Cítiť znova

Cítiť znova
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482109/bmid_citit-znova-3eU-482109.jpg 5 1446 1446

Začít znovu / Znova série

Sawyer Dixonová pôsobí na ľudí dosť odmerane. Je tvrdá, nedáva si servítku pred ústa a stále je sama. Od smrti rodičov si nikoho nepúšťa k telu. To sa však zmení, keď sa zoznámi s Isaacom Grantom. Plachý chlapec v okuliaroch s hrubým rámom, s motýlikom na krku a uhladeným účesom ani zďaleka nepatrí k typom, ktoré by ju zaujali. Aj Isaac je nezadaný a už ho to začína škrieť. Vtedy mu Sawyer ponúkne pomoc. Navrhne mu, že z neho urobí drsného chlapca, aby mal väčší úspech u dievčat, a ona na revanš použije fotografie z jeho premeny na svoj záverečný školský projekt. Zdanlivo jednoduché. S jedným detailom však Sawyer nerátala. S citmi. A to sa ukáže ako veľký problém.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Feel Again , 2017

Špekyn
22.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha! Tenhle třetí díl z volné série se opět velmi vydařil. Příběh je nabitý emocemi. Charakter obou hlavních postav je velmi pěkně vykreslen a u Sawyer je přerod pozvolný a uvěřitelný. Jen Isaac mi přišel až moc nadaný na všecko. V prvním díle série je Sawyer vylíčena jako nesympatická mrcha, ve druhé díle k ní člověk už trochu získává sympatie a v tomto třetím díle vše vrcholí - příčina jejího chování je dobře vystavěna a člověk jí přeje, ať také najde štěstí a lásku :-).

sabina1996
21.04.2020 5 z 5

Nejlepší díl z celé série.

TerkaM
20.04.2020 5 z 5

Tak Cítit znovu je rozhodně a bezesporu nejlepší knihou z celé série! Opravdu dost mě to bavilo, skvěle se to četlo, takřka pořád jsem u čtení měla slzy v očích, takže tohle se autorce vskutku povedlo a já nemůžu jinak, než vám to doporučit. :) Příběh Sawyer a Isaaca byl tak neskutečně silný, a když to tak porovnám, tak v této knize se zároveň setkaly dva různé světy, dva různé typy postav, které se dokážou navzájem podpořit i v těch nejtěžších situacích. Asi takové nejsilnější pouto mají mezi sebou, na rozdíl od předešlých knih. :)

ElikaS
20.04.2020 5 z 5

Tak tohle byla jednoznačně nejlepší knížka serie. Kaden byl fajn, Spencera jsem si oblibila, ale Isaac ... toho bych chtěla doma :) byl úžasný. A Sawyer, ač z předchozích knih tak nepůsobila, byla nejsympatičtější hrdinkou. Příběh byl uvěřitelný a krásný a měl v sobě myšlenku. Připomněl mi skvelou autorku Colleen Hoover. Navic se mi moc libilo, ze poslední dobou zcela výjimečně, nebyl hlavní hrdinou sebestředný, arogantní rebel, ale milý a neskutečně trpělivý kluk. Rozhodně doporučuji.

Kristyna.20
20.04.2020 5 z 5

Až je mi líto, že jsem ji už přečetla... :)
Krásný příběh, rozhodně zatím nejlepší díl z celé série, jsem nadšená. Isaaca a Sawyer jsem si oblíbila, moc sympatické postavy :)

Těším se na příběh Everly a Nolana :)

Terka18
20.04.2020 5 z 5

Super. Úžasná knížka, zasmála jsem se i mi ukápla slza. Isaaca jsem si zamilovala. Určitě budu vyhlížet další knížku od autorky.

jana0338
20.04.2020 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl, přečetla jsem jedním dechem. Miluji, když mám u knihy emoce, a tady jsem si několikrát musela utřít slzu. Skvělý příběh.

jani.ruzicko
20.04.2020 5 z 5

Tento díl se mi asi líbil zatím nejvíc... myslím, že tak půlku knížky, ne-li víc, mi tekly slzy dojetí...

Krásný příběh s krásným koncem.

Mohu doporučit :)

lusitta05
19.04.2020 5 z 5

Skvelá séria, čím ďalej, tým lepšia. Od príbehu Isaaca a Sawyer som sa nemohla odtrhnúť. Bolo tam všetko, čo mám rada. Dokonca niektoré pasáže boli fakt dojímavé. Kto vraví, že nie som cieľová skupina?

NikolaSkop
19.04.2020 5 z 5

Super! Tak moc jsem se tesila na jejich pribeh! A rozhodne me nezklamal! Cela serie se mi moc libila! Doporucuji! :)

Kukicka
19.04.2020 4 z 5

Bylo to moc mile a roztomile. Hlavne prvni pulka, ktera se mi asi libila trochu vic. Druha pulka uz pro me byla vic emotivni a i slzicky ukaply. Uz ted se tesim na dalsi dil s profesorem literatury Nolanem...

MarKy95
18.04.2020 4 z 5

První díl byl pro mě nejlepší, ale tenhle byl zase lepší než druhý. Brzo v ranních hodinách jsem měla dočteno, protože panebože. ❤️ Těším se na další autorčiny knihy. 4* za to že jsem nebyla tak nadšená, a úplně mi nesedl Isaak, nevím co to... Kaden nasadil laťku vysoko..

Ivuska.09
18.04.2020 3 z 5

Ze všech dílů jsem si já tento užila nejvíce. Byl pozvolný, ale zároveň plynulý. Celkově série jistě potěší nejen náctileté čtenářky.

domino1701
17.04.2020 5 z 5

Kniha byla stejně sladká, jako celá obálka :) Třetí díl vůbec nezklamal. Určitě se těším na autorčiny další knihy. :) Něco mi říká, že o ní ještě budeme hodně slyšet...

Ossinky
12.04.2020 5 z 5

Naprosto úchvatný příběh, který se moc hezky četl, Isaak byl úžasný, člověk by se do něj hned zamiloval. Nádherně popsané myšlenky a city postav, krásný příběh, chvílemi mi i slza ukápla. Opravdu moc povedené.

lenka6429
12.04.2020 5 z 5

Jak jsem zvyklá z filmů, že první díl bývá nejlepší a další už většinou nic moc, tak jsem mile překvapená a za mě tento díl nej. Je to určitě i tím, že jsem se částečně v Sawyer nacházela a jistě se každý najde v jiném příběhu. Každopádně jsem všechny 3 knížky přečetla během chvíle a rozhodně si ráda přečtu další autorčinu tvorbu. Všem doporučuji, určitě se ke knížkám ještě někdy vrátím.

NelatyLivre
11.04.2020 5 z 5

ÚŽASNÁ KNIHA!!
Túto knihu doporučujem, je to najlepšia kniha od autorky.
Isaac je úplne zlatíčko a Sawyer som si obľúbila už v predošlej knihe. Musím povedať, že som si aj poplakala. Bolo mi ľúto Sawyer, všetkých tých zlých spomienok a ľudí, ktorých v živote stretla.
Sawyer bola rozbitá, ale Isaac ju spravil.

AnnaNguyen05
07.04.2020 5 z 5

Knížka, která mě dokála rozesmát, rozbrečet a v neposlední řadě udělat mě šťastnou.

blonďatá.luc
04.04.2020 5 z 5

Kniha mě naprosto polapila a já se nemohla odtrhnout až do samého konce - je vidět, že autorka už je zkušenější, lépe volila slova a celkově se jí dařilo lépe vystavět příběh. Hlavní hrdinové spolu byli tak sladcí a úžasní (hlavně Isaac teda). Kniha by se mi líbila ještě více, kdyby se ve vyprávění střídali, ale co už. Je to takové milé, oddechové čtení, ve kterém hlavním hrdinům budete přát jejich zasloužený happy end - protože byť je příběh plný klišé a až tak moc dějem čtenáře překvapit nedokáže, je skvěle napsaný a já při nejedné scéně tála.

nikola2205
01.04.2020 5 z 5