Zas tak moc ho nežeru

Zas tak moc ho nežeru https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506793/bmid_zas-tak-moc-ho-nezeru-QYM-506793.jpg 4 269 59

Cane Brothers série

Jak jste se vy dva seznámili? Tohle je zásadní otázka pro každý pár. Odpovědí je pak obvykle nějaký sladkobolný příběh o tom, jak je do zadnice trefil Amorův šíp. V mém případě to bylo trochu jinak (no dobře, ne tak úplně). Procházela jsem luxusní čtvrtí Beverly Hills a hledala někoho, kdo by si mě vybral za nevěstu, víte, někoho, na koho by žárlil můj osudový muž, který mi právě dal kopačky. Dusal kolem bloku jako nějaký krásný zlobr, mumlal si něco o nepovedené obchodní transakci a snažil se z toho vykroutit. A v ten moment jsme na sebe narazili. Nekonalo se žádné jiskření. Ani náznak rozkvétající lásky. Vzápětí jsem si ale uvědomila, že se cpu brambůrky a guacamole zdarma a poslouchám, jak mi ten chlap líčí všechny svoje problémy, které ho vedly k vyslovení té smělé žádosti… Chtěl, abych byla jeho Vivian Wardová, víte, z Pretty Woman – ovšem bez toho skotačivého chování. Mluvili jsme o bydlení ve vile, společných schůzkách s další dvojicí a o předstírání, že jsme do sebe bezhlavě zamilovaní… a zasnoubení. Dovedete si to představit? Taková drzost! Jenže lidé dělají šílené věci, když jsou zoufalí. A já zoufalstvím přímo čpěla. Takže jsme uzavřeli dohodu. Udělala jsem ale jednu velkou chybu… velikou… OBROVSKOU? Nešťastnou náhodou jsem se do Huxleyho Canea zamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Not So Meet Cute , 2021

keiko33
26.06.2023 3 z 5

No ani neviem ako knihu hodnotiť. Na začiatku to bolo super, hlavne tie predpôrodné kurzy. Pri nich som sa vážne nasmiala. No keď by som tieto scény vystrihla, tak na knihe nebolo nič zaujímavé. Také obyčajné klišé. Sexuálne scénky boli pridlhé a dosť vulgárne. Autorka príliš všetko analyzovala, každú myšlienku a ten koniec až príliš sladký a otrepaný. A hlavné postavy mi vôbec neprirástli k srdcu. Celkovo mi autorkine štýl nesadol.

ovecka535
25.06.2023 5 z 5

Pěkná, odpočinková kniha, pobavila a splnila to, co jsem očekávala.

biki
24.06.2023 4 z 5

K moderním romancím přistupuju dost opatrně i přes pochvalné komentáře, ale tentokrát jsem zklamaná nebyla. Opravdu jsem se příjemně pobavila a hodně nasmála, jen kdyby mě Lottie občas neštvala svou přílišnou zarputilostí. Huxleyho nápad byl opravdu mimořádně stupidní a moc mě bavilo, jak se v tom plácal. Ovšem Dave se projevil fakt jako formát ... Asi neodolám ani eventuálním dalším dílům.

Pozn: myslíte si, že tam předporodní kurzy (aspoň některé) mohou probíhat podobným způsobem, jak to autorka v knize popsala?

petusska01
19.06.2023 5 z 5

Fajnovo som sa zabavila. Neuveriteľne som sa smiala pri tých, ved vy viete ktorých situáciách, najmä tých s Davom :) Huxley a Lottie boli úplne podarení, vtipní, využívali hlavne ironický humor, potom boli fajn tie interakcie so súrodencami, aj keď tých mohlo byt viac :) Lottie aj Huxley boli viac menej trošku zabednení čo sa týka ich rozvíjajúceho sa vzťahu, komunikácia niekedy haprovala a trošku detinského správania asi patrilo k ich osobnosti. Ale ladili spolu, chémia bola neuveriteľná a autorka dobre vystihla ten prechod z cudzincov na starostlivých sexi kamarátov až po milencov a partnerov. O sexe nebudem hovoriť ALE!!!- nepreskakovala som tieto scény, heuréka

Books_by_Dee
08.06.2023 5 z 5

IG: books_by_dee

Tak tohle byla pecka! Kdo miluje film Pretty Woman, tak tohle je knížka pro vás, protože právě tímto filmem byla autorka inspirovaná.

Huxley hledá falešenou snoubenku (těhotnou) a Lottie hledá manžela milionáře, se kterým by se předvedla na školním sraze. Náhodou na sebe narazí na ulicích Los Angeles a uzavřou mezi sebou písemnou dohodu, že si navzájem vypomůžou. Lottie se tedy stěhuje do jeho milionářského sídla, je donucena nosit jím koupené oblečení a doprovázet ho na různé akce a samozřejmě musí předstírat, že ho miluje a čeká jeho dítě. Navštíví spolu třeba i kurz pro těhotné ženy (tyhle scény byly nejlepší ).

Kdo miluje knížky s předstíraným vztahem, ale taky linku od nepřátelství k lásce. Nebo si chce přečíst vtipnou romantickou knížku plnou žhavých scén, přečtěte si tuhle a nebudete zklamaní.

Tohle bylo sexy, vtipné, dokonalé. A já určitě zařazuji na svůj TBR seznam i další dva díly série, které jsou o Huxleyho sourozencích, dalších sexy milionářích.

Micandy
29.05.2023 5 z 5

Po detektivce dobrá volba,potřebovala jsem něco vtipného, oddechového. Opravdu jsem tuhle knihu "žrala", je to čtivé, hrdinové mi byli sympatičtí a příběh mě úplně pohltil. Autorka mi připomínala Swanovou,kterou mám v oblibě.
Byl tam náznak flirtování JP s Kelsey takže další díl asi o nich ?
Doporučuji, nebyla to žádná trapná romanťárna.

Nermal
28.05.2023 4 z 5

Knihu jsem kupoval s vědomím, že se jedná o autorku druhého sledu, která mě však doposud ještě nezklamala tím, jak píše. Téma nebylo nijak originální, ani příběh nebyl nějak košatě rozvinutý. Žádné velké odbočky, ani žádná spousta postav.
Myslím ale, že to nebylo na škodu, protože o to více místa zbylo na příběh samotný, který byl humorný, okořeněný erotikou a kdy jste chtěli stále vědět, co se bude dít dál.
Takže jsem spokojen, autorka drží stále laťku svých knih, a protože jde o sérii, nezbývá než čekat, co přijde dál u ostatních sourozenců.

0197
14.05.2023 5 z 5

Obálka mě osobně odrazovala, ale viděla jsem na tento příběh jen samé pozitivní ohlasy. Teď čtu anotaci a koukám, že je za mě zavádějící a zvláštně napsaná. No nenechte se odradit. Navíc se jedná o první díl ze tří a na každého bratra se dostane.

Falešné chození je vždy zábava a tady to byla obzvlášť sranda. Humorných situacích bylo hned několik. A ne těch trapných, ale fakt srandovních. Třeba ten několikrát zmiňovaný kurz, vlastně oba kurzy :-). Žádné nudné pasáže tu nebyly a to má kniha přes 400 stránek. Vyvíjelo se to mezi nimi docela pomalu. Velké plus za erotiku (nesmírně žhavá) a oba pohledy.

Lottie měla veselou povahu. S ní se člověk nenudil. Navíc tvrdohlavá a malinko šílená, ale jen trošku. V jednu dobu mě krapánek štvala. Jasně, Huxley se nechoval zrovna mile, ale co vše jí dal (zařídil) za to, že byla jeho snoubenkou. Vzájemné nesympatie a nepřátelství bylo cítit z každé strany a dodávalo to tomu ty správné grády :-).

Huxley (originální a zajímavé jméno) mi byl ze začátku hodně sympatický. Když pak začali předstírat chození stal se z něho odměřený chlap, co neukazoval emoce. Postupně pak odhaloval svoje laskavé a obětavé srdce. Nebyl to žádný hajzl šéf, což byla příjemná změna. Naopak se o své zaměstnanec skvěle staral. Špičkování s jeho bratry stálo za to :-).

Rodina Lottie byla zábavná a těším se na příběh o její sestře. Epilog se obešel bez věcí, které mi v něm vždy vadí, tak super.

Lexie321
12.05.2023 5 z 5

Kniha bola super. Maximálne odporúčam. Prekypovala humorom aký som už dlho nezažila, a nemohla som sa prestať rehotať na väčšine veci čo museli Lottie a Hux zažiť. Síce medzi strany 100-200 sa Lottie správala naozaj otrasne a ľutovala som Huxa a Kelsey, že ju musia znášať ale našťastie sa potom spamätala a vrátila sa ta zábavná a skvelá postava zo začiatku knihy. Chémia medzi postavy bola super. Všetci bratia a vedľajšie postavy boli top. A určite budem v sérii pokračovať :)

mysanda20
12.05.2023 1 z 5

Musím jít proti proudu. Před koupí knihy jsem dlouho pročítala recenze než jsem knihu nakonec koupila,kniha je přirovnávána ke knize Na druhý pokus,ale příběh od Meghan prostě není tak úžasný.Za mě opravdu vyhozené peníze,Lottie je sobecká a nezralá na to že ji je 28let a Hux typický odměřený milionář.Ty jejich diskuze?takhle se snad dospělí lidé ani nebaví.Nelíbili se mi ani neustálé sexuální scény a ani celkový příběh,za mě jsem na toto téma četla mnohem hezčí knihy.

Jita160
10.05.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru? No to snad jenom ze začátku....
Falešný vztah ,který oba dva potřebovali, ale každý z jiného důvodu. Příběh byl naprosto famózní ,vášnivý, hříšný, ale hlavně úsměvný a táaak humorný.
Amorův šíp kolem nich jen tak letmo proletěl ale stejně je zasáh a dokázal vykřesat takovou chemii, jiskření a nakonec lásku jako trám.
Tuto skvělou knížku vřele doporučuji.

astra3
04.05.2023 5 z 5

Milé, vtipné, romantické, praštěné a vtipné.

Kotátek
30.04.2023 5 z 5

Svěží, zábavné, prostě super kniha. Své vysoké ohodnocení si plně zaslouží.

bezzink
20.04.2023 5 z 5

Dokonalost! Kdyz to porovnam s obdobnym Kontraktem, tak je to nebe a dudy.
Bylo to super ctive, skvela cestina, mega vtipne, vasnive. Typicky uzavreny chladny chlap a strestena zabavna zenska, ktera si nenecha nic libit.
Jak uz tu bylo receno, ty kurzy byly fakt neskutecny strop! Naposledy jsem se takhle hodne nasmala u knizky Na druhy pokus.
Doufam, ze je v planu preklad dalsich dilu.
Btw souhlas s happy19 - tohle je presne material na zfilmovani. No kez by.
DOPORUCUJI.

lusitta05
19.04.2023 4 z 5

Toto bolo veľmi zábavné a fajn. Uvidíme ďalšie diely, či si udržia kvalitu.

Lucie.285
18.04.2023 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka! Nechápu proč se o knize více nemluví. Neskutečně jsem se bavila a co se mi líbilo, že hlavní hrdinové spolu mluvili, jako že opravdu mluvili a byla to fakt sranda. Plus oba hlavní protagonisti jsou sympatičtí a i inteligentní. Dlouho jsem se u knihy tak nebavila. Už se těším na další díly o jeho bratrech. DOPORUČUJI.

MAU256
10.04.2023 5 z 5

Tak tohle bylo dokonalé. Od začátku až do konce jsem se neskutečně bavila. Párkrát jsem se přistihla, že mi od smíchu stékají slzy. Opravdu knížku doporučuji si přečíst.

Anna195
09.04.2023 5 z 5

Ak hľadáte humorno- romantický príbeh, tak presne táto kniha ho má. Myslela som si, že pôjde o nejakú milú oddychovku, ale kniha ma veľmi prekvapila. Od úplného začiatku až po koniec som sa smiala z plného hrdla, toľko vtipných a doslova realistických situácií som v knihe nečakala, ale poviem vám toto bolo dokonalé.

Hlavná hrdinka Lottie je jedna z tých, ktoré ja v knihách zbožňujem. Bola doslova šibnutá, ale v tom dobrom slova zmysle. Môžem povedať, že Lottie sa hneď tak rýchlo nevzdala a vedela z každej situácie vykorčuľovať fakt vtipným spôsobom. Huxley bol presne to, čo jej chýbalo. Ich hašterenie či "nenávisť" som si medzi nimi užívala, ale keď vyšli na povrch všetky ich emócie, tak to bolo doslova výbuch vášne. Toto bola presne tá romantická linka, ktorú v knihách milujem.

Humor, dokonalé intímne scény, slow-burn romantika, láska - táto úžasná kombinácia ma pohltila. Autorka volila ten druh humor, ktorý ja rozhodne môžem. Scéna s jednookou Judith bola pre mňa legendárna, pri tejto scéne som fakt nevedela zadržať smiech, doslova som plakala od smiechu. (Stále dúfam, že takto neprebiehajú predpôrodné kurzy.)

Napriek tomu, že zápletku hneď od začiatku poznáme, tak mi to nejako vôbec nevadilo, skôr som bola zvedavá na celkové rozuzlenie, a to, ako to ovplyvní postavy. Jednoducho toto bola pre mňa ďalšie knižné prekvapenie roka a dovolím si tvrdiť, že z tejto knihy by mohla byť skvelo sfilmovaná romantická komédia. (Samozrejme moje zbožné prianie.)

Dizzy3
08.04.2023 5 z 5

!!!DOKONALOST!!! Panebože takhle jsem se u knížky snad ještě nikdy nezasmála, záchvaty smíchu až mi tekly slzy :D Milion hvězdiček!!!!

happy19
02.04.2023 5 z 5

To jsem se zas nasmála:-D
Mělo to naprosto vše!I tu žhavost;-)
Výborná kniha!Skvěle napsaná!
Já bych podle ní i natočila film:-D
Řadím mezi oblíbené a budu se těšit snad na další díly:-)

,,Když se člověku zdá, že všechno jde špatně, pokouší se do jeho života proniknout něco zázračného."

Los Angeles

Meghan Quinn
americká, 1986
2020  76%Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda
2023  86%Zas tak moc ho nežeru
2021  68%Moderní džentlmen
2023  79%Zas tak moc souzeni si nejsme
2024  91%Ne že bychom to nečekali

Kniha Zas tak moc ho nežeru je v