Zas tak moc ho nežeru

Zas tak moc ho nežeru https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506793/bmid_zas-tak-moc-ho-nezeru-QYM-506793.jpg 4 269 59

Cane Brothers série

Jak jste se vy dva seznámili? Tohle je zásadní otázka pro každý pár. Odpovědí je pak obvykle nějaký sladkobolný příběh o tom, jak je do zadnice trefil Amorův šíp. V mém případě to bylo trochu jinak (no dobře, ne tak úplně). Procházela jsem luxusní čtvrtí Beverly Hills a hledala někoho, kdo by si mě vybral za nevěstu, víte, někoho, na koho by žárlil můj osudový muž, který mi právě dal kopačky. Dusal kolem bloku jako nějaký krásný zlobr, mumlal si něco o nepovedené obchodní transakci a snažil se z toho vykroutit. A v ten moment jsme na sebe narazili. Nekonalo se žádné jiskření. Ani náznak rozkvétající lásky. Vzápětí jsem si ale uvědomila, že se cpu brambůrky a guacamole zdarma a poslouchám, jak mi ten chlap líčí všechny svoje problémy, které ho vedly k vyslovení té smělé žádosti… Chtěl, abych byla jeho Vivian Wardová, víte, z Pretty Woman – ovšem bez toho skotačivého chování. Mluvili jsme o bydlení ve vile, společných schůzkách s další dvojicí a o předstírání, že jsme do sebe bezhlavě zamilovaní… a zasnoubení. Dovedete si to představit? Taková drzost! Jenže lidé dělají šílené věci, když jsou zoufalí. A já zoufalstvím přímo čpěla. Takže jsme uzavřeli dohodu. Udělala jsem ale jednu velkou chybu… velikou… OBROVSKOU? Nešťastnou náhodou jsem se do Huxleyho Canea zamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Not So Meet Cute , 2021

nina3905
01.04.2023 5 z 5

Vtipná romantikuš kniha na odreagovanie. Slovný ping-pong medzi hlavnými protagonistami nemal chybu. Už teraz som nadstavená na pokračovanie.

Ketfl
29.03.2023 4 z 5

Po předchozích knihách autorky jsem od této neměla žádná velká očekávání, ale musím říct, že tohle se autorce opravdu moc povedlo. Téma příběhu v podobě předstíraného vztahu sice není žádnou novinkou, nicméně vtipné zpracování celé dílo skutečně povzneslo.

Hlavní hrdinka Lottie byla sympatická, praštěná ženská. Huxley byl trochu upjatý, a kromě práce si život vůbec neuměl užívat. Dokud mu samozřejmě do života nevkročila Lottie, která mu ho obrátila vzhůru nohama. Jejich předstíraný vztah mě bavil. Líbilo se mi, že kniha nabízí také opravdu hezky napsanou erotiku. A vtipné scény? Ani nevíte, jak jsem se nasmála. Hlavně u scén na kurzech!

Kniha mi tedy dokonale sedla. Humor byl opravdu praštěný, ale pokud si chcete u knihy odpočinout, užít si pěknou romantiku a fakt se pořádně zasmát, tak tohle je to pravé počtení pro vás. Já jsem moc ráda, že jsem po knize sáhla. A co víc? Kniha je prvním dílem ze série, další díl nabídne příběh jednoho z bratrů Huxleyho, takže se je rozhodně na co těšit. Já se tedy těším.

Jediné, co bych vytkla, tak byla až zbytečně vynucená zápletka. Přiznám se, že mi to přišlo strašně zbytečné. A taky ten závěr myslím, že inteligentní lidé by si tohle prostě odpustili, ale na druhou stranu chápu, proč to tak autorka napsala. Každopádně i tak knihu velice doporučuji.

Zomy
25.03.2023 5 z 5

Tohle se autorce povedlo. Mám moc ráda motiv falešných vztahů, jak se pak postupně rozvíjí.
Lottie je hodně praštěná, ale zároveň si vždycky zachovává úroveň. Huxley byl jako obvykle odměřený milionář, ale bylo hodně zábavné číst pohled Lottie na upjatého panáka a pak pohled Huxleyho, který měl sám se sebou co dělat.
Konverzace mezi bratry byla suprová a těším se na jejich příběhy.

Romantická (až bláznivá) komedie jako vyšitá.

musivila
24.03.2023 5 z 5

I když je vám od první kapitoly jasné, jak se bude příběh odvíjet. Vůbec to neubírá na jeho čtivosti. Bylo to skvělé, vtipné a já se celou dobu čtení dobře bavila.
Jak už zde bylo uvedeno, návštěva jistého kurzu mě hodně pobavila. Ale co mě snad ještě více odrovnalo, byla panenka Judith :D
Už teď se těším na příběhy zbylých dvou bratrů Canesů.

sebemi
24.03.2023 4 z 5

Vtipné odpočinkové čtení.

MichaelaJan
19.03.2023 5 z 5

Naprosto úžasná kniha ! Jo jasně, každý hned na začátku uhodne o co tam asi půjde a jaká bude hlavní zápletka, ALE ! Kniha je čtivá , plná sarkasmu a suchého humoru a to je s romantickou linkou a erotikou skvělá kombinace. Za jeden den přečteno !

oresvo
17.03.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda .
Sice trochu neotřelá zápletka, ale bavila mě slovní výměna mezi H. a L.
Velmi doporučuji , zábavné romantické čtení, vůbec jsem se nenudila.
Epilog byl taky skvělý .

Hatshepsut
13.03.2023 5 z 5

Skvělé! Já jsem se bavila od setkání obou hlavních představitelů až do konce tohoto romantického příběhu s erotickým nábojem. Opět pohádka děvčete na mizině, které potkalo bohatého a krásného, nic nového pod sluncem. Jenže autorka ovládá schopnost vtáhnout vás do děje svými vtipnými pasážemi tak, že máte knihu přečtenou během jednoho odpoledne. Nic náročného, ale hlavu si u toho perfektně vyčistíte. :-)

milst
12.03.2023 5 z 5

Bylo to naprosto skvělý, takových knih víc. Už dlouho jsem se tak nenasmála, přečteno na jeden zátah.
Teď nutně potřebuji druhý díl s JP Canem :))))

havrmoni
11.03.2023 3 z 5

Celkem vtipné, předporodní kurz mě fakt pobavil. Nicméně tohle téma jsem už četla v horším, ale i v o hodně lepším zpracování. Navíc se sympatiemi k hl.postavám to bylo jak na horské dráze. I když musím přiznat, že mi byly spíše nesympatičtí než naopak. Takže když to shrnu je to takové lehké humorné čtení s trochou erotiky pro všední dny.

hana1039
10.03.2023 5 z 5

Jestli hledáte skvělou odpočinkovou knížku,tak se začtěte do téhle... přečtete si plno hlášek,popíchování a asi nejvíce vás dostane ( mě dostalo :-)) ) návštěva v předporodním kurzu :-)))) ...nehledejte žádné velké drama, prostě relax...

Matri
08.03.2023 5 z 5

Realita príbehu? ... asi ani nie, ALE AJ TAK... malo to vtip, žhavé iskrenie, doťahovanie, slow burn romantiku, hate to love príbeh... a toto ja môžem!!!
Od knihy som očakávala vtipný oddychový príbeh, ktorý som dostala na 100%. Dokonca som bola príjemne prekvapená a knihu som si neskutočne užila, nasmiala som sa (hlavne v prvej polke knihy). Odporúčam všetkými desiatimi a dúfam aj ďalšie časti série budú minimálne na tejto úrovni! Je milujem humor v romantike! Pre mňa veľmi príjemné a nečakané prekvapenie a dávam jednoznačne 5/5

Ralemo
07.03.2023 5 z 5

Lehce nereálná situace, každopádně velice povedená kniha u které se budete po celou dobu bavit. Klasické téma nenávisti a postupného poznávání až vše skončí láskou. Velice úsměvné rozhovory mezi hlavními hrdiny, neskutečná přitažlivost a zajímavé zápletky. Od knihy se nešlo odtrhnout, určitě doporučuji. :)

Hana21715
07.03.2023 5 z 5

Výborně jsem se bavila. Mám ráda humornou literaturu.

PetraN17
07.03.2023 5 z 5

Velice příjemná oddechovka, od autorky už třetí přečtená a asi nejlepší :))

evineckY

Od nenávisti k lásce...
Kniha není nic převratného, ale moc jsem se bavila a nasmála.
A oč jde víc, než se u knihy pobavit :-)

Jeanine8
06.03.2023 5 z 5

Některé věci byly hodně přitažené za vlasy, ale tak vtipně popsané, že to autorce odpouštím....Kdo chce oddechové, romantické a vtipné čtení k vodě, bude spokojený :-)

pacinka
06.03.2023 5 z 5

Už dlouho jsem se tolik od srdce nesmála. Popsané chvíle v těhotenských kurzech, měla jsem slzy v očích a rodina na mně koukala jestli mi nepřeskočilo. Kniha byla vtipná, nemohla jsem se odtrhnout, ještě že jsem začala číst na začátku víkendu. V tomto žánru ji řadím na přední příčky. Bylo v ní dostatek všeho, humoru, sexu, přitažlivosti, vzteku, pěkných chlapů, sem tam i něco k zamyšlení. Pro mně po dlouhé době příjemné překvapení v tomto žánru. Těším se na příběhy dalších dvou bratrů. Doufám, že nebudu muset dlouho čekat.

Tess1
04.03.2023 5 z 5

Za mě super, skvělá romantická knížka, ideální na oddech. Jako je vám hned na začátku jasný jak to dopadne, ale přiznám se, že mi to u tohohle typu knížek vůbec nevadí :)

Los Angeles

Meghan Quinn
americká, 1986
2020  76%Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda
2023  86%Zas tak moc ho nežeru
2021  68%Moderní džentlmen
2023  79%Zas tak moc souzeni si nejsme
2024  91%Ne že bychom to nečekali

Kniha Zas tak moc ho nežeru je v