Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1982 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Karolína18
29.08.2014 5 z 5

Nádherná knížka!! Je to jeden z mála románů, které jsem v poslední době četla a nevyskytuje se v něm dominance nebo nezvyklý sexuální apetit. Bavilo mě to, a když to konečně vypadalo, že se ti dva dají dohromady a "Nabíječ" to zkazil, cítila jsem se stejně zrazená a zklamaná jako sama hlavní hrdinka. Mám ráda postavy, do kterými se dokážu vžít a tady to bylo ono! Opravdu chápu ocenění, které tato kniha dostala, neboť jsem se vážně od srdce zasmála - scéna s "Purinou" a Clivem mě dostala do kolen! I když jsem původně očekávala něco úplně jiného, nemohu říct, že bych byla zklamaná.

veronika8008
28.08.2014

Je to sice opravdu jednoduchá knížka ale opravdu velmi čtivá a vtipná jako "simon říká dej mi buchtu!" no až ten konec opravdu strašná romantika ale poslední pasáž o sexu se mi celkem líbila a smála jsem se až do konce.

Trimi
27.08.2014 4 z 5

Očekávala jsem trochu něco jiného. Četlo se to dobře, ale věčné připomínky óčka mě štvaly.

MonisPop
22.08.2014 3 z 5

Kniha se mi líbila do té doby, než se z toho stala moc velká romantika.

Ohniva
22.08.2014 5 z 5

Úžasná knížka :) dost mi toho připoměla, třeba jaké je to být zamilovaná, což jsem cítila už velice dávno.. hihi.. Simone? :))))

misaPob
21.08.2014 5 z 5

Dobrej román, oddechovka, fantazie toho jak by kazda zena chtela za souseda sexy chlapka co se o ni a jen ni ve finale zajima :-) doporucuji.

daniela7015
20.08.2014 3 z 5

Knížka je hodně jednoduchá, takové hodně odpočinkové čtení třeba na dovolenou. Je úplně bez zápletky, takřka bez děje. Je docela vtipná, ale celkově je to námět, který byl již 100x použit na tu spoustu béčkových amerických romantických komedií, včetně VŠEHO, co má správná slaďárna mít.

Jsou zde i erotické scény a rozhodně jsou podány lépe než například v Padesáti odstínech, to musím uznat. Každopádně jako odpočinek je kniha docela dobrá. :-)

Klára16
15.08.2014 5 z 5

Tahle kniha bude patřit k mým oblíbeným! Doporučuji! :)

danca044
15.08.2014 5 z 5

Troufnu si tvrdit, že tohle je mnohem lepší, než Padesát odstínů šedi. V příběhu nejde jen o sex (někdy je to trochu únavné), autorka ukazuje, že se opravdu vyplatí počkat si na krásný happy end. Také jsem se mnohdy nemohla ubránit vtipným okamžikům a naprosto jsem si užila první setkání Caroline se Simonem. Knihu jsem přečetla za dva večery a nemohla se od ní odlepit. A to je pro mě jasná známka, že kniha j prostě skvělá. Ráda se k ní někdy vrátím a určitě se vrhnu na další knih od této spisovatelky, která má před sebou jistě skvělou budoucnost.

Kristys13
13.08.2014 5 z 5

Knihou jsem potěšená a rozesmáta zároveň... Konečně nic co by souviselo s Greyem, Crossem nebo Starkem :) Žádná chudinka kterak se do zazobance zamilovala, nechala se ovládat a bla bla bla...
Tahle kniha je velmi vtipně pojatá a díky bohu hlavní pointou nebyl sex!!!! Sláva autorce ;)

Ruouss
12.08.2014 5 z 5

Skvělá oddechová knížka :) Přečetla jsem ji velmi rychle a dokonce jsem ji četla již víckrát. Jediné co bych vytkla byly ty "očka", ale to se dá skousnout, předčili to vtipné momenty a chemie :)

Sabča92
12.08.2014 5 z 5

Tato kniha patří k tomu nejlepšímu, co jsem tento rok četla. Byla tak skvělá, že jsem se nemohla odlepit. Vtipná, milá a zároveň plná chemie. Bez zbytečných velkých romantických vyznání. takže skvělá oddechovka. Rozhodně doporučuju :-)

Smiley96
11.08.2014 4 z 5

Skvělá oddychovka... až na ty "ÓČKA" ty mi tam dost vadí, ale určitě ji s chutí přečtu znova

lea6493
07.08.2014 5 z 5

knihu jsem měla přečtenou rychle. Moc mě bavila díky propojení humoru, erotického nádechu. Škoda že kniha je tak krátká a už se těším na pokračování Roštěnka :)

jan-da
03.08.2014 3 z 5

Víc se mi líbila první půlka (jak tady někdo psal tak úplně konkrétně do dovolený ve Španělsku), ale celkově docela povedená kniha.. Jsem ráda, že autorka do knihy s erotickými scénami zařadila i humor - a to docela dost humoru! :-)

Charley
03.08.2014 3 z 5

Bylo to dobré, vtipné,lehké....jen něco mi na tom od konce druhé třetiny nesedělo. Ani nevím přesně co, možná trochu výměna rolí, kdy se najednou z ní stala nabušená a velice otrlá milenka a z něho naopak domácí puťka, která se trošku chová jako mladíček s né tolika zkušenostmi. Ale vztah, kdy spolu tráví čas a vaří, to se mi moc líbilo :) Nicméně je to příjemná oddechovka :) Celkově dávám 3,5 hvězdiček, něco mi k té 4 chybělo.

Beni
03.08.2014 5 z 5

Velice vtipně napsané, ale jinak průměr v tomto žánru, musím však dát 5* za to vtipné provedení, jelikož jsem občas vážně nemohla:-)

mazzone
01.08.2014 3 z 5

táto kniha bola tak ospevovaná a ovenčená cenami a lajkami, že som čakala oveľa viac. vtipné momentky a dialogy tam rozhodne boli ALE...
nabíjačovi by som 5 hviezd nedala ani s pištoľou pri spánkoch :D slabota a miestami až nasilu vtipné momentky... hodnotím to ako ľahké, oddychové a nenáročné čítanie

NikinkaFantasy
31.07.2014 5 z 5

Z této knížky jsem prostě nemohla. :D Byla neskutečně vtipná a vzrušující a celý příběh přitom působil tak realisticky. Upřímně jsem se smála nad přezdívkami, které Caroline dávala různým lidem i věcem. Celková věc s Óčkem byla velmi zajímavá a taky se mi líbilo, jak Simon reagoval na pečící Caroline. Ten jejich příběh nakonec dopadl moc dobře a zajímalo by mě, o čem bude 2.díl. Taky jsem se smála hodně u jejich SMS a jak nakonec zpárovali jejich kamarády. Bylo to naprosto něco jiného, než jsem četla doposud. Většina erotických knížek je prostě více vážná, ale tohle byla vysloveně erotická komedie. Prostě bezvadný. Simon i Caroline se mi líbili a bože - jejich práce jsou prostě bezvadný. Taky bych chtěla mít v budoucnu někoho, jako je Jillian za šéfku. Knížku mohu jedině doporučit.

Adris
29.07.2014 4 z 5

Typická červená knihovna:) Mě se ale tenhle typ literatury líbí, a určitě koupě nebudete litovat:). Hlavní hrdinka má skvělý smysl pro humor:)

pro ženy erotika

Alice Clayton