Cítiť znova

Cítiť znova
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482109/bmid_citit-znova-3eU-482109.jpg 5 1446 1446

Začít znovu / Znova série

Sawyer Dixonová pôsobí na ľudí dosť odmerane. Je tvrdá, nedáva si servítku pred ústa a stále je sama. Od smrti rodičov si nikoho nepúšťa k telu. To sa však zmení, keď sa zoznámi s Isaacom Grantom. Plachý chlapec v okuliaroch s hrubým rámom, s motýlikom na krku a uhladeným účesom ani zďaleka nepatrí k typom, ktoré by ju zaujali. Aj Isaac je nezadaný a už ho to začína škrieť. Vtedy mu Sawyer ponúkne pomoc. Navrhne mu, že z neho urobí drsného chlapca, aby mal väčší úspech u dievčat, a ona na revanš použije fotografie z jeho premeny na svoj záverečný školský projekt. Zdanlivo jednoduché. S jedným detailom však Sawyer nerátala. S citmi. A to sa ukáže ako veľký problém.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Feel Again , 2017

maafa
17.07.2020 4 z 5

Jasně, je to typická "young adultka", a já už rozhodně nejsem mladá:), ale to pro mě není překážka:). Oproti druhému dílu, který mě moc nenadchl, byl tento čtivý. Sawyer i Isaac byli zajímaví, sympatičtí, nevšední. Jejich příběh mě zaujal. Jasně, občas mi ty zvraty přišly trochu dětské, ale to přičítám spíš svému věku:). Jako oddychovku můžu doporučit.

Jancusk
16.07.2020 4 z 5

Tohle je podle mě nejlepší ze zatím vydaných tří dílů série Znovu. Konečně totiž je hlavní hrdinka taková ta "drsná holka" a kluk uťáplý stydlín, ne naopak jako ve většině NA knih, které jsem zatím měla možnost číst. Kniha se stejně jako její dvě předchůdkyně četla krásně, v podstatě se nejde odtrhnout.

Lucynell
12.07.2020 5 z 5

Myslela jsem si, že předešlé dva příběhy už nic překonat nemůže. To jsem se ovšem mýlila. Kniha je velmi čtivá, zábavná, dojemná a dokáže vás zcela vtáhnout do dějě. Příběh Sawyer a Isaaca jsem přečetla doslova jedním dechem. V této knize nám autorka ukazuje, že bychom neměli dávat na názory ostatních, ale poznat dotyčného člověka sami, odhalit, co se skrývá pod jeho maskou, protože ne vždy je pravda to, co o člověku roznáší jiní. Už jen proto bych tuto knihu doporučila úplně každému, aby si uvědomil, že věci, které slyší od jiných, nemusí být zcela pravda a že často je šíří ten, kdo druhým závidí nebo je zkrátka jenom nemá rád a vneposlední řadě, že každý má nějaký důvod, proč je takový, jaký je.

anet.myblog
11.07.2020 5 z 5

Ve třetím dílu této série jde tentokrát o příběh Sawyer a Isaaca. Knížka se mi hrozně líbila a předčila mé očekávání. Příběh není zdaleka obyčejný, už jen kvůli tomu, že to není typický příběh good girl & bad boy. Tady je to úplně naopak. Isaac je šprt a tak trochu podivín, který studuje hned několik oborů na vysoké škole. Zatímco potetovaná Sawyer vede vztahy maximálně na jednu noc a jinak se věnuje studiu fotografie, focení je jediná z věcí, co jí naplňuje. Knížku jsem přečetka během šesti dní, jelikož jsem se od ní nemohla odtrhnout a v době karantény mi nic nebránilo dočíst ji tak rychle. .

MonaLisa42
06.07.2020 5 z 5

Úžasná kniha, zatím nejlepší ze všech dílů. Čtivá, dojemná, zábavná a především dokáže ve čtenáři vzbudit hromadu emocí a neschopnost od ní odtrhnout zrak.
Postava Sawyer se v průběhu celé série velice mění a stává se ze vzteklé a nesympatické dívky skvělou a odvážnou hrdinkou. V této knize pořádně poznáme i mimoňského Isaaca a jeho velkou rodinu. Námět knihy je prostě dokanalý - divoká rebelka se rozhodne proměnit svého stydlivého, milého a velice přehlíženého (občas i šikanovaného) spolužáka na sebejistého lamače dívčích srdcí a mezitím se do sebe zamilují. Opět se musím přiznat, že jsem měla obrovský problém potlačit pláč a záchvaty smíchu. Když jsem byla ve 3/4 knihy, tak se mi zdálo, že je příběh už u konce, a tudíž jsem se děsila jaký nucený zvrat se objeví. Nemusela jsem mít obavy... zvrat sice následoval, ale vůbec nebyl násilný a do příběhu se skvěle hodil a udělal knihu ještě napínavější.
Na knize není NIC, co bych chtěla změnit. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Moc děkuji!!!

PS: Takové profesory bych si také moc přála mít. :-)

Agilady
28.06.2020 5 z 5

3. díl této “série” se mi moc líbil, ale díl 2. Se mi líbil nejvíce.

blanka5960
27.06.2020 5 z 5

Myslela jsem si, že příběh Allie nebo Dawn nic netrumfne, ale příběh Sawyer je asi ze všech nej. Plný emocí, děje a Sawyeřina minulost se mně hodně vryla pod kůži, nyní po dočtení chápu její drsnou slupku, prostořekost a nevázaný život. Těším se na další díl, který by měl vyjít letos v létě.

Kristy.Seb
18.06.2020 5 z 5

Opět mě kniha od této autorky dostala. Přečteno jedním dechem.
Issiaca jsem si ihned zamilovala. Líbí se mi, jak autorka vždy použije nějakou tragedii l hlavním hrdinům a jak se s nimi učí žít.

Brolly
15.06.2020 5 z 5

Přemýšlím, která kniha z této série se mi líbila nejvíc, ale každá má své kouzlo, postavy jsou sympaťáci. Sice už u dalších knih od Mony očekáváte nějaké drama v minulosti hlavních postav, ale vůbec mi to nevadilo.

MajaT.
12.06.2020

Super díl krásne se četlo ????

YenMaja
12.06.2020 5 z 5

Nejlepší díl z celé série, Isaaca si okamžitě zamilujete. Mona Kasten prostě umí psát tak, že jiskření mezi dvojicí cítíte i vy u čtení.

tynka65
11.06.2020 5 z 5

Nejlepší ???? díl ze série! A to jsem opravdu nečekala, že příběh Kadena a Allie někdo předčí... Isaac je tak strašný sympaťák a milý kluk a strašně mě bavilo jak se postupně otrkával a získával sebevědomí. Sawyer jsem v předchozích dílech neměla vůbec ráda, ale tady jsem ji moc fandila a její dějová linka mě strašně zasáhla.... Po dočtení se nemohu dočkat srpna až vyjde další díl.

RendyaDav
09.06.2020 5 z 5

I tato kniha byla pro mě skvělé čtení.Nápaditý příběh ,který nepostrádá intimitu a romantiku...

lucye007
09.06.2020 5 z 5

Knížka byla jedním slovem skvělá. Ačkoli má přes 400 stránek, já jí měla přečtenou za dva dny. Začátek byl pomalejší, ale pak jsem se do knihy začetla a stránky mi mizely pod rukama. Těším se na další díly.

Jessie_
02.06.2020 5 z 5

Další velká paráda!

Škoda, že jde udělit jen pět hvězdiček, protože nejenom tahle kniha, ale celá série by si jich zasloužila mnohem víc. Můžu jen říct díky za tuhle skvělou autorku a už se moc těším na pokračování. :-)))

Deee
02.06.2020 5 z 5

Dokonalá kniha ♥️ krásné čtení od kterého se nedalo odtrhnout. Isaaca jsem si zamilovala hned na začátku, Sawyer mě ke konci knihy trochu štvala svým chováním, ale jinak byla skvělá. Za mě nejlepší ze série a určitě doporučuji.

TerezaJágrová
01.06.2020 5 z 5

Sawyer mě v předešlých knihách příliš neoslovila, ale v této knize jsem si jí oblíbila. Příběh je čtivý a zajímavý. Doporučuji

veveronka
31.05.2020 5 z 5

Jsem moc spokojená,Sawyer mi občas svým chováním lezla na nervy,protože lidí co měli špatné dětství je spousty a nechovají se tak a Isaac byl skvělý,ale upřímně je pravda,že mládí hledí spíše na zevnějšek než povahu,což je škoda

Liduka
28.05.2020 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, ale popravdě mě trochu zklamala. SPOILER: Velice dobře se četla a bavilo mě prožívat společně s Isaacem jeho proměnu, ale na Sawyer mi vadila ta její nerozhodnost jestli teda Isaaca chce nebo ne. Kdyby si bývali s Isaacem vyjasnili svoje city poté, co spolu skončili v posteli, tak by alespoň kniha byla o kus kratší. Za mě tři a půl hvězdičky

2688
27.05.2020 5 z 5

Krásný příběh. Myslím si že každý má v životě etapu na kterou nerad vzpomíná, ale přesto v něm žije. Ať, už ve zpomínkách a útržcích živící obrazů co se z ničeho nic objeví a pak zmizí ..... Jen málo kdo se dokáže otevřít