla krásně napsaná.
Možná byl děj předvídatelný jak se píše níže,ale mě to nevadilo ba naopak jsem dlouho nečetla tak něco hezkého a vyrovnaného.
5,pro ty co chtějí číst knihu,která není předvídatelná rozhodně doporučuji si přečíst knihu od Moniky Wurm - Rockové tango!!!!!!!!!!!
Pak bych chtěla znát váš názor,jestli jste čekali takový konec,já tedy ani ve snu!!!!!! :-)

lucie2952
27.05.2019 odpad!

Tak tohle je opravdu propadák. Nevyužitý potenciál. Jen samé bláboly a nuda... Na šedesáté stránce jsem to bohužel vzdala. Absolutně mě nezajímá jak to dopadne. Jedno velké zklamání...

marketa4469
27.05.2019 4 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, ale někdy je to teseni lepší, než samotne čtení. Kniha byla hodně predvidatelna, ale i tak jsem ji přečetla jedním dechem.. Možná už jsem knihami tohoto žánru preslazena. Ale rozhodně se mi líbilo, v jakém prostředí se kniha odehrává. Stojí za přečtení, jako oddechova kniha super.

MarkettT
25.05.2019 5 z 5

Přesně takový konec jsem si představovala, oddechové čtení, bylo to super ❤️

sofie92
24.05.2019 2 z 5

Na knížku jsem se hrozně moc tesila. Bohužel kniha nebyla ničím zajímavá zamilovali se hned snad po první stránce a tak se to táhlo až do konce.

NeliQ
23.05.2019 3 z 5

Táto kniha ma tak trochu sklamala. Asi som mala od nej príliš veľké očakávania. Ten príbeh mi prišiel ako niečo, čo vydáva Harlequin v edícii Desire. V podstate sa tam moc neudialo a koniec bol tak šup, šup. Celé to bolo také nemastné neslané.

AliceTief
22.05.2019 5 z 5

Knížka opravdu pěkně napsaná, příběh mě hodně bavil, ale souhlasím s tím, že konec byl trochu osekaný. Každopádně přečteno jedním dechem =)

domina
22.05.2019 4 z 5

Jde poznat, že knihu napsal muž. Není špatná, ale ani úplně nenadchne. Dalo se to propracovat lépe. Konec byl hodně osekaný. Ale četlo se to dobře.

Maruš.D
22.05.2019 3 z 5

Kniha mne zaujala podle obálky, nicméně úplně nenaplnila mé očekávání. Nebyla špatná, líbilo se mi, že autor psal o jídle. Nicméně se to četlo tak nějak strojeně, nemělo to spád, nezačetla jsem se do toho a neměla jsem problém se od knihy odtrhnout. Konec byl dost uspěchaný, nicméně to byl fajn nápad na příběh :-)