Roštěnka ekniha

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády svých přátel poskytují dostatečné rozptýlení, musejí nakonec svůj vztah přece jen řešit. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/228484/rostenka-228484.jpg 3.8711

Cocktail 2.

Vydáno (ekniha), Mladá fronta

Rusty Nailed, 2014

Kniha Roštěnka

Myška43

Tento díl, byl pro mě maličko slabší, ale i tak, jsem se bavila. Autorka je má oblíbená, pro mě jsou to pohádky pro dospělé,perfektní relax.

petraj30

Přemýšlela jsem jestli čtu tu samou sérii od stejné autorky, protože to jediné co se tam shodovalo byly jména osob a místo, kde se příběh odehrával. Jakoby to psal někdo úplně jiný.
Z Caroline se stala hysterická pipi, která neví co od života a ostatních chce a Simon mi připadal citlivější a hlavně se v některých chvílích choval jako podpantoflák. Kam se poděl ten Nabíječ z jedničky?
Celý příběh se prostě od základu změnil a já četla pokračování jiného příběhu a jiných postav s jiným charaktery.
Vlastně jsem ani nepochopila, proč byl druhý díl napsán. Nic se tam celou dobu nedělo. Bylo to jen o práci a o hysterce. Jednu hvězdičku ale musím dát vztahu Sophie a Neila, který celému příběhu dodal na humoru a ve své podstatě i na ději obecně. Jinak si myslím, že to bylo úplně zbytečné.
Kdyby 3 a 4 díl byl o stejných postavách, tak bych to už určitě dál nečetla. Tam by snad nebylo ani "CO" číst.
Od jedničky jsem očekávala víc, ale ta dvojka mě vyloženě zklamala, teď mám celkem strach pustit se do trojky

TomuVer

Alice je taká trapka. Ale oveľa viac ma zaujala Sophia a Neil, ktorí nakoniec "k sebe našli cestu".

hellena1523

Ještě pitomější než první díl...

JanaSustr
16.11.2019

Tento díl me bavil o neco méně než Nabíječ ale celkove se mi líbí jak Alice píše. Vtipné, erotické, oddechove čtení. Člověk se u toho rozhodne nebudí.

Matita310
02.10.2019

Pěkně oddechové čtení. Určitě o něco méně zábavné, než první díl, ale rozhodně odpočinkové čtení...

Sarrah
01.10.2019

Nabíječ byl lepší, ale i tak to bylo příjemné oddechové čtení.

Etule
21.09.2019

O něco slabší díl než předchozí, ale přesto se mi to četlo fajn. Simon je prostě zlatíčko. Moc se mi líbilo setkání po deseti letech s lidmi ze střední školy.
Tady už to nebylo tolik o jiskření, jako o upevňování vztahu a to se mi zamlouvalo. :-) To párování tři nejlepší kamarádi a tři nejlepší kamarádky mi připomnělo Vsaď se! od J. Crusie, což jsem zapomněla u prvního dílu napsat. :D Ale nějak mi to nevadilo. Těším se na příběh Viv, protože se mi ta holka zamlouvala svým stylem, tak jsem na to zvědavá.

Alice Clayton
americká, 1950