Hvězdný šéf

Hvězdný šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397190/bmid_hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 4 482 106

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cocky Chef , 2017

lukonka
22.08.2020 2 z 5

Ani nevím, co na ní napsat. Prostě ujde. Těšila jsem se na příjemnou prázdninovou knihu a pouze jsem ji prolétla

Pingu
20.08.2020 5 z 5

Obsah je mnohem lepší než obálka, ta je trochu mimo

mayinka
10.08.2020 1 z 5

Jak jsem se k tehle knize dostala? Omylem.. nebylo co cist jineho... uz ta obalka byla fak desna... pak tech par erotickych popisu... a nakonec "hepac" jak slon.

Myška43
15.07.2020 4 z 5

Další chutná jednohubka od mého oblíbeného autora. Teď si honem musím dát něco dobrého k jídlu, úplně mi vyhládlo.

ovecka535
14.07.2020 5 z 5

Pohodové letní čtení

Ketfl
07.07.2020 4 z 5

Od knihy jsem neměla příliš velká očekávání, díky hodnocení, nicméně musím říct, že mě příjemně překvapila. Ano, nejedná se o příběh s nějakou skvěle zamýšlenou zápletkou, ale mě se to moc líbilo. Děj pěkně plynul, hezky se to četlo, hlavní postavy se mi moc zamlouvaly. Bylo to takové pěkné počteníčko na dobrou noc.

snowpinkee
24.06.2020 4 z 5

První knihu od autora jsem četla Láska a tetování, která mě nebavila, nemohla jsem se začíst. Neustále ji odkládala.
Druhá kniha ale byla úplně jiná. Slupla jsem ji doslova během dvou večerů ve vaně. Byla čtivá, bavilo mě ji číst a chtěla jsem se projíst na konec. Závěr byl neskutečně přeslazený, ale to jsem čekala, takže žádné velké překvapení to nebylo.
Kniha celkově nijak nevybočuje z námi známe šablony. Ale tak nějak příjemně mi do ní zapadla. Bylo to vážně milé čtení.

Zuzana207
23.06.2020 5 z 5

Najedzte sa! Pred čítaním tejto knihy to naozaj odporúčam, keďže dej sa odohráva v prostredí reštaurácie. :-) Veľmi pekne spracovaný príbeh, pre mňa rovnako lahodná oddychovka ako to jedlo v tej reštaurácii.

Damonka12
21.06.2020 3 z 5

3,5 super kniha, oddechová.

Kristy.Seb
19.06.2020 4 z 5

Příběh předvídatelný, ale to jak Cole miloval Willie bylo úchvatné.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Knížka nebyla špatná, ale také nebyla nijak převratná. Přečetla jsem ji, ale rychle zase zapomněla, o čem byla.

ivetapl
26.05.2020 5 z 5

Ze vsech knih od autora, se mi tato libila nejvic. Sice bych v realnem zivote udelala urcitou vec jinak nez Willow,ale za me uzasny pribeh a skvela oddechovka. Doporucuji!

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že tuhle knihu jsem si naproti užívala. Ještě jsem nečetla nic v tomhle žánru, kde se děj točí hlavně kolem jídla. Hlavní postavy jsem si ihned zamilovala. A jsem ráda, jak se nakonec Cole zachoval.

Bet
01.05.2020 4 z 5

Příběh se mě velmi líbil, zase klasická pohodová kniha.

petulkapeta
21.02.2020 5 z 5

Překvapil mě děj ke konci,pěkný příběh...

luzajickova
09.02.2020 5 z 5

J.D.HAWKINS Je talentovaný spisovatel ♥
Moc se mi líbí jeho styl psaní ráda si přečtu jeho knihy...
Někdy se znovu určitě k této knize a k ostatním ráda vrátím :)
Cole a Willow spolu prostě zlatí ♥
Cole mě překvapil za to jak se zachoval a pomohl♥
Popravdě Tony mě štval chvílema.. to samé Leo
Ellie jak podporovala svojí sestru to bylo roztomilé♥
Cole jak se choval a pomáhal Chloe bylo milé a roztomilé♥
♥Asha♥Ellie♥Michelle♥Martin♥Chloe♥

Oddechovka doporučuji za jeden večer přečteno :)

Andrea963
28.11.2019 3 z 5

Nenadchne, neurazí.
Musím říct že nejvíce se mi líbil samotný začátek,kdy to mezi hl. hrdiny při hádce zajiskrilo, to mi srdce zaplesalo a slibovalo další skvělý příběh. Miluju klišé, kdy se hrdinové navzájem nesnášejí, špičku ji se, delají si naschvály a ve výsledku je z toho láska jako trám....no, ale to se tady nedělo.
Z protivy, kterého znají široko daleko jako nepříjemného člověka vylezl ťunťa neskutečně rychle a celé to nakonec bylo takové nemastné neslané.
Já postrádala jiskření ...

Lenka.Vílka
09.11.2019 2 z 5

"Pour Some Sugar On Me - Def Leppard"

Sestry čtenářky, co je na téhle knize lepší než na jiných? Možná bych řekla, že je jiné prostředí. Jenže to není pravda. Ten samý děj a situace se dají zařadit kamkoliv, protože šablona je stejná. Ale chcete být jiní, tak dáte prostředí restaurace. Velké plus knihy je tedy malý počet stránek. Proč? Protože není prostor na zbytečné opakování a kniha neobsahuje SPOILER závěrečné nafouknuté drama, které vlastně drama není, ale musí být v každé podobné knize SPOILER.

Což mě vede k tomu, proč se mi kniha líbila především. Protože to nebylo zbytečně a přehnaně komplikovaný. Škoda, že se v anotaci píše "houževnatá kuchařka Willow". V textu jsem to nenašla. Využije první první příležitosti a dupe jako o život. A když konečně přijde rozřešení jejího problému? Chovala se jako malá holka, nesedělo mi to k ní.

Škoda druhé poloviny. Ta se moc nepovedla. Možná kdyby víc autor zapracoval na charakterech. Možná potom bych postavám něco věřila. Cokoliv. Protože první polovina je klasický erotický román. Najednou cvak a já čtu romantickou knihu. Buď jedno nebo druhé, prosím! Děkuji.

K tomu se vztahuje moje hlavní výtka.
- Co je to za obálku? Nehodí se to ke knize ani prostředí. Obálka prodává, je mi to jasné. Ale když se na ní podívám, tak bez znalosti anotace bych si typla něco jiného. Třeba děj o nějakém rozjuchaném trenérovi fotbalu.
- Co ten překlad názvu? Cole byl prostě cocky a to byl problém všeho.
- A co ten epilog? SPOILER Proč? Proč? Proč? Proč musí být součástí knihy vždy epilog buď o dítěti nebo svatbě? My víme, že se vezmou a budou žít svůj americký sen? Tak proč? Naprosto zbytečné dvě strany. Já bych to zařízla (jako vždy), když princ na konci políbí princeznu. Ostatní je zbytečné a navíc ...

Ale Chloe byla dokonalá. Ta mě dostala ;)

Ale když přimhouřím oči a zapomenu na věci, které jsem nepobrala a pár věcí, za které nemůže autor, ale špatná korektura, tak to není zase tak špatná kniha. Řadím mezi lepší v žánru. Ale mnohem lepší jsem už taky četla. Průměr. A doufám, že Láska a tetování je vážně lepší, jak mi všichni v komentářích slibují. Protože má jenom o dvě procenta lepší hodnocení. Jsem na to porovnání zvědavá ;)

PS: Mimochodem. Co je to za správného chlapa a majitele restaurace, který dámu nechá jít do jiné restaurace první? To tu slavnou selebritu nikdo nenaučil, jak se má chovat? Ajaj...

Leniii
03.11.2019 4 z 5

Romantický příběh s kapkou erotiky - parádní oddechovka :-) I když já jsem možná očekávala trošku víc erotiky..nakonec tam bylo víc romantiky..:)

margitka13
14.10.2019 4 z 5

Rozhodne lepšia ako "Láska a tetování".
Neurazila ani nijak extra nenadchla ale aspoň som ju dočítala a pár krát som sa k nej aj vrátila.
Čítala sa sama.