Roštěnka

Roštěnka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228484/bmid_rostenka-228484.jpg 4 890 153

Cocktail série

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády svých přátel poskytují dostatečné rozptýlení, musejí nakonec svůj vztah přece jen řešit. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Rusty Nailed , 2014

hellena1523
03.01.2020 1 z 5

Ještě pitomější než první díl...

JanaSustr
16.11.2019 5 z 5

Tento díl me bavil o neco méně než Nabíječ ale celkove se mi líbí jak Alice píše. Vtipné, erotické, oddechove čtení. Člověk se u toho rozhodne nebudí.

Matita310
02.10.2019 5 z 5

Pěkně oddechové čtení. Určitě o něco méně zábavné, než první díl, ale rozhodně odpočinkové čtení...

Sarrah
01.10.2019 4 z 5

Nabíječ byl lepší, ale i tak to bylo příjemné oddechové čtení.

Etule
21.09.2019 4 z 5

O něco slabší díl než předchozí, ale přesto se mi to četlo fajn. Simon je prostě zlatíčko. Moc se mi líbilo setkání po deseti letech s lidmi ze střední školy.
Tady už to nebylo tolik o jiskření, jako o upevňování vztahu a to se mi zamlouvalo. :-) To párování tři nejlepší kamarádi a tři nejlepší kamarádky mi připomnělo Vsaď se! od J. Crusie, což jsem zapomněla u prvního dílu napsat. :D Ale nějak mi to nevadilo. Těším se na příběh Viv, protože se mi ta holka zamlouvala svým stylem, tak jsem na to zvědavá.

aljoska83
11.08.2019 2 z 5

O něco slabší než díl první. Pohádka pro dospělé.

tanecnica
30.07.2019 4 z 5

Půjdu proti proudu, mně se druhý díl líbil snad ještě víc než první. Více romantiky, sexu, ale i starostí s běžným životem. Děj mi přišel uvěřitelnější než v prvním díle, je více reálný. Knížka se četla sama...

Kudík
24.07.2019 4 z 5

Druhý díl není špatný, ale nedosahuje kvalit a hlavně humoru toho prvního.
Viděla bych to na 3 hvězdy, ale jednu navíc dávám za kočičí harém. :)

Damonka12
17.06.2019 2 z 5

Do této knihy se mi moc nechtělo a přišla mi nepotřebná. Ale i tak jsem si ji přečetla a byla zklamaná, skoro nic se tam nedělo, až na konci se to maličko zlepšilo.

Marla
02.06.2019 5 z 5

Ach, nikdy není dost takových romantických pohádek s krásnými lidmi kteří se OPRAVDU milují....náramně se mi tahle série líbí, pořídila jsem si všechny díly...

Ryorka
12.05.2019 3 z 5

romanťárna? rozhodně! klišé? každopádně! ale bavilo mě to, takže jsem si tu pohádku s trochou toho pohybu dovnitř a ven užila.

salča
06.04.2019 5 z 5

Nabíječ a Roštěnka-zábavný a romantický sexy pár.
První díl byl o něco více poutavější a zábavnější, jelikož všechno to jiskření, škádlení, vaření a sexy chvilky byly podány se skvělým humorem.
V tomto díle se hrdinové trochu posunuli a řeší téma společného soužití a budoucnosti. Hrozně se mi v obou dílech líbily dialogy prostřednictvím sms a Simon,co by milovník domácích moučníků a Caroline jako domácí pekařinka.
Čtení jsem si užila a jak psala autorka-byla jsem ráda, že jsem s touto dvojicí mohla být o něco déle.

Charmedka
18.11.2018 4 z 5

Zatímco Nabíječ byl plný humoru, škádlení a spíše takové pohody, v Roštěnce už se začínají řešit vážnější témata. Hodně jsem četla, že druhý díl je slabší, to bych neřekla, je zkrátka jiný a vyspělejší. A to se mi na tom líbí, jelikož vztah mezi postavami se vyvíjí a kniha tak působí více reálně.

groula
05.10.2018 3 z 5

No popravdě. Nabíječ byl lepší. Tohle už je vyloženě milostnej románek pro holky. Nabíječ byl vtipnější, jiskřivější a víc rajcovní....
Asi je to pro holky :-) příště už nebudu ženě číst její knihy :-D

Mergirus
23.09.2018 3 z 5

Odpočinková knížka, ale hl.hrdinka je taková nevyzrálá. Nabíječ se ovšem chová skvěle. Korunu tomu nasadil Clive.

Mrňous1
08.09.2018 3 z 5

Právě jsem dočetla třetí díl série a musím říct, že Roštěnka je zatím nejslabší. První i třetí díl jsem opravdu přečetla téměř jedním dechem, dobře se bavila, i eroticky naladila:-)
Roštěnka se vleče, Carolin i její kamarádky se chovají, jak už tu někdo psal, jako by jim bylo ...náct a ne ..cet. Mužská část působí mnohem rozumněji, vyspěleji, až se chvilkami člověk stydí, že je ženská...:-)
Takže za mě tři hvězdy.

MiraiYume
06.07.2018 2 z 5

Dvě hvězdy ze soucitu. Ze začátku mi přišlo, že Caroline a Simon jsou jako králíci. Občas to bylo hotové porno. Ne, nesdílím všeobecné nadšení. Caroline se chovala jako nedozrálá hlupačka, o Sophii ani nemluvě. Nechápu, proč autorka z žen dělá tak naivní a hloupá stvoření, zatímco muže se jí daří vykreslit celkem sympaticky. Postrádalo to napětí a příjemnou romantiku prvního dílu. O humoru se už vůbec mluvit nedá. Ne a prostě ne. Kdybych věděla, že se jedná o erotiku, tu knihu bych neotevírala. Mám takový nepříjemný zvyk všechno dočítat.

1moniccka
01.07.2018 4 z 5

Z druhého dílu jsem taková zklamaná.Ani se to nečetlo tak jak první jedním dechem ale tady jsem potřebovala delší pauze a najít zas chuť pokračovat.

Leninkka
17.06.2018 2 z 5

No nevím, z prvního dílu jsem byla nadšena, ale toto pokračování už byla docela nuda. Některé odstavce jsem už i přeskakovala, už mě to moc nebavilo. Simon se choval jak dospělý chlap, ale Caroline mě pak i štvala. Její chování mi přišlo někdy hodně dětinské.

LadyHip
10.06.2018 5 z 5

Simon Nabíječ mě baví pořád. Je to svižné, je to vtipné, je to zatraceně sexy. A to vaření! ❤
Vedlejší dějové linky jsou skvělé oživení už tak dobrého příběhu. A jsou moc dobře servírované. Sophia a Neil v šatně? Pecka! A Clive je neskutečnej bourák.

Alice Clayton
americká, 1950