Vojvoda a ja

Vojvoda a ja https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356359/bmid_vojvoda-a-ja-Npd-356359.jpg 4 1670 330

SPOLOČENSKÉ NOVINY LADY WHISTLEDOWNOVEJ, APRÍL 1813 Zdá sa, že Simonovi Bassetovi chýba už len kúsok k tomu, aby požiadal o ruku sestru svojho najlepšieho priateľa – pôvabnú Daphne Bridgertonovú. Ale iba oni dvaja vedia pravdu. Simon vymyslel zložitý plán, ako od seba udrží matky zo spoločnosti, ktorým ide o sobáš. A čo sa týka Daphne, teraz, keď sa zdá, že vojvoda ju označil za žiaducu, určite pritiahne niekoľko veľmi vhodných nápadníkov. Ale počas všetkých tých plesov, ktoré Daphne trávi so Simonom, zabúda, že ich známosť je len klamstvom. Možno je to jeho diabolským úsmevom, určite je to tým, ako jeho oči horia zakaždým, keď sa na ňu pozrie... ale Daphne sa do vojvodu zamiluje... naozaj! A teraz musí urobiť aj nemožné a úplne nestratiť srdce a dušu kvôli atraktívnemu búrlivákovi, ktorý sa zaprisahal, že sa nikdy neožení!... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Pandora

The Duke and I , 2000

Nibiru
22.08.2014 5 z 5

Tato kniha byla první od J Quinnové, kterou jsem četla, a zanechala ve mně krásný čtenářský zážitek. Romantická, jiskřivá a plná svěžího humoru, který provází knihu od začátku (snad s výjimkou úvodní kapitoly) až do samotného konce. Je zajímavé, že ač dějově není moc bohatá, přesto je zde působivě vykresleno psychické trauma,které může mít na život jednoho jedince fatální vliv, pokud do něj ovšem nezasáhne láska ..... Nehledě na mistrné vykreslení citového vztahu mezi Simonem a Daphne, se mi neméně líbily postavy jejích tří bratrů a nezdolné Violett, jejich matky..... Určitě si přečtu i další díly z této série.

1v8na
02.08.2014 5 z 5

Kniha byla velmi pěkné, moc se mi líbila. Moc romantické to bylo

hrubik
29.07.2014 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila, bylo to příjemné a oddechové čtení.

miruska1
16.06.2014 5 z 5

Veľmi pekny pribeh. Napisane tak tipicky pre tuto autorku. Jej knihy su proste skvele.Oddychove čitanie plne nielen romantiky ale aj smiechu-niektore dialogy či len myšlienky postav proste nemaju chybu a človek sa fakt musi smiať. Tešim sa na ďalšiu časť.

luci2
15.06.2013 4 z 5

Příběh je velmi čtivý. Taky bych chtěla mít takové bratry jako má Daphne. Colin si již teď získal moje sympatie. Simonova jemná stránka plná pocitů a emocí byla zajímavá. Líbilo se mi jeho vyznání lásky a jeho koktání působilo roztomile. Milé oddechové čtení proto musím doporučit.

malazluta
21.05.2013 4 z 5

Tento první díl série "Bridgerton" mě příjemně překvapil. Simona i Daphne jsem si oblíbila a jejich příběh si určitě znovu ještě někdy přečtu.

liletka_a
23.03.2013 4 z 5

První díl ze série Bridgerton se mi celkem líbil. Romantika od začátku až do konce až na pár zádrhelů :) Ale jsem moc ráda, že jsem na ní narazila, protože Bridgertonovi jsou pro mě dokonalý, všichni, každá knížka mě něčím příjemně překvapila. :)

hortenzie
05.03.2013 4 z 5

Pěkný romantický příběh, dobře napsaný.

Martinabsp
21.12.2012 5 z 5

Opravdu moc krásná knížka, romantický příběh ...

Shakespeare
03.05.2012

Úžasné, dokonalé, romantické, nejlepší scéna kdy Daphne zachrání svému vyvolenému život vpádem do souboje o její čest. Prostě božské