Čierny anjel

Čierny anjel https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223477/cierny-anjel-223477.jpg 4 112 9

Casteel série

Po strastiplnom a ponižujúcom detstve v horskej chatrči a u adoptívnych rodičov odchádza Anjela Casteelová do panského sídla k starým rodičom po matke. Hoci žije v prepychu, chýba jej tu srdečnosť a láska. Stará mama o ňu nemá záujem a jej manžel sa na všetko pozerá z rozumovej stránky. Anjela sa vrhne na štúdium, popritom pátra po súrodencoch. Jediným svetlým bodom v jej živote je Troy Tatterton.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Dark angel , 1986

lenyleny
14.03.2024 5 z 5

Některé části knihy byly až moc podrobné, jiné zase až moc strohé, přesto se mi tento díl líbil o trochu víc než první. Určitě si musím přečíst další díly.

uzivatel83509
07.06.2023 5 z 5

Konečně to mám za sebou.. (nemyslím to zle) :-)
Upřímně, knížka mě ze začátku moc nebavila, nemohla jsem se do toho pořádně začíst... zvrat u mě nastal asi až téměř v polovině knihy - ve chvíli, kdy Troy hrál na piano nebo když Heaven ležela v té bahnité louži... wau :-) od té chvíle jsem knížku hltala jedním dechem..

vikaa
02.06.2022 4 z 5

Ani druhý díl nezklamal. Doporučuji

Evaho73
19.05.2021 4 z 5

Spletité osudy piatich súrodencov pokračovali i v tejto časti. Tajomstvom boli zahalené i nové postavy, ktoré sa objavili v živote hlavnej hrdinky a neustále si tak udržovali moju pozornosť.
Striedanie malých šokujúcich rozúzlení, či už vo vzťahoch medzi postavami, alebo vo vedľajších zápletkach naprieč celou ságou je ďalším čitateľský atraktívnym prvkom, ktorý musím vyzdvíhnuť.
Moja zvedavosť sa stupňuje a neostáva mi nič iné, iba sa tešiť na ďalšie diely.

Ivana255
07.05.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla. Druhý díl se četl stejně dobře jako ten první. Závěr knihy byl překvapivý a dojemný. Takže opět moc pěkné čtení.

evca7271
13.03.2016 5 z 5

Velice se me libilo a byli chvile i kdy me ukapla slza.Moc se tesim na dalsi dil,ale dam si zatim mezi to jinou knihu.

Val
05.03.2015 5 z 5

Mě se kniha líbila moc. Rozhodně si nemyslím, že by tento druhý díl byl horší než díl první.... Je prostě jen jiný. Hodně se změnila Heaven. Její jednání v určitých situacích bylo pro mě docela nepochopitelné . Budiž jí přičteno k dobru, že těch zásadních životních změn je na jednoho člověka v tak krátkém časovém intervalu zřejmě docela dost .

Lenka 13
09.02.2012 5 z 5

Knížka moc hezká,těším se na další díl ZKLAMANÁ SRDCE.

Danafantom
27.01.2012 4 z 5

Kniha byla o poznání horší než první díl.