Chybíš mi

Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/mid_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4 723 198

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Missing you , 2014

Terry11
09.01.2017 3 z 5

"Protože srdce nezná rozdíl mezi rozumným a nerozumným."

Začátek mě dost zaujal, ovšem jak přibývalo záhad, a tedy i zauzlování příběhu, začalo mi to překombinování prostě vadit. Neuvěřitelné, nereálné. Když pomyslím na newyorskou policistku, mám před sebou Evu Dallas (serie Smrtící), kde je také složka detektivní, romantická, a dokonce scifi. A na to tedy podle mě tato kniha nemá.

vlasta12
07.12.2016

Super knížka. Hltala jsem stránku za stránkou. Od tohoto autora moje první přečtená kniha. Určitě si vypůjčím další.

mulder
28.11.2016 4 z 5

Vůbec mi nevadí, že je knížka neuvěřitelná, překombinovaná, protože by to možná byla celkem nuda. S touto knihou jsem byl spokojený, v žádném případě nenudila, bavila mě, měla spád a napětí. Rád si přečtu jinou knížku tohoto autora.

Anasa
29.10.2016 4 z 5

Před několika lety jsem si přečetla Temné lesy, tehdy mne zcela pohltily. Nad Šesti lety jsem tak trochu krčila rameny, ale když jsem si četla hodnocení Chybíš mi, s očekáváním jsem sáhla po dalším Cobenovi. Zařadila bych ho tak mezi dvě předešlé. Dobré, čtivé, napínavé, ale jak už tu bylo řečeno, až moc vykonstruované. Když jsem knihu dočítala, podivovala jsem se Jeffovu podivnému vysvětlení svého zmizení. Tak moc skřípalo, že kazilo celý dojem z přečteného. Naštěstí přišly ještě dvě poslední stránky. Uznávám, že byly trochu "nad čáru", alespoň však věci sladily dohromady.

Scarlett80
07.10.2016

Po knize Šest let jsem se tesila na dalši knihu od tohoto autora. "Chybíš mi" bylo opět napínavé čtení. I kdyz trochu jednoduche a "americke", ale vyborne pro toho, kdo potrebuje oddychnout a rad popusti uzdu své fantazii.

tigrislinda
24.08.2016 5 z 5

Jako vždy ,od tohoto autora, perfektní počtení.Všem mohu jedině doporučit.Napínavé, čtivé!!!!

Janek
15.08.2016 3 z 5

Ale ano - ono je to napínavé a čtivé, ale příliš málo uvěřitelné - příliš přelidněné a překombinované.

Selinute
10.08.2016 4 z 5

Po roční pauze jsem opět sáhla po Cobenovi. Po mém loňském neúspěchu s knihou "Šest let" jsem od této ani žádný větší zázrak nečekala. O to víc jsem byla překvapena. Bylo to čtivé, napínavé a docela dobré. Mám jen malou výtku k závěru, který se mi zdál, že místy tak trochu "skřípal". Je to knížka, která se čtenářům líbí a tomu odpovídá i její hodnocení.

Adelka123456
02.08.2016 5 z 5

Skvělé! Četla jsem od něj již čtyři knihy a tahle a Šest let jsou rozhodně top! Na každý stránce se něco stane, žádná nudná místa. Prostě paráda!

melonka
19.07.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla na doporučení. Musím říct, že je skvělá..ano, nad některými věcmi musí člověk kroutit hlavou, že se to realitě nepodobá ani z rychlíku :), ale je to kniha, nad kterou člověk ani moc tak nepřemýšlí, jak se snaží číst dál a dál, aby věděl jak to dopadne....

Bez poslední kapitoly bych se obešla, byla až tak nereálná/divná, že mi do toho vůbec neseděla (dala bych kvůli ní i o jednu hvězdičku méně, ale zbytek knihy a celý koncept příběhu byl skvělý)

Marluksa
11.07.2016 5 z 5

Coben prostě nezklame. Je zárukou kvalitního čtení a můžu jen doporučit.

šipek
08.07.2016 5 z 5

Parádní psychothriller s dost dobrým tématem na dnešní dobu. Na této knize jsem si hodně pochutnal, dal bych si přídavek :-). Napínavé a konec výborný.

Seiers
06.07.2016 5 z 5

Určitě jsem četl od Cobena lepší příběhy (např. Nadobro ztracený), ale i tak patří "Chybíš mi" k absolutní špičce daného žánru.

studentice
02.07.2016 3 z 5

Moje druhá knížka od tohoto autora a zároveň asi poslední. Vadí mi jeho propojení thrilleru s červenou knihovnou a neuvěřitelnost některých linek příběhu.

Michnicka
08.06.2016 3 z 5

Poprvé mě Coben moc nebavil, bylo to až až natežené, ale konec byl úplně peckový! Ty konce mě baví u něj nejvíce, napínavé jako kšandy a naprosto nečekané.

helenkan
19.05.2016 5 z 5

Paráda.Až do rána do tří,jinak to nešlo.:)

babsi66
20.04.2016 4 z 5

Má to spád, má to grády, jednotlivá vodítka a rozuzlení jsou dávkována přesně v tom správném tempu tak, že jednoduše nemůžete knížku odložit s tím, že to dočtete zítra. A závěrečné rozuzlení je třešničkou na dortu. Ideální krimi thriller.

upol
12.04.2016 4 z 5

Dobrý, knihu mám doma a půjčila jsem ji pár známým a ti byli nadšení. Já až takové nadšení nesdílím, ale nebyl to špatný příběh. Autor píše zvláštně a nebo je to tak, jak už tu někdo napsal - zvláštní překlad. Myslím, že chyba není na straně čtenáře.

tess.de.veles
10.04.2016 3 z 5

...pro mě nic moc, až na posledních asi deset stránek...Nevím čím to je, ale jeho knihy v originále doslova hltám, ale v češtině mi moc nejedou...Ale asi bude chyba na straně čtenáře :)

anais
02.04.2016 5 z 5

Báječná, napínavá, zkrátka perfektní!

Harlan Coben
americká, 1962