Chaos v míru

Chaos v míru https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485151/bmid_chaos-v-miru-Lpo-485151.jpeg 4 350 71

Půlnoční běsnění série

„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však ničeho bát – jen toho, že vás připravíme o rozum.“ Dove už od dětství pronásleduje Stín. Nikdy neviděla jeho obličej, slyšela však jeho šepot, byl jako příšera pod postelí a trápil ji v nočních můrách. Když ovšem nastoupila do Půlnočního běsnění, vytratil se. Proč a na jak dlouho? Dove netuší, že její únos a účinkování v nevšedním a nebezpečném atraktivním představení zapadá do dávno promyšleného plánu a že vždy patřila k nim, k Bratrstvu z Kizniče. Kingston, Killian, Keaton a Kyrin, čtyři bratři z Kizniče, nemají zrovna radost z toho, že se Dove stane součástí jejich show a že s nimi má bydlet v karavanu. Nebo to tak není? Jsou mistry lží, triků i kaskadérských kousků, muži s krví na rukou i hříchem v očích, a Dove neví, komu může věřit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: ekniha , Baronet

In Peace Lies Havoc , 2019

NikolaSkop
16.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Ach to bylo neco, Amo opet nezklamala. Libilo se mi ze se tam v jedne vete obevily i kluci z Elitniho klubu králů.. Vsimly jste si? :) Brantly, Nate atd prijeli na pokec.. :) :D Mimochodem EKK jsem cetla tak minimalne 10x…Kazdopadne co se tyce teto knihy chvilema mi to pripominalo Elitni klub a dokonce jsem se i bala ze tam budeme mit dalsi labut :D nastesti to tak ale nebylo ! :) Za me tato kniha rozhodne stoji za precteni a ja jdu s chuti pokracovat v serii! :))

pavlikova9332
08.04.2022 5 z 5

Tak to byl chaos. Moc se mi kniha líbila autorka opět nezklamala

Luigi1
03.04.2022 5 z 5

Tak si Amo drží ten svůj standart laťku vysoko uvidíme jak dlouho se se udrží na špici.

prcek19
03.04.2022 5 z 5

Wow..to byla zase jízda..jelikož sem od Amo přečetla už několik knih, tak sem na její styl psaní již zvyklá..stejně jako u jiných knih sem i tuto hltala slovo od slova..ač mi bylo od začátku Dove líto, tak sem jim s Kingem fandila..no a ten konec plný překvapení..strašně se těším na další díl

Sebík0903
21.03.2022 3 z 5

Tak jo...Po elitě králů jsem dost dlouho přemýšlela nad tím zda se mám pouštět do této nové tvorby nebo ne. Jak už zde napsalo mnoho lidí, knihy od Amo Jones nejsou pro každého, buď je milujete nebo je úplně zavrhnete. Proto jsem tedy do této knihy šla s určitým nadhledem a s tím, že nemůžu nad vším co se v knize odehraje moc přemýšlet nebo si to racionálně- a rozhodně ne morálně- vysvětlovat. Spisovatelka má svůj styl, který je jedinečný a docela i ujetý. Každopádně, Chaos v míru byl pro měl příjemným překvapením. S hlavními hrdiny jsem se sžila a zápletka byla pro mne docela šokující a strhující. Fakt, tenhle díl se povedl, rozhodně lepší než ty předchozí. Postavy jsou o dost snesitelnější a celkově kniha není zas tak moc za hranicí. Pro mě to bylo super čtení ale, co si budem, potřebuju chvíli pauzu než se zas vrhnu na Hněv kejklíře.

Jita160
17.03.2022 5 z 5

No do prčic Amo, co to zase bylo ty mě teda dáváš!!!!
Musím se přiznat že se mě kniha vpila do ruky, nebylo možné odložit dokud jsem jí nedočetla. Byla to knižní bomba se vším co autorka umí a co Já naprosto zbožňuji.
Příběh neskutečně napínavý a žhavý pořád čekáte na nějaké drobky abyste pochopili proč se tak jak kdo chová.
A když konečně dojde k odtajení celého příběhu tak vám spadne brada a nestačíte se divit.
Očekávejte spousty nejasností ,tajemna,zvrhlostí ,sexu i násilí.
Prostě buď tu knihu zhltnete a nebo vyplivněte není pro každého,ale za mě rozhodně jooooo!!!!!

keiko33
17.03.2022 5 z 5

Ste zvyknutí, že Amo ide tak 150km za hodinu? Tak sa pripútajte, lebo tentoraz pridá plyn tak možno na 300. Vtiahne vás do sveta Polnocneho besnenia, kde nechýba vzrušenie, násilie, sex či zvrátenosť. Čo už s Amo, keď ju miluješ, nieje čo riešiť. Mám pocit, že každou ďalšou sériou je to lepšie. A tu sa fakt prekonala. Je to nové, neprebádané prostredie. Áno mafiu, či bývanie v karavane na cestách tu už bolo, ale "cirkus"? Tak to je novinka. King bol sexi a zároveň diabolský. Chvíľkami som mala chuť ho uškrtit. Co si od neho musela Holubičia vytrpieť a aj vďaka tomu bola silná. Presne taká, aká k nemu patrí. Páčil sa mi vzťah Holubičky s bratmi, ako ju ochranovali, aj keď ju chceli zničiť. Takže ak sa pustíte do Polnocneho besnenia, určite si naň nechajte dostatok času, lebo sa od neho odtrhnete až keď bude koniec.

Nissi
08.03.2022 5 z 5

Po dvou letech co jsem si od Amo dala pauzu, jsem se pustila do nové série. Jsem nadšená, že každý díl je o jiném páru, takže nemusím čekat na celou sérii, protože člověk by zešedivěl než nám vydají nový díl. Každopádně další plus je, že Dove není další Madison, to bych psychicky asi nezvládla. Je to opět šílený, ale není to zas tak šílený jako klub. Za mě fakt paráda.

KnihoholkazOv
21.02.2022 5 z 5

Pokud chcete jít spát, nedoporučuji začínat číst večer! Mám za sebou noc bez minuty spánku, protože jsem prostě musela vědět, co, jak a proč.
Bratrstvo mi malinko připomíná Elitní klub králů, King a Dove jsou dost podobní Bishopovi a Madison. Ale přesto je to boží! Trošku méně psycho než Elitní klub králů, ale stejně napínavé a vtipné, možná i trošku více.
Jen jsem byla asi jediná, koho zarazilo, že jí po únosu všichni říkali její dětskou přezdívkou - nechápu, že to Dove nenapadlo! Bylo to do očí bijící, kruci :D
Sakra, chci vědět, kde Amo na ty nápady chodí! Krom Koruny co knížka, to poklad.
Jen vidím malinko negativně, že je v Chaosu zmínka o další z jejích knih a jejich hlavních hrdinech a kniha u nás dosud není vydaná - takových je kapku více - a tam člověk malinko neví, co se děje.

Myška43
21.02.2022 5 z 5

,, V dokonalém světě by mě King zachránil a nechtěl zabít. V dokonalém světě bych tady neležela zdrogovaná a zranitelná. A kvůli čemu? Kvůli chybám svých rodičů? V dokonalém světě bych nebyla holka snažící se najít vlastní životní cestu.
Jenže svět není dokonalý. "

Jo, to fakt není, ale tato kniha jednoznačně ano. Tohle bude další super série. Jak jinak od této úžasné spisovatelky.
Buď ji milujete, nebo nenávidíte. Já patřím do té první skupiny a vždy se budu těšit na další knihy.

,, Souhlasíte, že podrobíte svůj život Půlnočnímu běsnění? "

Tak se pusťte do čtení, stojí to za to. Za mě doporučuji.

eliska2126
02.02.2022 5 z 5

Knihy od Amo Jones, respektive Elitní klub králů je moje velké guilty pleasure. A jak už jsem se mnohokrát přesvědčila, tak autorčiny knihy buď milujete nebo nesnášíte. A já se i se začátkem nové série Půlnoční běsnění řadím stále k nadšencům.

V prvním díle sledujeme Dove, která to nemá v životě zrovna jednoduché. Přežívá, jak jen to jde, do toho ji ještě pronásleduje záhadný Stín. Když se jednoho večera Dove vydává z práce domů, je unesena a dostává se do Půlnočního běsnění a poznává záhadné Bratrstvo z Kizniče.
Tady bych to asi ukončila, protože když jsem četla oficiální anotaci (naštěstí až po dočtení), tak ta prozrazuje prakticky celou zápletku.

Dove jako postava dle mého lítala nahoru dolů. V jedné kapitole byla skvělá, fandila jsem jí, ale v další kapitole bych ji jednu střihla. Ano, neměla to v životě jednoduché, ale občas až zbytečně pokoušela osud, provokovala a její umíněnost neznala mezí.
Bratrstvo jako takové je obestřeno tajemstvím. Z bratrů mě nejvíc zajímal Kingston a Killian. Jsem zvědavá také až se v dalších dílech dozvím víc o Kyrinovi a Keatonovi. Ti tady moc prostoru nedostali, ale každý díl má být o jednom bratrovi.
I další vedlejší postavy jsem si oblíbila - třeba Delilu nebo Rose.

Jak už jsem psala nahoře, ne každému styl Amo sedne, protože je to kolikrát takový bizár a temná bláznivost, že to jen tak někdo nevymyslí. Ale já mám její styl psaní moc ráda, její příběhy jsou plné zvratů a napětí.

Takže za mě jedno velké doručení!

Michalka24
31.01.2022 5 z 5

Uzasna kniha, neda sa pustit z ruk.

happy19
20.01.2022 5 z 5

Amo nám zas umožnila nahlédnou do své hlavy a opět nás okouzlila fantazií...:-*
Nestydaté,žhavé,zmatené...a dokonalé!!!
Tak už se těším na ten hněv...atd..;-D

„Jediný rozdíl mezi světcem a hříšníkem je v tom, že každému světci patří minulost a každému hříšníku patří budoucnost.“

DreamerX9
19.01.2022 4 z 5

Tak karty na stůl ale nejdřív zkuste hádat než vsadite na tu nejlepší. Opět tu máme bad boy club a jednu holku s minulostí která je spojuje. Amo Jones se drží obsazení a ačkoliv to bylo podobné ne-li stejné v předchozích sériích, je to zcela nové prostředí a za mě asi nejlépe vymyšlené.
Začátek mě vtáhnul okamžitě a i když jsem z počátku nevěděla o co vlastně jde bavilo mě to. Cesta s cirkusem pokračuje protoze prostě chcete vědět co bude dál. Autorka nechává čtenáře tápat až skoro na samotný konec knihy. Za mě to rozuzlení bylo celkem zmatené a utnuté až příliš rychle a obsáhle. Také autorka nedořešila některé dějové linky a jiné věci nechala bez vysvětlení. Prostě tam budou ať čtenáře ještě napnu. Možná že se to dozvíme v dalším díle. Kniha by bezpečně mohla být delší.
Musím autorce připsat body za mrazivé a skvěle popsané prostředí. Je to kruté, zvrácené ale pohlcujici a pokud máte možnost poslouchejte ke knize písničky, které autorka zmiňuje skvěle dokreslují prostředí a více naladi na atmosféru.
Kdyby to tak bylo u každé knihy, máte v podstatě kino v hlavě

LadyAlena
16.01.2022 5 z 5

Opět skvěle napsané, přečteno na jeden zátah. Jsem neskutečně ráda, že je tato knížka uzavřená a jen nahodila udičku na další díl. Takže to čekání bude snesitelné.

Nikkaa
06.01.2022 5 z 5

OH můj bože, Amo ty mi dáváš... Prostě ty knihy top... Jediný co že člověk čte a čte a má ji za jeden přečteno a musí čekat půl roku na další knihu... A já se nezmůžu už na víc slov... Tak už se těším na březen :)

rampapa
05.01.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Hned nutně potřebuju další díl. Nebo se zblázním. Miluju Amo Jones. Doufám že brzo vyjde další díl. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi tuto autorku.

Ann98
27.12.2021 5 z 5

MILUJU. Na další knihu autorky jsem se velmi těšila. Jo, Amo znovu nezklamala. Miluju tu její zvrácenost, kterou do knih vkládá, ale přišlo mi, v porovnání s ostatními tituly, že zde se autorka držela hodně zkrátka. Jakoby to ani nepsala ona. Děj byl perfektně promyšlený, gradoval, došlo i k několika zvratům, samotná cirkusová show byla pěkný úlet, ale ... čekala jsem těch šíleností mnohem víc.
Knize to určitě na čtivosti neubírá, hltala jsem slovo za slovem, větu za větou. Zamilovala si Dove s Kingem. Tu neskutečnou chemii mezi nimi. Zamilovala si Killa, Kyrina a Keatona.
Konec byl relativně uzavřený, takže alespoň nebudu kdoví jak dlouho napnutá, než se dočkám dalšího dílu. Ale přesto se na pokračování velmi těším.

hana1039
22.12.2021 5 z 5

Super, super, jako vždy od Amo!!! Její
,, temné vábení,, je jen pro ty, kteří se nechají vtáhnout do příběhu a prostě si užívají až do konce... Nezklamala a už, aby byl další díl!!!!

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Amo Amo, co mi to děláš?
Kniha se opět četla sama. Opět mám spoustu otázek a nemám odpovědi.
Pokud se vám nelíbili předchozí série, tak se téhle vyhněte. Amo má prostě svůj styl a ne každému sedne.
Já tu šílenou ženskou a její knihy miluju.

Máme zde příběh, který je opět temný. Máme tu čtyři muže a jedno ptáče, holubička, která ztratila svá křídla. Jak to asi může dopadnout? Zlomí ji? A je Dove ta, která si myslí, že je? Kdo vůbec je? A proč má svůj Stín,některý ji najde vždy, když promluví?

Kingston, Killian, Keaton, Kyrin. Bratrstvo z Kizniče. Samé mužské jména na K a to nemluvím o příjmení. Se to Amo asi nějak líbí ... Ovšem má to něco do sebe... V knize se nám objeví nějaké mužské postavy z Elitního klubu králů a já jsem zvědavá na jejich další působení v další knize.
Určité scény tu jsou samozřejmě také. A nebyla by to ano, kdyby nebyly drsné.

Je tu zajímavý děj. Líbil se mi a asi bych se na takové představení, jaké zažijeme v knize chtěla podívat. Je to šílené, ale musí to být skvělé.
Je tu opět nějaké tajemství, věci, které zatím přesně nevíme. Třeba kdo je doopravdy Patietie? A jak bude příběh pokračovat? Už aby vyšel další díl! Protože jak jsem psala, já tyhle šílené knihy miluju!