Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1986 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

DariDerek
01.02.2015 5 z 5

Tahle kniha mne opravdu bavila :))https://www.facebook.com/darameganknihy?ref=bookmarks

petule1
01.02.2015 4 z 5

Super oddychovka až na ten konec

LucyNej
23.01.2015 4 z 5

Lehké, vtipné čtení:)) Úžasná kniha na oddech :)

Lorrainee
21.01.2015 3 z 5

Ze zacatku prumerne vtipna kniha s prekvapive sympatickym nabijecem a nesympatickou kosilkou ktera tu a tam drancuje Sex ve meste.
Vse jde ale z kopce priblizne v trictvrtine knihy kde to zabiji radoby romantika kterou tahle autorka proste neumi a bije to do oci az hruza. Do pribehu se to proste nehodi a totalne to tim zabila.

Makyt
19.01.2015 5 z 5

Četla jsem v metru a nekontrolovatelné záchvaty smíchu vzbudily pohledy spolucestujících... Knížka stojí i za pár pohoršených pohledů - proč by se člověk nemohl zasmát? Neustálé špičkování a promlouvání se svým Óčkem mě dostávalo. Jo a kocour Clive je taky úžasnej.

Sonula25
18.01.2015 5 z 5

Skvělá knížka u které jsem se i hodně nasmála, zvláště když Caroline poslouchá přes zeď bytu svého souseda Nabíječe :-)

johanka1
17.01.2015 5 z 5

Super kniha, výborný humor a trocha té erotiky. Mě to pobavilo, přečetla jsem jedním dechem a proto doporučuji,

Lorrainee
16.01.2015 3 z 5

No... porad lepsi nez odstiny...

gumir
10.01.2015 5 z 5

Super napínavý příběh s troškou erotiky :) ke konci asi posledních třicet stránek je to jen o sexu na který sem celou dobu čekala :D :) akorát mě trochu nebavila ta část, kdy hlavní hrdinka vyšilovala ohledně Óčka . Jinak sem byla s knihou spokojená a těším se na Roštěnku :)

Bassbooster
08.01.2015 3 z 5

Vzhledem k Tomu, že knihu dostala přítelkyně od ježíška a já ji vzal do ruky jen proto, že jsem neměl žádnou svou knihu po ruce a ona ji ještě nezačala číst, se nebudu rdít za to, že jsem to přečetl. Klasická ero kniha pro dámy, ale alespoň pro nás pány fiktivní exkurze do ženské hlavy. Tak pánoivé pozor - alespon jednu podobnou doporučuji přečít a veřím, že mnozí vás si budou myslet, že právě ta jejich jediná má v hlavě úplně něco jiného. Každý jsme jiný ale přes to....Dal jsem tomu šanci a nelituji.

NicaCola
05.01.2015 4 z 5

Opravdu oddychove cteni :-) konec se podle meho nazoru trosku tahnul, ale zaverecny epilog vse zachranil :-D

mac.martina
05.01.2015 5 z 5

pěkná knížka a hezky jsem se u ní nasmála. nejvíc se mi líbil kocour, to je osobnost sama pro sebe a nejvíc mě dostal "epilog" který vlastně říká kocour... :-)
už se těším na další díl jsem zvědavá jak to bude pokračovat...

greetchen
04.01.2015 4 z 5

Příjemná oddechovka, ve které to jiskří tak, že nechcete knihu ani na chvíli odložit. Autorka píše čtivě, peprně, ale zároveň s humorem a lehkostí. Některé její termíny jsou možná už trochu moc, ale kdo má pořád ty alternativy pipinek a klacků vymýšlet, že. ;-) Erotické literatuře jsem dosud odolávala, žádný z opěvovaných románů jsem nedočetla, tenhle byl první a vážně mě bavil. Možná i díky tomu, že je to spíš pikantnější romantická knížka, než přímo čistě erotický román.

Dadla1
04.01.2015 5 z 5

Doporučuji, u této knihy jsem se fakt pořádně nasmála, je to super oddechovka.

NikolMuras
01.01.2015 4 z 5

Celkem oddechová kniha, těším se až si přečtu druhý díl. :) četlo se to jedním dechem.

Mikik
10.12.2014 5 z 5

Úžasná oddychovka. Vážně povedená, vtipná a měla jsem ji "zhltlou" vážně za chvíli:-)

Denčaa
05.12.2014 5 z 5

Parádní kniha, kterámě bavila a dokázala rozesmát od začátku do konce. I když ten děj byl takový ten klasický, hodně předvídatelný, četlo se to samo. Pravda, přišlo mi, že ke konci autorce dochází dech, ale to je detail. Ale to chuchyňské řádění... :D

DennieForbes
04.12.2014 5 z 5

Výborná! Dlouho jsem se takhle nenasmála. Vážně vřele doporučuji! :)

Severka.G
04.12.2014 4 z 5

Fajn kniha dobre se cte:-)

Danča:))))
03.12.2014 5 z 5

Super. Knižka byla dobře napsaná, rychle se četla a často jsem se u ní smála. Tohle je přesně ten typ knihy který můžu číst pořád.

pro ženy erotika

Alice Clayton