Karmadontova šachovnice

Karmadontova šachovnice https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408287/bmid_karmadontova-sachovnice-v5A-408287.jpg 5 223 36

Cesta šamana série

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Šaman Mahan se jako novopečený majitel hradu Altameda připravuje na nová dobrodružství, ale zbytek hráčů Barliony očekává spíš klidnější herní chvíle. Vždyť na události v Temném hvozdě již padl prach, situace ohledně Altamedy se vyřešila a Geranika si své plány na zničení všehomíra chystá kdesi daleko. Na stereotypní život ale není Mahan připravený. V Barlioně přeci získal tolik úkolů, které je třeba dotáhnout: záchranu smečky Šedé smrti, jednání s piráty a především stále nedokončenou císařovu šachovnici, klíč k otevření Stvořitelovy hrobky. A možná je načase, aby si nejvyšší šaman našel učedníka…... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Шахматы Кармадонта (Šachmaty Kardamonta) , 2014

kruppe
23.05.2019 5 z 5

Jak už jsem psal i v minulých komentářích. Má to spád, je to prudce čtivé. Je to prostředí, které důvěrně znám, a litRPG je v našich krajinám zoufale málo. Víc knih tohoto žánru.
K ději se přesněji vyjadřovat nebudu, abych nespojloval. Ale těším se na to, jak se vyvinou osudy postav na obálkách dalších knih. Dejž to Karmadon, ať to nejsou další Anastarie...

muz009
22.05.2019 5 z 5

5 díl si opět drží kvalitu dílů předchozích a napíná nás až do poslední stránky. Musím se přiznat, že tentokrát jsem to už nevydržel a za 8$ koupil do Kindle další díl v angličtině. I u mě se probudila nostalgie a zavzpomínal jsem na časy před 12 lety, kdy jsem strávil 2 roky hraním WoW :) Asi i proto nemohu hodnotit méně než 5* :)

Labambola
21.05.2019 5 z 5

Šaman Mahan ve mně opět probudil touhu nerušeně prozkoumávat svět World of Warcraft. A věřím, že jeho věrní čtenáři by se nejraději sami proháněli Barlionou.
Stručně a jasně, kniha nezklamala, je plná zvratů a překvapení, chcete ji přečíst na jeden zátah. Nedočkavě vyhlížím další díl.
Milovníky RPG nadchne stejně jako všechny předchozí díly.

keri.H
21.05.2019 5 z 5

Další skvělý díl ze série, konec mě dostal. Jsem zvědavá na další díl. :)

Kapkaj
20.05.2019 5 z 5

Paráda! Moc se povedlo! Už aby byl další díl.
Díky překladateli za rychlou a dobrou práci

KnihoMorka
19.05.2019 5 z 5

prahnu po dalším dílu

Hkal
17.05.2019

Vlastně mě nikdy nenapadlo že by mohly existovat povídky k této serii. Ale když jsem našel zmínku trochu jsem pátral a našel stránku kam autor nahrává nove povídky bohužel je tam dodatek. Povídky nebudou nikdy vycházet jinde než na teto stránce. Jo porovnal jsem obálky jaky měli knihy v originále libi se mi vice než ty co jsou u nás.

protokol
16.05.2019 5 z 5

je to skvelé pokračovanie dobrodružstiev hlavného hrdinu
odporúčam fanušikom litRPG žánru ja som tomuto žánru úplne prepadol

Cuchulain
11.05.2019 5 z 5

Super díl, akorát na konci mě dost nasrali :-/
Mám podezření, že si potrénuju angličtinu, než bude další překlad.

Praskot
07.05.2019 5 z 5

Tak mi to nedalo a napsal jsem na Fantomprint. Doufají, že oba dva poslední díly vyjdou ještě tento rok. Musíme čekat.

kukoviky
05.05.2019 5 z 5

Ja som bola tak nastvana tym koncom, ze som zacala pokracovanie citat v anj. A som nastvana este viac :-D chudak chlapec, komu ma verit - manipulovany z kazdej strany. Fakt som zvedava, ako to cele dopadne a ci sa zo vsetkeho Mahan vymota.

Roscata
04.05.2019 5 z 5

Doufám že pokračování bude opravdu brzo, protože jinak mě zabijou ty úvahy o konci tohohle dílu. Úžasný, překvapující a vlastně i trochu smutný. No uvidíme jak se k tomu Mahan postaví.

makynka911
03.05.2019 5 z 5

První nápad - hodit knihu z okna. Druhý nápad - spálit ji. Třetí nápad - podat si autora.

Ale vážně, čtvrtý díl - Hrad fantomů u mě maličko klesl. Ale tento díl byl naprosto úžasný. A to nejen fenomenálním koncem. Čtivý a plný překvapení byl už od začátku. Ten konec - no to teda bylo něco. Ještě, že na začátku knihy bylo, že se připravují poslední dva díly. Jen doufám, že brzo.

Úžasný díl, překvapující a navíc na konci plný rozporuplných pocitů.

Mimochodem, pokud by měl někdo zájem, tak na stránkách FantomPrintu jsou k vidění zbývající dvě obálky šamana, ke knihám pomsta šamana a válka klanů. Tak mi něco říká, že asi vím, kdo na obálkách je. Pokud by měl někdo nějaký tip, napište mi sz, ráda o tom pokecám :)

gwcz10
02.05.2019 5 z 5

Přečteno za dva dny v práci. Ten konec byl krutý, ale vlastně nejlepší možný a věřím, že v další knize Mahan ukáže, že není radno ho podceňovat. :-) Už se těším.

Praskot
01.05.2019 5 z 5

Tak tenhle díl byl opravdu něco. A ten konec...... Autor je opravdu mistr pera. Těším se na další pokračování. Mahan si zaslouží pořádně se všem pomstít!

Palpy
28.04.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knih série.