Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1982 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Mišulenka
28.07.2014 4 z 5

Od Nabíječe nelze čekat duchaplný příběh o smyslu života. Nelze v něm hledat ani návod na úpravu žebříčku životních hodnot. Je to storka o ukradeném, personifikovaném Óčku s typickým koncem, který musí být každému jasný už od začátku. Žádnej div světa.

Na druhé straně šlo o - z mého hlediska - megavtipné vyprávění. Chvilkami jsem viděla sama sebe a svého muže, když jsme spolu začínali chodit, podobné vtípky, stejné odrzlosti, příjemný a přijatelný smysl pro humor. Neskutečně jsem se bavila a po dlouhé době se zase u knížky smála nahlas (což je u mě fakt velice řídký).
Místy jsem byla trošku vytočená nad donebevolající dokonalostí lidí okolo Caroline, ale vtipné popisné i dialogové části tento kaz na kráse vykompenzovaly.
No a Clive... Kdo by nechtěl mít doma tuhle číču? :-)

erefka
27.07.2014 5 z 5

Podle mě výborná kniha. Bavila jsem se u ní. Doporučuji!!

Jojohana
27.07.2014

souhlasím s MonisPop, z počátku se mi knížka líbila, ale potom se stávala nudnou, nedočetla jsem do konce

ivousekk
23.07.2014 4 z 5

bezva "romantická komedie", která se dobře četla. a i když byl děj celkem předvídatelný, musela jsem ji dočíst :)

Pelunka
21.07.2014

Kniha se čte moc pěkně. Je vtipná zábavná a určitě se u ní nasmějete. Má zajímavý děj a některý poznámky fakt stojí za to. Jen konec byl trošku přehnanej. Ještě štěstí, že nakonec to zachránil ten kocour.

lucie7261
21.07.2014

Kniha výborná pouze do dovolený ve Španělsku, tam to šlo všechno z kopce. Přehnaná romantika, nesmyslné romantické žvásty a nepřirozená touha po sexu a Óčku. Od dovolený ve Španělsku jsem měla hrozný problém knihu dočíst, musela jsem se vyloženě nutit...

janno69
17.07.2014 5 z 5

Pohodová oddechovka.......

MonisPop
15.07.2014 3 z 5

Asi jsem čekala něco jiného. Ze začátku jsem četla opravdu s nadšením a v některých částech jsem měla i slzy v očích (nechápu :D), ale jakmile se z toho stávala čím dál větší romantika, tak mě to přestávalo bavit a konec jsem skoro nemohla dočíst.

adrianna0305
15.07.2014 2 z 5

Taková romantická povídka o tom jak se ztratilo Óčko a nakonec bylo šťastně nalezeno. Toť celý obsah knihy :-) Přiznám, že vtipné věty se tam též našly a pár receptů na moučník.

lenka33
15.07.2014 4 z 5

Čtivá a humorná kniha s předvídatelným koncem. Na léto jako dobrou oddechovku doporučuji.

IFu
14.07.2014 5 z 5

Po prvním šoku, když jsem narazila na "Óčko" to byla velmi pěkná četba. Nasmála jsem se. Je jasné, jak takovéto knihy tohoto žánru končí. Proto je čtu. Je to oddechovka, nad kterou nemusím přemýšlet a dokonale přijdu na jiné myšlenky. Pokud má kniha za cíl odvést pozornost od náročné práce, tato mi toto poslání splnila. Přečetla jsem ji jedním dechem. Mám ji elektronicky a měla jsem ji stáhnutou v mobilu a každou volnou chvilku jsem do něj jukla.... :-) Patří mezi mé oblíbené, v budoucnu si ji ráda přečtu znovu. Vtipné. (Víc jsem se ale smála u knihy "Zítra začnu nový život" od G. Legardinier - to je opravdu ze života.

La Fiera
13.07.2014 4 z 5

Kniha se mi poměrně dobře a rychle četla. Kupodivu i obvyklý romantický děj byl podán výbornou formou plnou humoru. Ano autorčin humor, který knize vtisla mi dokonale sedl, většinou knihy jsem se tedy doslova prosmála.

Vzhledem k označí erotic jsem asi čekala víc erotických scén. Ale kniha příjemně překvapila, že jí tam zase tolik nebylo- výjimkou je až závěr knihy, který je tou nejvíce erotikou nabytou částí. (I když ono možná záleží na úhlu pohledu. ;))

petrzel
11.07.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila byla super.

Alienn
08.07.2014 2 z 5

Knihu jsem si pořídila jako oddechovku, u které se hodně nasměju, což se nepodařilo, možná jsem měla příliš velká očekávání, nevím. Začátek ještě měl docela spád, pak už mě to nudilo, předvídatelný konec a v poslední části knihy jsem si myslela, že jí ani nedočtu.

misicka2
07.07.2014 3 z 5

Fajn oddechovka, u které jsem se i zasmála. Autorka píše velice pěkně, její knížky se čtou samy :)

Justme3
02.07.2014 5 z 5

Skvělá kniha!
Je to ten druh knihy, který buď budete milovat, a nebo nenávidět. Já osobně jí miluji, ačkoli ten konec na mě byl trochu moc, dá se to přehlédnout, jelikož po celou dobu se skvěle bavíte, soucítíte s hlavními postavami a souhlasně přikyvujete, protože si s nimi padnete do noty. A nebo na ně nadáváte, jelikož Vám přijdou naprosto nesmyslní a ujetý.

pobijecmuch
28.06.2014 odpad!

"Název knihy mně spletl a já v domnění, že si přečtu válečný román z prostředí tankových bitev během 2. svštové války, jsem po tomto škváru sáhl. Fuj, tolik oplzlosti, vulgarity a nestydatosti jsem už dlouho nečetl. To neustálé užívání sprostých slov jako kazimrdka, šoustat nebo kundička mně doslova šokovalo. Této nechutnosti chybí vše co v dobré knize má být, počínaje hlubší myšlenkou a konče správným překladem originálního názvu Wallbanger. Kdyby zde existovalo ještě horší hodnocení než odpad, tak bych ho tak označil. Takto to bude odpad odpadů a to celé na druhou."

wesulle
27.06.2014 4 z 5

Ač nejsem příznivce tohoto druhu literatury, tak musím uznat, že mě kniha dost překvapila. Byla svižná, čtivá a zábavná. Až na pár klišé, která zahrnují dokonalá těla, six packy a dlouhé nohy, je kniha hodně zdařilá :)

Kátí09
27.06.2014 3 z 5

Vtipná kniha, celkem jsem se bavila. Slovo Óčko bych ale úplně vyškrtla. Jinak celkem klasický děj, který pohodově plynul. Malinko mi vadily emoční výlevy hlavní hrdinky, ale dalo se to přejít. Příjemná oddechová literatura.

trynitrix
26.06.2014 4 z 5

Jo kniha vtipem sršela , celkem příběh byl fajne až na nějaký blbosti ale ten sled události u všech knih je stejný takže i svým způsobem předvídatelný. a Očko nevím docela mi to tam vadilo :-D
Nejvíc mě asi pobavil Clive uplně nakonci :-D

pro ženy erotika