Cítiť znova

Cítiť znova
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482109/bmid_citit-znova-3eU-482109.jpg 5 1446 1446

Začít znovu / Znova série

Sawyer Dixonová pôsobí na ľudí dosť odmerane. Je tvrdá, nedáva si servítku pred ústa a stále je sama. Od smrti rodičov si nikoho nepúšťa k telu. To sa však zmení, keď sa zoznámi s Isaacom Grantom. Plachý chlapec v okuliaroch s hrubým rámom, s motýlikom na krku a uhladeným účesom ani zďaleka nepatrí k typom, ktoré by ju zaujali. Aj Isaac je nezadaný a už ho to začína škrieť. Vtedy mu Sawyer ponúkne pomoc. Navrhne mu, že z neho urobí drsného chlapca, aby mal väčší úspech u dievčat, a ona na revanš použije fotografie z jeho premeny na svoj záverečný školský projekt. Zdanlivo jednoduché. S jedným detailom však Sawyer nerátala. S citmi. A to sa ukáže ako veľký problém.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Feel Again , 2017

Elize
04.05.2020 4 z 5

Stejně dobré jako první díl, možná ještě lepší...? Každopádně lepší než díl druhý. Isaac a Sawyer jsou zajímavé postavy, které čtenáři ihned přirostou k srdci. Isaacova proměna v knížce šla až nějak příliš snadno, ale chápu, že na to autorka nemá tisíc stránek, přesto se nemohu zbavit dojmu, že to bylo tak nějak ve skocích. Přesto moc hezký příběh, dobře napsané, čtivé. Sawyer podle mě ze tří knih nejzajmavější dívčí hrdinka. Doporučují pro milovníky romantiky.

Bajkas
04.05.2020 5 z 5

Moc krásná knížka. Děj hezky plyne, nikde nezadrhavá a celkově promyšlený. Trochu mi přijde podobný styl.jako C. Hooverová a překvapivě se čte stejně rychle :-)

Wabinka
03.05.2020 5 z 5

První dva díly byly pěkné,ale tento třetí je jednoznačně nejlepší.Opravdu povedená romantická kniha,ve které nic nechybí a ta chemie mezi Sawyer a Isaacem byla z knihy krásně cítit.Opravdu povedená série.

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Cela seria je bomba! Neviem si vybrat, ktory parik mi je najviac sympaticky, ale musim povedat ze aj tento posledny ma velmi prekvapil! Ale pacilo sa mi to velmi a preto odporucam! aj celu seriu!

pavlikova9332
03.05.2020 5 z 5

Skvělá kniha a řekla bych že za mě i nejlepší díl.

Peetullka
02.05.2020 5 z 5

Za mě nejlepší díl ze série. Kniha není uspěchaná a ani utahaná, tak všeho akorát. Za mě super.

Perry
01.05.2020 5 z 5

Možná vás stejně jako mě napadá otázka... "Může to být ještě lepší?"
A odpověď je snadná ... "ANO, může!"
Mona Kasten se znovu překonala a napsala krásný, emotivní a zabavný příběh. Ale jak sama říká v Poděkování "...dohánělo jí to k šílenství." Mě taky! Sawyer a Isaac vás opravdu budou napínat až do poslední stránky.
Tohle spojení mimoně a drsňačky prostě zafungovalo.

jeny-v
01.05.2020 5 z 5

Včera "trojka" dočtena a super, možná nejlepší ze série. Isaac Grant versus Sawyer Dixonová - rozdílný jako den a noc. Pro fotografku Sawyer je transformace "Mimoně" perfektní téma pro závěrečnou práci: Předtím a potom - Líza Doolittlová naruby. Hlavní hrdinka se svojí sestrou Riley prožily po smrti rodičů úděsné dětství a dospívání u své tety, tím si byly velmi blízké a pro Sawyer se stala noční můrou svatba Riley s Morganem. Soustředila se tedy na přeměnu "Mimoně" v drsoně. Isaac byl lehce zakomplexovaný, citlivý, milující mladý muž, který měl bezvadnou velkou rodinu žijící na farmě a v knize úžasnou roli nesmělého studenta . Setkáváme se zde i s ostatními postavami z předešlých dílů - spolubydlící Dawn; Alli; Kadenem; Spencerem a Scottem. Dobré téma, dobrý materiál, dobrá práce a zpracování - za mě plný počet.

Bet
28.04.2020 4 z 5

Nejlepší ze série,opravdu mě bavila ;)

Katka7922
27.04.2020 3 z 5

Z knihy mám velmi rozporuplné pocity. Nejdřív mě moc nebavila, pak zase jsem se od ní nemohla odtrhnout a takhle se to střídalo možná 3x.
Sawyer i Isaac byli oba úžasní a hodně jsem si je oblíbila. Isaac na můj vklus prošel proměnou až moc rychle, dokázala bych si přestavit pozvolnější vývoj jeho přeměny a trochu víc srandy u toho.
Musím velmi pochválit obálku. Je kouzelná.
Jinak za mě tento díl byl asi nejslabší.
PS: podle komentářů, které tu čtu to vypadá, že mám spíš jen nějaký čtenářský blok :-)

Red-haired
26.04.2020 5 z 5

Já ty knížky Mony Kasten prostě zbožňuju čím dál víc.❤
Z prvního dílu této série jsem až tak nadšená nebyla, ale byla to pěkná oddechovka na jedno přečtení. Knihu Věřit znovu jsem si už zamilovala a rozplývala se nad ní v recenzi. Nemyslela jsem si, že pro mě další díl může být stejně dobrý, protože Sawyer nevypadala na hrdinku, které bych mohla fandit, Isaac už teda vůbec, ale opak je pravdou.
Postava Sawyer mi neskutečně sedla, dokonce mě hned ze začátku několikrát rozesmála a s Isaacem byli prostě tak zlatí, že jsem se při čtení zase rozplývala jako malá holka.
Pokud už jste některou z knih Mony Kasten četli, tak přibližně znáte koncept, na kterém bude příběh vystavěn. Mně osobně tento koncept vyhovuje a hlavní změnou jsou vždy noví hrdinové, kterým fandíte, aby si dali život dohromady a hlavně aby se dali SPOLU dohromady.
Opět tedy nečekejte víc než pěkný romantický příběh zahrnující trable z minulosti, se kterými se hrdinové musí popasovat, spoustu zábavných příhod a dávku erotiky.
Za mě perfektní odpočinkové čtení, do kterého se vždy až moc snadno začtu a nejsem schopná knihu odložit.

Pedruska01
26.04.2020 5 z 5

Jo. Prostě jo. Na tuhle knihu jsem se hrozně těšila, měla jsem trochu takové malé peripetie, než se ke mě dostala, ale nakonec se povedlo. Hned jak jsem ji měla v rukou, všechno šlo stranou a já se do ní pustila. Výborně se četla, velmi rychle se otáčely stránky až mi je zase líto, že už to skončilo. Styl autorky mi vyhovuje, líbí se mi, což se dalo čekat, protože už v předchozích dvou knihách tomu tak bylo. Je prostě úžasná.
Hlavní hrdinka Sawyer v jejím samostatném příběhu se mi hodně líbila, což vlastně dokázala už na první stránce knihy. Byla to relativně pevná nádoba, která má svůj obsah potlučený. Naprosto jsem jí chápala a soucítila s ní, nelíbilo se mi, jak se k ní druzí chovali. Ale to platí bohužel prostě obecně, člověk člověka nezná a už ho soudí, už se k němu chová jako k hadru. Bylo mi jí líto. Její osobní příběh nebyl hezký a užila si své, ale já ji měla ráda a hrozně jí fandila. Na to, jak se prezentovala, tak ji svíral velký strach, který páchal jen další neplechy. Se sestrou, s přáteli, které skutečně měla, jen tomu nevěřila a samozřejmě i s klukem, který se jí objevil v životě. Sawyer měla sebevědomí ve zdravé míře, ale zároveň ho ztrácela, protože si myslela, co nebyla pravda. Podkopávala se. Zbytečně. Ale důvěra je ošemetná.
Druhý hlavní hrdina: Grant. Isaac Grant. A Theodore k tomu si mě získal bez debat taky a poměrně rychle. Byl jiný - přesně jak sám prohlásil. Byl mimořádný v tom, že byl naprosto odlišný od všech těch hlavních hrdinů, se kterými se běžně setkávám. Chlap bez špetky sebevědomí, stydlín, zmatkář a s horou slušňáctví. Byl zajímavý. Měla jsem ho ráda, jinak to vážně nešlo a prostě jen se zatajeným dechem jsem sledovala jeho další kroky. Držela jsem mu palce a upřímně, jsem ráda, kam se dostal, mile mě překvapil. Jeho osobní příběh nebyl tak zlý, jako u Sawyer, ale svým způsobem smutný. A měl skvělou rodinu - sourozence, prarodiče.
Dohromady ti dva hrdinové tvořili něco, co mohlo bít do očí, protože jsou tak odlišní, ale přitom se skvěle doplňovali. Těžko se mi tomu věřilo, zvlášť na začátku, ale po dočtení jsem o tom přesvědčená. Navíc taky mi přišlo, že se role obrátili oproti standardu. Většinou chlap chodí za ženou. Tady to bylo prostě naopak a mě se to s těmi postavami, příběhem a vývojem prostě líbilo. Originálně netradiční a krásné.
Musím taky říct, že ten příběh je hrozně emotivní. Silný, bolestivý, krásný a zlý. To všechno a mnohem víc. Dokázal mě pobavit - úsměv, ale taky rozesmutnit - slzy. Je to tak výborně napsané, že jsem tu bolest, kterou prožívala hlavní hrdinka cítila taky. Bolelo mě nitro kvůli nim. Ten příběh v tak veselé růžové obálce mi sevřel nemilosrdně srdce. Užívala jsem si to. Dostala jsem prostě něco, co by mělo být u příběhů, co je pořád unikát, když to autor skrze ty stránky, slova a věty vloží a ono to je cítit. Toho si moc cením. Jsem velmi spokojená, přímo nadšená. I třetí kniha se prostě Moně povedla, a to zatraceně dost. Momentálně si připadám, jako kdybych nevěděla co s životem. :D Po dočtení bych se nejraději okamžitě zase k těm postavám, do toho městečka Woodshillu vrátila. Ta série mi ukradla srdce. Pošramotila a zahojila. Co víc si přát - velký důkaz, jak skvělé to je.
Samozřejmě se v příběhu objevili i postavy z předchozích dvou dílů. Bylo fajn se s nimi znovu setkat, i když do jejich osobního příběhu už nahlédnout nešlo, ale bylo hezké, že jim stále to osobní štěstí drží.
Hrozně moc se těším na další díl. Jsem vážně zvědavá, o kom to tentokrát bude. Protože většinou to je o postavě, kterou byť okrajově, tak ale kapku známe, ale tentokrát to tak nevypadá? Nechme se překvapit, jen doufám, že setkání bude brzy. Tohle je radost hodnotit plným počtem a zároveň skoro povinnost doporučit dál! :)

Alieen
25.04.2020 5 z 5

Kniha mě nadchla. Jednoznačně nejlepší díl celé série. Kniha mi vyhovovala v mnoha ohledech, líbilo se mi, jak dlouho kolem sebe hlavni postavy kroužily, nebylo to uspěchané, ani zbytečně utahané. Mělo to spád a vzalo mě to za srdce.

keiko33
25.04.2020 5 z 5

Najlepsi diel serie. Autorka si tentokrat vybrala zujimavu dvojicu. Ticheho, hambliveho, totalne mimona a mrchu bez citov, "dievca na jednu noc. Teda tak to vizeralo na prvy pohlad. V skutocnosti to boli dve dobre duse, ktore zazili v minulosti tazke casy. No prejavovali to uplne opacne. Issac sa stranil ludi, bol tichy a hamblivy, naopak Sawyer bola stredobodom pozornosti. Aj ked som Sawyer po prvej casti nemusela, tu som si ju oblubila. Ako sa hovori v Malom princovi "Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné. "

Knihomolka728
24.04.2020 5 z 5

Podle mě nejlepší díl ❤️
Od začátku do konce jsem se neskutečně bavila❤️
Oba hlavní hrdinové mi byly hrozně sympatický a hned jsem se zamilovala do Issaca❤️
Prostě třešinka na dortu ❤️❤️
Doufam že budou další knihy od této úžasné autorky ❤️

Zomy
23.04.2020 5 z 5

Tohoto dílu jsem se trochu bála. Sawer v předchozích knihách rozhodně nebyla žádná sympaťanda (i když ve Věřit znovu si autorka už připravovala půdu). Dvojice nymfomanky a trapáka, jak se Isaac ze začátku jevil, mě nelákala. Ale je to boží! :-)

Evka3814
23.04.2020 5 z 5

Kdyby to šlo,ta dám 10☆ Byla to trešinka na dortu,nečekala jsem ani nic jiného. Opět bravurně napsané ♡Na příběh Sawyer a Isaaca jsem byla zvědavá,no a dopadlo nad mé očekávání.Ke konci ukápla slzička:) ,ale BOŽE k této sérii se budu rozhodně vracet! CHCI DALŠÍ KNIHY♡♡♡♡♡

JannaB
23.04.2020 5 z 5

Příběh Isaaca a Sawyer mě úplně pohltil. Zatím nejlepší díl ze série :) . Vypadá to, že mám další oblíbenou autorku.

EvaSupovic
22.04.2020 5 z 5

Joooooo, tak to mě teda dostalo. Všechny díly do jednoho jsou top a tenhle jsem slupla zase jak malinu.

V.Vendulii
22.04.2020 5 z 5

Ach můj Bože. Stejně jako předchozí díly - naprosto geniální. Líbilo se mi, že se Sawyer tak úplně nepřidala do "partičky" z předchozích dílů a setkali jsme se zase s novými postavami. A Isaac? Na jeho popis bych potřebovala použít slintající emoji. Za mě prozatím nejlepší knížka roku 2020 a pochybuji, že ji něco předčí.